Skocz do zawartości


Zdjęcie

Płaska Ziemia?

ziemia płaska nasa teoria spiskowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
279 odpowiedzi w tym temacie

#151

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i jak tam Quintusie z odpowiedzią na mój post? Zlewaniem nic nie wskórasz trollu. Wcześniej czy później będziesz musiał się odnieść.

Ależ oczywiście, że będę raportował, jako wprowadzanie w błąd użytkowników. No chyba, że obalisz moje obliczenia.

Matematycznie.

 

Teraz będzie cisza, aż koledzy z forum DI mu podpowiedzą co ma pisać.





#152

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Płaskoziemcy muszą ignorować to co dzieje się na Australii. W ich wersji południki geograficzne cały czas się rozbiegają i dzieli je coraz większa odległość, nawet po minięciu równika. Tymczasem w Australii można zmierzyć, że południki im dalej na południe tym bardziej się zbliżają, co możliwe jest tylko wtedy, gdy ziemia jest kulą. W ich wersji gwiazda polarna cały czas znajduje się nad horyzontem, tymczasem po minięciu równika gwiazda i okoliczne gwiazdozbiory stale pozostają pod horyzontem, w Sidney już chyba nie widać Wielkiej Niedźwiedzicy.


  • 0



#153

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Również muszą ignorować to że sporo osób obleciało ziemię dookoła balonami lub samolotami jak np.
https://menway.inter...iata,nId,448871
https://www.fly4free...dookola-swiata/
https://www.polityka...is-pamieta.read

Oczywiście nikt z nich by nie widział że z tą ziemią jest cos nie tak? Że glob jest płaski? Wiadomo takie przykłady też można obalić trolowskim powiedzonkiem że ci ludzie byli podstawieni albo lecieli tam gdzie tego nie widać.
Też warto pamiętać że dużo osób z tego towarzystwa płaskiej Ziemi dobrze wie jak jest ze cała ta teoria to jedynie heca dla gawiedzi. Poza tym organizacje różnego rodzaju są zakładane w dużej mierze w celach finansowych.
  • 0



#154

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co ze wskazaniami kompasu? Już wiem, NASA umieściło duży magnes w jednym miejscu. Ale przecież...

Pierwsza wzmianka o użyciu w nawigacji igły magnetycznej, unoszącej się na wodzie w naczyniu, jest w chińskiej książce Zhu Yu Pingzhou Ke Tan z 1117 choć Shen Kuo opisał kompas już w 1088 w Mengxi Bitan.

W Europie pierwsza wzmianka o igle magnetycznej i jej wykorzystaniu w żegludze jest w De naturis rerum (O naturze rzeczy) Alexandra Neckamana napisanej prawdopodobnie w 1190 roku w Paryżu.

Busola (igła magnetyczna w pustym pudełku obracająca się na trzpieniu), znana jest w Europie od co najmniej roku 1300. W Chinach w takiej formie znany jest od przełomu XVI I XVII wieku.

Archeologia i historia kłamie, prawda? Sfałszowali książki, zakopali kompasy, aby można było je wykopać. Wszystko to zrobiła NASA? Ale kiedy? Aaaa, cofnęli się w czasie i podłożyli w przeszłości?





#155 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Tutaj też sobie żartujecie?

 

 

Bo na poważnie, to wg. mnie Ziemia jest kulą. Jest na to wiele dowodów.


  • 0

#156

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj niektórzy koledzy żartują, a ci drudzy usiłują ich przekonać, że nie mają racji.

Tylko nikt nie wie, którzy są którzy.


  • 0



#157

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Juzek

 

 

To jest widok z Międzynarodowej stacji kosmicznej Bardzo ładnie widać krzywiznę ziemi, przez kwadratowe okno.

:D Ty naprawdę w to wierzysz, czy świadomie podajesz nieprawdę?

 

NASA to NAJWIĘKSI OSZUŚCI jakich widziała ludzkość.

Dowodów na ich przekręty i kłamstwa jest tyle, że trzeba by było założyć osobny nawet nie temat a dział tutaj na forum ;)

Robią ludzi w balona od lat ciągnąc na to miliardy dolców i śmieją się z baranów, jak łatwo ich oszukać i wmawiać im bajeczki o kosmosie, lotach w kosmos itd. 

 

 

Gwiazdy też nie są tym, o czym nam mówią. Wszystko to jedna wielka farsa dla ogłupienia ludzi!

Wiem, że dla ludzi zafascynowanych filmami sajensfikczjon, Gwiezdnymi Wojnami, marzeniami o podboju kosmosu, zwiedzeniu innych planet, jest to nie do przełknięcia. Po to właśnie byliśmy od dziecka programowani, by reagować agresją na próby wywrócenia naszego światopoglądu jajcami do góry i niszczenia naszych wyobrażeń i marzeń. 

 

No i co z tym zdjęciem okrąglutkiej Ziemi? Nadal szukacie choć jednego zdjęcia, które uważacie za przedstawiające nasza niby planetę?


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 16.03.2019 - 16:59

  • -1

#158

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli loty w kosmos to też bajki? Aha dobre dobre

Takie cos może być?

https://www.google.c...-kosmiczna.html

Pewnie też nie bardzo
Jest wiele zdjęć wykonanych dla NASA ale oni kłamią więc ich nie wrzucam.
  • 0



#159

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czyli loty w kosmos to też bajki? Aha dobre dobre
 

Ależ oczywiście. To nie są loty w kosmos, tylko kąpiele w basenach i latanie na linkach na tle zielonego tła ;)
 
 
 

Takie cos może być?
https://www.google.c...-kosmiczna.html

Nie no mistrzu, jak Ty nie widzisz, że to jest marna grafika komputerowa, to już nie ma dla Ciebie nadziei! Co za amatorszczyzną nam tu zajechałeś! Rybie oko, przeskakujący obraz, nieruchome chmury, dla frajerów i baranów to jak najbardziej wystarczy, ale dla w miarę normalnie myślącego człowieka to oczywista ŚCIEMA!


Trolololo kolego. Przestają mnie bawić te twoje zagrywki. To nie jest forum dla przedszkolaków żeby dać się nabrać na takie ecie pecie.
Blok na 2 dni
Wszystko


prowokacja2.gif

Użytkownik Wszystko edytował ten post 16.03.2019 - 20:42

  • 0

#160

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś już ci podawaliśmy zdjęcia. Co więcej, dyskutowaliśmy o tym z jednym z twoich wcześniejszych wcieleń. Pogrzeb w pamięci i ustal pomiędzy jaźniami kto co mówi.

http://www.paranorma...y-dowody/page-7


  • 0



#161

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kiedyś już ci podawaliśmy zdjęcia. Co więcej, dyskutowaliśmy o tym z jednym z twoich wcześniejszych wcieleń. Pogrzeb w pamięci i ustal pomiędzy jaźniami kto co mówi.

http://www.paranorma...y-dowody/page-7

I to jest rozumiem zdjęcie zrobione przez obserwatorium bez żadnej obróbki tak?

 

NASA przyznała, że OBRABIA WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZIEMI!! Niektóre obrabia tak mocno, że ni chuchu nie pasują do zdjęć obrobionych lata wstecz ;)

 

ok.jpg


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 16.03.2019 - 17:35

  • 0

#162

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jak wygląda sprawa z odpowiedzią na moje posty? Jak zasłonisz oczy, to nie sprawisz, że one znikną.





#163

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

Nie wiem o czym Ty bredzisz... Zapodałeś jakieś wzory niby na co? Co ja mam Ci chłopie napisać? Ja podałem naście argumentów, które olałeś i nie robię z siebie błazna i cierpidruta, że mi nie odpowiadacie...

 

tutaj super materiał o Truman Show i odniesieniu do naszego życia pod kopułą


  • 0

#164

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Staniq

Nie wiem o czym Ty bredzisz... Zapodałeś jakieś wzory niby na co?

Właśnie, gdybyś wiedział na co...


... nie robię z siebie błazna i cierpidruta, że mi nie odpowiadacie...

Bo i tak nie czytasz tego, co do Ciebie napisano, tylko z uporem maniaka wklejasz idiotyczne filmiki.


Ależ my Tobie odpowiadamy za każdym razem. Mój post z obliczeniami to odpowiedź na jeden z argumentów płaskoziemców, którzy twierdzą, że:

- ziemia nie jest okrągła, bo jakby się obracała, to siła odśrodkowa wyrzuciłaby nas w przestrzeń,

- ziemia nie jest okrągła, bo szybkość obrotowa ziemi uniemożliwiała by loty samolotów,

- woda zostałaby wyrzucona siłą odśrodkową z powierzchni ziemi.

Skoro tego nie rozumiesz...

Może coś o wahadle Foucaulta napiszesz? Albo coś łatwiejszego - kompas. Co wskazuje kompas i dlaczego.

Albo może coś o zaćmieniu księżyca?

 

Szczyglis kiedyś zamieścił, ponawiam, bo to chyba będzie wszystko na ten temat:

 

                                                                

 

A tutaj cała reszta. Po co więcej?

           

                                                                

 

                                                                

 

                                                                

 

                                                                

 

I co? Tak, wiem:

- hahahaha

- piszesz bzdury.

Ale coś merytorycznego spróbuj.





#165

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ci, którzy wierzą, że Ziemia jest płaska, wciąż szukają sposobów na to, by udowodnić, że ich teoria jest prawdziwa. YouTuber D. Mardble stwierdził, że sprawdzi, czy bąbelek poziomicy zmieni położenie podczas podróży samolotem z Karoliny Północnej do Seattle. Co z tego wyszło?

https://www.google.c...-poziomica.html

Powinien za ten ekperyment dostać anty-Nobla. Nakezy mu się.
  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ziemia, płaska, nasa, teoria spiskowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych