Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki kolor ma Twoja aura?

parapsychologia ciekawostki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#91

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Masz @Enetra, popisz się ^^
Machoniowy, smolisty, zieleń butelkowa, chabrowy,

https://pl.m.wikiped.../Lista_kolorĂłw
Z reguły nie lubię jaskrawych i bladych kolorów.

Jak który kot się czujesz ?

Załączone grafiki

  • images-6.jpeg
  • images-3.jpeg

Użytkownik Post edytował ten post 11.06.2016 - 16:20




#92

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Alien

Masz tendencję do bardzo jaskrawych i soczystych, ale raczej ciemnych barw.

Twój charakter zazwyczaj jest raczej chłodny ale zmienia się to kiedy przebywasz z kimś kogo bardzo lubisz lub kochasz.

Twoja obecność jest od razu zauważalna kiedy jesteś w jakimś pomieszczeniu. Jesteś czasem samolubna/ny, czasami kombinujesz jak wykorzystywać określone sytuacje na swoją korzyść.

Jest w Tobie za równo elegancja jak i namiętność, do tego w pierwszej chwili gdy kogoś poznajesz, nie mówisz mu od razu wszystkiego o sobie, i zachowujesz się lekko nieufnie wobec nowo poznanych ludzi, przez co przez pierwsze dni znajomości sam/ sama wydajesz się niedostępna/ny i bardziej tajemnicza/czy choć intrygująca/cy.....

 

zaznacz płeć, kurcze, nie wiem jak do Ciebie gadać.... :D

 

Masz w sobie sporo odwagi i nie łatwo Cię zastraszyć byle czym, za to łatwo zmartwić. Masz skłonność do kalkulowania na chłodno, ale w pewnych sytuacjach reagujesz bardzo impulsywnie. Ciężko jednak przewidzieć jak zachowasz się gdy ktoś Cię zdenerwuje ,bo reagujesz na wiele sposobów, czasami się na kogoś obrażasz, czasami chłodno wytykasz mu punktowo wszystkie jego błędy aż współrozmówca zapada się pod ziemię a czasami krzyczysz- ale nie często.

Na ogół, mimo że wyróżniasz się z tłumu, raczej nikogo nie drażnisz, chyba że ktoś zacznie drażnić Ciebie, wtedy długo mu nie odpuszczasz.

Jeśli nikt się ciebie nie czepia starasz się również nikomu nie wadzić. Sporadycznie lubisz przebywać na łonie przyrody, w niektórych na prawdę pięknych miejscach, lub nad wodą.

Masz skłonność do zamyślania się.

 

@Post

Jak ten:

 

731.jpg

 

Szczególnie kiedy widzę kogoś kto mi zadaje głupie pytania- wtedy ten, w wersji głodnej...

omniom niom niom niom....

;]

 

Co do barw, zieleń butelkowa to raczej blady kolor, ale niech Ci będzie że nie lubisz...

Jesteś zwykle miły, zabawny, ciepły, zawsze starasz się gadać z sensem i tak by nikogo nie urazić, ale dość łatwo łapiesz stan permanentnego zobojętnienia. Lubisz relaksujące momenty w swoim życiu.

Leżaczek nad basenem lub jeziorem, książka lub muzyka na słuchawkach, albo ktoś z kim można w miarę inteligentnie pogadać (jeśli go nie znasz, czekasz raczej aż ów ktoś sam się pierwszy odezwie), to czasami wszystko czego Ci potrzeba.

Ogólnie lubisz przebywać na zewnątrz.

Pewnie chętnie poszedłbyś też na jakiś nocny biwak z ogniskiem i spaniem w namiocie lub pod chmurką.

Kiedy popełniasz jakieś błędy, wycofujesz się i przepraszasz, kiedy ktoś jakieś popełni, i się do nich przyzna, klepiesz go po plecach i się uśmiechasz. Jeśli natomiast ktoś trwa w głupocie, fochasz się i unikasz go.

Jesteś elementem stabilizującym dla swojego otoczenia "tym miłym kolesiem", często tak o ciebie pytają Ci którzy nie znają Twojego imienia.

Kiedy kogoś lubisz, starasz się go uszczęśliwiać małymi rzeczami (jak tylko się dowiesz jakie małe rzeczy kogoś uszczęśliwiają) a jeśli ktoś zauważy Twoje starania, starasz się jeszcze bardziej.

Kiedy natomiast jesteś sam, a na dworze leje deszcz, popadasz w melancholię i ponure rozmyślania, siedzisz godzinami przed kompem z miną mówiącą "błagam, zajmij mnie czymś". Jeśli nic ciekawego nie znajdziesz, chodzisz struty i niewesoły. Wolisz raczej dni w które można wyjść na przyjemny spacer, a nawet jeśli nie wyjść, to przynajmniej rozchylić zasłony żeby wpuścić światło słoneczne do pokoju.

Nie lubisz czuć się samotny.

Twoim małym grzeszkiem jest czasem kombinatorstwo, jak kogoś przeciągnąć na swoją stronę, i czasami lekko i raczej nieszkodliwie do czegoś wykorzystać, ale poza tym, masz bardzo przyjemny sposób bycia.


Użytkownik Enetra edytował ten post 11.06.2016 - 22:11




#93

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Całkiem nieźle ;) .
To jestem ja, tak w 80% jak nie więcej.
Aż się boje czego jeszcze się o mnie dowiedziałaś :D.



#94

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

 

@Livin
Masz naturę ekstrawertyka, jesteś energiczna, namiętna, wesoła, czasem bywasz agresywnn ale na chwilę. Nie masz za dużo cierpliwości i łatwo Cię rozdrażnić.Jesteś duszą towarzystwa.
Czasami jednak bywa że pogrążasz się w rozmyślaniach, jeśli nie ma dookoła nikogo z kim mogłabyś pogadać. Jesteś wtedy znudzona i naburmuszona, albo zaczynasz sobie wyobrażać siebie w roli pierwszoplanowej, w dowolnym kontekście, bylebyś była w centrum uwagi. Zdecydowanie wolisz kiedy coś się dzieje, lubisz dostawać natychmiastowe i wyczerpujące odpowiedzi. Nie lubisz ludzi bardzo cnotliwych, lepiej czujesz się w gronie łobuzów i figlarzy, albo wśród ludzi którzy potrafią zrobić coś ciekawego.

Całkiem trafnie z wyjątkiem ekstrawersji - mieszana jestem, bo spędzanie czasu samemu również sprawia mi przyjemnośc/





#95

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nawet największy ekstrawertyk lubi czasem pobyć sam, ja jestem ekstrawertykiem, ale nie wyobrażam sobie bycia otoczoną ludźmi 24/7, każdy potrzebuje trochę prywatności. Chodziło mi tu o coś innego, o chęć do spotykania się z ludźmi, do rozmawiania z nimi, do nawiązywania kontaktów itp.

 

Introwertycy najchętniej w ogóle nie spotykaliby się z ludźmi, rozmowa ich męczy. Nie odzywają się jako pierwsi, są zwykle nieśmiali i małomówni, ciężko im się od razu otworzyć na nowo poznanych ludzi. Najchętniej  zamknęliby się w pokoju, albo uciekli na bezludną wyspę, albo w wysokie góry, odcięliby się od świata zostawiając przy sobie może jedną albo dwie osoby. Szukają ciszy i spokoju,

 

Po Twoich kolorach wnioskuję że nie masz takiej alergii na ludzi, że zamiast czuć się zmaltretowana że znowu musisz do kogoś otworzyć usta, czujesz się szczęśliwa że możesz pogadać i pośmiać się z kimś kogo lubisz. Że jak Ci źle, nie odcinasz się od świata tylko szukasz kontaktu z kimś kto Cię pocieszy i przytuli. I że nie należysz do nieśmiałych i skrytych ludzi.

A że czasem potrzebujesz prywatności, albo chcesz w spokoju porobić sobie coś, w czym czyjaś obecność by Ci przeszkadzała, na przykład poczytać, pooglądać coś, oddać się swojemu hobby czy zrelaksować się, jest normalne dla każdego.

 

Przynajmniej według mnie na tym polega ekstrawertyzm i introwertyzm, może to się lekko mijać z opisami naukowymi.

Ale nie wydaje mi się żeby znalazło się wielu introwertyków, którzy nienawidziliby wszystkich ludzi bez wyjątku, nie chcą z nikim absolutnie gadać i zawsze ale to zawsze siedzieć samemu.

Ani Ekstrawertyków którzy nie potrafią zrobić kompletnie nic bez asysty innych, nie mogą się obejść bez towarzystwa nawet na chwilę i ciągną za sobą kolegów nawet do ubikacji.- bo to już by było chore.


Użytkownik Enetra edytował ten post 15.06.2016 - 15:16




#96

alien321.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Enetra
Zdecydowana większość się zgadza, nie spodziewałem się tego. Jak coś jestem chłopakiem, dzięki.



#97

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czemu się nie spodziewałeś? Przed Tobą trafiałam w większość za każdym razem- chyba... Niektórzy nie odpisywali czy trafiłam czy nie.

Tym którzy odpisywali większość się zgadzała.

Więc dawno już powinno przestać kogokolwiek dziwić że da się coś wyczytać z kolorów.

 

I zaznacz tą płeć na profilu- co Ci szkodzi?

Dzięki temu wszyscy tutaj będą wiedzieli jak się do Ciebie zwracać. Ci którzy nie interesują się moim tematem nie wiedzą nadal.

i nie ma za co :>


Użytkownik Enetra edytował ten post 19.06.2016 - 00:18




#98

Sh@dowly.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Moze to bedzie trywialne, ale uwielbiam czern, ktora zasadniczo nie jest kolorem, ale draznia mnie inne jasne, jaskrawe barwy, mozliwe ze to natrectwo, ale gdybym byl daltonista, nie byloby mi zbytnio ich zal... Poza tym czerwien, niezaleznie od odcieni, ale najbardziej to krwawa czerwien, niestety nie wyswietla mi wikipediowej listy, przykro.

#99

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@UP

Czasem agresywny, namiętny, uparty, najpierw robi potem myśli, imponują Ci postacie mroczne, tajemnicze, silne i bez emocji, ale sam nie potrafisz zachować spokoju w każdej sytuacji.

Pomimo porywczości, jesteś raczej mało ruchliwy. Nie chodzisz za często na wycieczki, nie uprawiasz regularnie sportu, chyba że jakiś sport walki, albo taki przez który patrzący na Ciebie ludzie mówiliby "wow"- bieganie i hulahopy to nuda.

Nie masz wybitnie wysokiego poczucia własnej wartości za to masz czasami wrażenie że otaczają Cię kretyni.

Lubisz gasić ludzi, lubisz wygrywać sprzeczki, nie akceptujesz porażek bo Cię dołują...

Poza powyższym, jak jesteś sam, jesteś raczej spokojny. I nie wyróżniasz się jakoś wybitnie z tłumu na pierwszy rzut oka.

Jesteś często oderwany od rzeczywistości i zamyślasz się na długo.

Wolisz noc od dnia.

 

Edit: sorki jeśli przeczytałeś to co było tu wcześniej napisane, pomyliłam Cię z kimś innym kto się ze mną kłócił o te kolory. Wypowiadałeś się też w tym temacie i skojarzył mi się awatar, i najpierw napisałam a potem sprawdziłam, sorka.


Użytkownik Enetra edytował ten post 19.06.2016 - 16:37




#100

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to i ja się pokuszę o interpretację, jeśli można :P

ulubione kolory to alabastrowy, smolisty, krwisty, gołębi, lila róż, lazurowy. nie wiem czy dobrze, ale sugerowałam się głównie moją szafą i zawartymi w niej ubraniami :D z kolorami, za którymi nie przepadam to chyba mogłabym wymienić oberżynowy i niektóre ciemnobrunatne odcienie, ale bez przesady w sumie, nie mam takich, od których jakoś mocno by mnie odpychało :)



#101

Sh@dowly.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

No niezle, chociaz jestem skromny, trafilas z kazdym opisem, ale nie wiedzialem ze "barwa" czarna moze konotowac z tak wieloma epitetami. Ale niech mnie nikt nie bierze za apatycznego socjopaty, kiedys czytalem ciekawa hipoteze na temat grupy krwi. Ponoc jestem taki stonowany i ciagnie mnie do tajemniczosci, metafizycznosci, transcendencji miedzy innymi z powodu grupy krwi, a dokladniej czynnika Rh-, ile w tym prawdy, tego nie wie nikt : = )

#102

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie dostałam informacji jedynie o czerni, powiedziałeś też o czerwonym, i o awersji do bladych kolorów, a to już 3 wytyczne. Pomógł też ton wypowiedzi i dobór słownictwa.

Informacje z kolorów to ok 90% informacji jakie zawarłam w opisie, dobór słownictwa pozwolił mi się upewnić co do niektórych cech, więc mogłam zabrnąć w nie ciut dalej :)

 

@Lili

Wnioskując po kolorach które podałaś jesteś osobą raczej pozytywną i miłą, ale bardzo spokojną. Jesteś łagodna, rzadko się wściekasz, raczej obrażasz, obraza skutkuje długotrwałym lodowatym fochem, możesz się wtedy nie odzywać do kogoś całymi dniami. Lubisz ciszę i spokój, przebywanie w ładnych, jasnych miejscach o designie nowoczesnym lub w stylu vintage. Lubisz mieć święty spokój, najchętniej sama lub z jedną wybraną osobą, ewentualnie z kilkoma dobrymi koleżankami. Jesteś romantyczką i osobą dość delikatną w strefie uczuciowej ale nie jesteś typową marzycielką, rzadko bujasz w obłokach, jeśli się zamyślasz, to na sprawy aktualne, ważne, przyziemne, albo na temat własnych, realnych pragnień.

Jak miałabym Ci kupić książkę albo film, szukałabym wśród komedii romantycznych, dramatów i powieści które nie odbiegają zbyt mocno w świat fantasy. Orki, trolle i skrzaty, że o sukkubach i na wpół rozłożonych chodzących zwłokach nie wspomnę, raczej nie należą do tworów którymi się pasjonujesz.

Jesteś dziewczęca, delikatna, dość asertywna. Myślisz dwa razy zanim zdecydujesz w sprawie czegoś, co ma według Ciebie duże znaczenie.

 

Chociaż akurat w tej interpretacji może być trochę rozbieżności, bo kolory z szafy to nie do końca kolory ulubione. To ich mieszanka, z kolorami modnymi, i ładnymi krojami i wzorami. Sama mam wiele ubrań z poza gamy moich ulubionych barw.


Użytkownik Enetra edytował ten post 19.06.2016 - 23:44




#103

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Enetra dziękuję za analizę :) wiele jej elementów się zgadza, kilka nie, np. to że jestem spokojna, raczej cenię sobie spokój, ale tryb życia i geny zdecydowanie wpływają na to, że jestem bardzo emocjonalną osobą ( z czym walczę :P). z fochem trafiłaś idealnie, aż się zasmiałam :D bujanie w obłokach-zdecydowanie tak, natomiast jeśli chodzi o fantasy-faktycznie nie przepadam. ogólnie ciekawe spostrzeżenia :)

dzięki za poświęcony czas!



#104

Kurajmo22.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jaki kolor bo po prostu nie umiem takich rzeczy. 
Jakby ktoś potrafił takie rzeczy to na PW mogę wysłać swoje prywatne zdjęcie do oceny.



#105

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podobają mi się wszystkie kolory a także ich połączenia, z jednym zastrzeżeniem nie wszystkie kombinacje sprawdzają się poza tymi które stworzyła przyroda.

Noszę czyste, nasycone kolory, ubieram się tak jak się czuję. Czerń, granat, wariacje zieleni, a gorącą czerwień, burgund zakładam w domu.






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: parapsychologia, ciekawostki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych