Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakby wyglądało twoje idealne życie?

idealne życie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

... i będę wyglądać epicko.

No, niewątpliwie. Rozwiane włosy, miecz w wyciągniętej ręce, uraaaaa na ustach... kurde, glany mi nie pasują do zbroi (bo byłabyś w zbroi, jak Joanna d'Arc, nie?)

 a ja coś mówiłam o glanach?

i byłabym w zbroi

 ale raczej w skórzanej :D.

kaftan z grubej skóry, stalowe wstawki i naramienniki, porządne karwasze i wysokie skórzane kozaki powinny być wystarczające by odbić strzały, miecz by taką zbroję przebił, ale nikt mnie nie dosięgnie lancą ani mieczem :D

no przecież jadę na smoku :D no halo, na polu rażenia smoczego ognia wokół mnie, nikogo raczej już nie będzie :P

 

a potem się ewentualnie tego upatrzonego biednego niedobitka (albo dwóch... :> ), zaprowadzi tam gdzie trzeba, przystawiając miecz do gardła (miecze do gardeł) :D

 

Staniq, Staniq, ja mam już wszystko w głowie obczajone i zaplanowane... co do sznurowadła :D

natchnęło mnie, chyba narysuję taką scenkę...


Użytkownik Enetra edytował ten post 28.04.2016 - 21:08

  • 0



#17

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Łee tam, to Ci miecz nie będzie potrzebny, tylko jakiś scyzoryk do podrzynania gardziołków. Tak na Robin Hooda się ubierzesz?





#18

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

bardziej coś w tę bańkę

 

 QaqG8ot.jpg może ciut lżejsze... mniej niepotrzebnego utrudniającego ruchy żelastwa na biodrach

dobra, a teraz skończmy off topować, bo nas Topielica utopi :D


Użytkownik Enetra edytował ten post 28.04.2016 - 22:07

  • 1



#19

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardziej coś w tę bańkę

 

 QaqG8ot.jpg może ciut lżejsze... mniej niepotrzebnego utrudniającego ruchy żelastwa na biodrach

dobra, a teraz skończmy off topować, bo nas Topielica utopi :D

Ha;D Nawet fryzura podobna do twojej;p

Tak stawiałam, że lubisz czerwienie;p (pomyliłam tematyXD Chciałam odpowiedzieć w twoim o kolorach)

Pasowałabyś mi na taką wojowniczkę ;p a glany są spoko- mogłabyś mieć zbroję wariację na temat 'metala'XD  

Ja off topa nie widzę w końcu to szczegóły tego jakbyś wyglądała w swoim idealnym życiu


Użytkownik Topielica edytował ten post 28.04.2016 - 22:41

  • 0

#20

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tia, to mój ulubiony kolor... a fryzura... no co ty ja mam co najmniej 2x dłuższe włosy, i mocno wycieniowane, w dodatku dwukolorowe. Ona ma krótkie i prosto ścięte.

raz się człowiek wychyli że chce mieć glany, to nie dadzą mu ich zdjąć do końca życia... kozaczki! do tego pasują kozaki do kolan. :D

a latem łaziłabym bez butów, a co, w końcu nie złażę ze smoka :D


Użytkownik Enetra edytował ten post 28.04.2016 - 22:48

  • 0



#21

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pełne zdrowie moje i mojej rodziny, całkowita możność działania, tzn nie, że chcę, aby wszystko przychodziło mi łatwo, tylko abym mógł w ogóle do danych pragnień i marzeń dążyć, a nie np być ograniczonym przez zdrowie, genetykę czy coś innego. No i oczywiście nieśmiertelność.

Jeśli chodzi o te różne marzenia to nie chciałbym ich dostać, bo najpiękniejsze jest dążenie do nich, to wyznacza sens życiu, bez dążenia, walki i działania to życie jest jałowe, proste i bezsensowne.


  • 0



#22

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakoś nie lubię myśleć o moich wygodach. Jest jak jest, raz dobrze, raz źle ( życie ). Chciałabym by dzieci nie cierpiały, nie chorowały, były szczęśliwe. Cierpienie i choroba dzieci najbardziej mnie dołuje.
  • 1



#23

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Domek w lesie jak najdalej od cywilizacji, bliska osoba, 2 psy i 2 koty. To byłby dla mnie taki mały raj. 


  • 1

#24

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

raz się człowiek wychyli że chce mieć glany, to nie dadzą mu ich zdjąć do końca życia...

Tak działają internety. 





#25

Nekochin.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mając taki wybór chciałabym urodzić się w obrzydliwie bogatej rodzinie, która by mnie rozpieszczała. Mogłabym kupić sobie wszystko i nie martwić, że czegokolwiek mi braknie. No i wtedy może miałabym większą chęć do życia.

Ale nadal wolałabym być samotnikiem, który nie szuka przyjaciół czy partnera, samotne spędzanie czasu w bibliotece rezydencji byłoby najlepszym co mogłoby mi się przytrafić. I nie siedziałabym w tej bibliotece  dla książek, broń boże, po prostu siedziałabym sobie na górze drewnianych regałów ze szkicownikiem w dłoni, kotami i laptopem z otwartym programem graficznym.

 

A jak nie kasa, to świat Pokemonów! O tak, wyglądałabym epicko z moim Pidgeot obok :)


  • 0

#26

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zawsze mnie smieszylo, jak ktos zaczynal opowiadac jak to by chcial sobie zmienic zycie. Pytalem sie wtedy czemu tego nie zrobil, tylko siedzi na tylku caly czas i narzeka, zamiast wziac sie w garsc i cos zrobic?

Mnie sie moje zycie podoba, niczego bym nie zmienil. Nic nikomu nigdy nie bylem winien, nikomu niczego nie zawdzieczam, na nikogo nie musze sie ogladac i z nikimi liczyc. Zawsze robilem to, na co mialem ochote i nie musialem sie przed nikim tlumaczyc, o ile sie glinom nie podpadlo :)

Zyje tak jak chce i moge sobie pozwolic zeby wszystko i wszystkich miec gdzies. Wszystko co mam jest wylacznie moje. I choc nie jest to duzo bo kulczykiem nie jestem to jednak mi to wystarcza a poza tym mam swiadomosc, ze doszedlem do wszystkiego calkiem sam. Bywalo trudno ale jak teraz popatrze na moje zycie, to czuje tylko satysfakcje.

A jak ktos lubi marzyc i narzekac zamiast dzialac, to ma powazny problem i nie ma co liczyc ze cos mu w zyciu z nieba skapnie.

 

raz się człowiek wychyli że chce mieć glany, to nie dadzą mu ich zdjąć do końca życia...

 

Glany z metalowym nosem dobra rzecz. Tylko nie jakies barachlo jak martensy czy inny szajs, ma to byc ciezki, solidny but z grubej skory i z twarda podeszwa i metalowym nosem. Jeden kopniak wystarczy zeby rozwalic kolano. Jak masz miete do glanow to olej te smieszne aikido, naucz sie soczyscie kopac z czuba glanem. To bedzie pozyteczniejsze.


Użytkownik Dr Röck edytował ten post 30.04.2016 - 16:28

  • 0



#27

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja zawsze współczułam ludziom bez marzeń i wyobraźni...

I tak oto- można napisać 8 linijek tekstu o marzeniach, w temacie o marzeniach, nie mówiąc kompletnie nic o swoich marzeniach. :D

lanie wody level Niagara.

 

Jakiś Ty zaradny, niesamowite że tak do wszystkiego sam doszedłeś... a do czego konkretnie?- skoro opisujemy swoje idealne życie, a twoje jest idealne, to się pochwal.

I możesz mieć wszystko i wszystkich gdzieś- no, to jest jakieś osiągnięcie- a gdzie jest "gdzieś"? jakaś bardzo pojemna miejscówka.

wow, podpadłeś glinom, ale fajnie! Pierwsze słyszę! Opowiedz o tym jeszcze raz!

 

Znowu się przyczepiłeś do mnie i do aikido- a ja lubię tę sztukę walki i się z nią identyfikuję- mówiąc że jest śmieszna, nie wiedząc kompletnie na czym polega, bezpodstawnie krytykujesz mnie bezpośrednio

przyczepiłeś się do mnie i zakotwiczyłeś.

Jak tylko znajdziesz mój post, koniecznie musisz go skomentować, w ten twój kpiarski sposób. Już na prawdę mam Cię dość.

I co cię tak pociąga w rozwalaniu kolan? Mi wystarczy unieruchomienie i spacyfikowanie przeciwnika, a ty koniecznie musisz rozsmarować jego flaki na ścianie. Takie to fajne?

Umiem kopać, czy to glanem, czy obcasem. Do tego drapię i gryzę jak trzeba, ale tego unikam- jak myślisz czemu?


  • 0



#28

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja zawsze współczułam ludziom bez marzeń i wyobraźni...

 

Ja wspolczulem tym, ktorzy na marzeniu konczyli. Jak zaczelo mi cos chodzic po glowie, to sie zabieralem za realizacje marzen. Niewazne, czy to bylo jakies nowe hobby, czy podroz w jakies miejsce, czy cokolwiek innego. Raz wyszlo, raz nie, ale przynajmniej sobie nie moge zarzucic, ze nie sprobowalem. A jak ktos siedzi na kanapie, palcem nie ruszy i tylko marzy, to lepiej niech sie ruszy i cos zrobi.

 

wow, podpadłeś glinom, ale fajnie!

 

Wiele razy. Nic ciekawego.

 

Znowu się przyczepiłeś do mnie i do aikido- a ja lubię tę sztukę walki i się z nią identyfikuję- mówiąc że jest śmieszna, nie wiedząc kompletnie na czym polega, bezpodstawnie krytykujesz mnie bezpośrednio

 

To ty zaczelas opowiadac, ze sobie poradzisz w walce na ulicy, bo znasz aikido i pare chwytow, nie ja.

 

Już na prawdę mam Cię dość.

 

Ustaw sie w kolejce bo tu takich wiecej jest.

 

I co cię tak pociąga w rozwalaniu kolan? Mi wystarczy unieruchomienie i spacyfikowanie przeciwnika, a ty koniecznie musisz rozsmarować jego flaki na ścianie. Takie to fajne?

 

Nie jest fajne. To koniecznosc. Jak cie atakuje jakis typ, to nie bawisz sie w ceregiele tylko walisz w niego tak, jak najlepiej potrafisz. To jest proste, albo ty, albo on. Chwyty aikido ci nie pomoga w niczym ale jak mu rozwalisz kolano, to masz jakies szanse przynajmniej uciec. Jak sie bedziesz bawic, to cie zalatwi. Proste.


  • 0



#29

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic nikomu nigdy nie bylem winien, nikomu niczego nie zawdzieczam, na nikogo nie musze sie ogladac i z nikimi liczyc.

 

Serio? rodzicie nic ni nie dali? Chyba cię wychowali, dostałeś coś od nich, choćby samochód, mieszkanie cokolwiek, więc mówienie że nikomu nic nie zawdzięczasz to takie troche przechwalanie się.


  • 0



#30

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko
Jeśli chodzi o rodziców to nie zawsze jest tak jak piszesz. Nie wszyscy mieli tyle szczęścia np ja.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych