Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki kolor ma Twoja aura?

parapsychologia ciekawostki

  • Please log in to reply
132 replies to this topic

#16

Jackob.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o interpretację mojej osoby na podstawie tych kolorów.





#17

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wiem... tłumaczę jeszcze raz; jak chcesz żebym zinterpretowała Cię na podstawie kolorów, to wymień nazwy odcieni tych kolorów według tej strony:

 

https://pl.wikipedia.../Lista_kolorĂłw

 

znajdź tam kolory które najbardziej Ci odpowiadają i przepisz ich nazwy tutaj.

ok?


Użytkownik Enetra edytował ten post 28.04.2016 - 13:31




#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Enetra, dobry zimny odczyt. Masz do tego talent.



#19

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hi hi :D no wiem :D

Dzięki bardzo, komplementy zawsze mile widziane :>

ale mówię wam jeszcze raz, jak się skupicie na jakimś kolorze, dojdziecie do podobnych wniosków sami. Proponuję pobawić się trochę w autointerpretację.

Albo spróbować dopisać do kogoś jakiś kolor, na podstawie czyichś cech charakteru.


Użytkownik Enetra edytował ten post 28.04.2016 - 13:38




#20

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to kto mi coś zinterpretuje?

 

Ogólnie jeśli chodzi o ulubione kolory to: biały, czarny i niebieski :D

 

Jeśli chodzi o aurę, to jakiś czas temu wpatrując się w swoją dłoń, rękę,

to zaczęłam dostrzegać taką otoczkę , na początku pojawiła się przeźroczysta, a po chwili

zaczęła nabierać kolorów i zwiększała rozmiar. Ale to nie miało tylko jednej barwy,

Ja dopatrzyłam się dwóch , które się mieszały.

Były to: intensywny ładny żółty - złoty? i taki ciemno niebieski.

Jak patrzyłam w internecie to był podpisany jako indygo czy jakoś tak.

Momentami pojawiał się też fiolet.

 

No to czekam na psychoanalizę :D :P


Użytkownik Shadow Of Angel edytował ten post 28.04.2016 - 14:00




#21

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

po pierwsze- jaki odcień niebieskiego?

po drugie- ta przezroczysta, jaśniejsza otoczka wokół dłoni, to światło które odbija się od skóry- tak zwane "widmo", a nie aura. Kolory się pojawiły, bo za długo się wpatrywałaś i wzrok Ci się zmęczył, albo znajdowały się gdzieś w tle.

 

indygo to już prawie fiolet. więc niebiesko-fioletowy i złoty.

eh... no musiało to kiedyś nadejść, możesz się obrazić za tą analizę... ale od razu mówię że może ona nie mieć wiele wspólnego z prawdą.

 

złoty kolor symbolizuje złoto, coś drogocennego, ale też księżyc i gwiazdy, i skłonność do oszukiwania, do tego indygo wskazujące na introwertyzm i skłonność do popadania w samozachwyt, i oddalenie od społeczeństwa, czerń oddala od rzeczywistości jeszcze bardziej, a biel wskazuje na chłód.

 

Są ludzie którzy chodzą z głową w chmurach, ale ty praktycznie nie schodzisz na ziemię, żyjesz w swoim, trochę mrocznym, magicznym świecie, a jak ktoś chce Cię z niego wyciągnąć, próbujesz zamordować go lodowatym wzrokiem, albo całkowicie olewasz. Ponadto liczy się dla Ciebie tylko twoje własne zdanie, bo reszta świata przecież się nie zna.

Nienawidzisz kiedy ktoś Cię krytykuje, chcesz być podziwiana za to że jesteś. Jesteś trochę tajemnicza. ludzie mają cię za dziwną.


Użytkownik Enetra edytował ten post 28.04.2016 - 14:43




#22

Obywatelka AM.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Domyślam się, że dużo można o kimś powiedzieć wchodząc na jego profil użytkownika i czytając posty, które napisał. Ale dobra, zabawmy się ;) Moje ulubione kolory:

Chabrowy, ciemny fioletowy, malachitowy

pol_pl_Sukienka-z-szyfonu-Izaura-II-zwie

 

000086-01-kolor-ciemny-fioletowy.png

filing_images_c567c4e7afc2.jpg


Użytkownik Obywatelka AM edytował ten post 28.04.2016 - 15:52


#23

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego tylko ja tu wszystkich diagnozuję?

Pokombinujcie nawzajem. Obywatelka wrzuciła fajne, duże próbki kolorów, podobne kolory były już lekko omówione wcześniej.

Postarajcie się wyczuć te kolory i zestawić je ze sobą. spróbujcie wyczuć tonację, i zależności pomiędzy barwami.

Jestem pewna że wam się uda :)

może nie jakoś super szczegółowo, ale na pewno dacie radę, a ja i obywatelka to później zweryfikujemy.


Użytkownik Enetra edytował ten post 28.04.2016 - 16:59




#24

Moony.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat tak mnie zaintrygował,że postanowiłam znowu się zalogować :) Sama kiedyś próbowałam ćwiczeń żeby dostrzec aury,ale chyba nie mam do tego żadnych predyspozycji.Ech,bywa :P Moje ulubione kolory to czerń,fiolet,srebro i bordowy,jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie :>e85096b967a1059a935883c41d82a347.jpg000006-01-kolor-srebrny.png000389-01-kolor-bordowy.png  Czerni raczej wrzucać nie muszę ;)


Użytkownik Moony edytował ten post 28.04.2016 - 17:19


#25

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no dobra, nikt się nie garnie do interpretowania... więc:

@Obywatelka:

kolory które wymieniłaś klasyfikują Cię jako osobę spokojną, zadumaną.

Jesteś dość zrównoważonym charakterem, rzadko tryskasz optymizmem, nie jesteś też bardzo energiczna, ale za to twoje działania są zwykle przemyślane.

Nie dajesz się ponosić emocjom. Zazwyczaj trzymasz się trochę na uboczu.

Kochasz ciszę, spokój i naturę.

 

@moony

czerń+ srebro+ twój nick, sugerują że lubisz noc. Masz może jakieś hobby związane z gwiazdami i księżycem? astrologia? astronomia? czerń mówi że nie do końca jesteś duszą towarzystwa, raczej obserwujesz i analizujesz sobie wszystko z boku, masz skłonność do wyobrażania sobie różnych scenariuszy opartych na chwili obecnej, ale nie wcielasz tych scenariuszy w życie. Fiolet sugeruje że Ty również bywasz często w swoim świecie, natomiast bordo że jesteś ciepłą i namiętną osobą, ale z Tą swoją namiętnością trochę się czaisz. Lubisz biżuterię.

Jesteś zrównoważona, choć zdarza ci się czasami przyszpilić kogoś do ściany lodowatym spojrzeniem, albo wybuchnąć gniewem- ale to tylko w ekstremalnych sytuacjach


Użytkownik Enetra edytował ten post 28.04.2016 - 17:28




#26

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

po pierwsze- jaki odcień niebieskiego?

po drugie- ta przezroczysta, jaśniejsza otoczka wokół dłoni, to światło które odbija się od skóry- tak zwane "widmo", a nie aura. Kolory się pojawiły, bo za długo się wpatrywałaś i wzrok Ci się zmęczył, albo znajdowały się gdzieś w tle.

 

indygo to już prawie fiolet. więc niebiesko-fioletowy i złoty.

eh... no musiało to kiedyś nadejść, możesz się obrazić za tą analizę... ale od razu mówię że może ona nie mieć wiele wspólnego z prawdą.

 

złoty kolor symbolizuje złoto, coś drogocennego, ale też księżyc i gwiazdy, i skłonność do oszukiwania, do tego indygo wskazujące na introwertyzm i skłonność do popadania w samozachwyt, i oddalenie od społeczeństwa, czerń oddala od rzeczywistości jeszcze bardziej, a biel wskazuje na chłód.

 

Są ludzie którzy chodzą z głową w chmurach, ale ty praktycznie nie schodzisz na ziemię, żyjesz w swoim, trochę mrocznym, magicznym świecie, a jak ktoś chce Cię z niego wyciągnąć, próbujesz zamordować go lodowatym wzrokiem, albo całkowicie olewasz. Ponadto liczy się dla Ciebie tylko twoje własne zdanie, bo reszta świata przecież się nie zna.

Nienawidzisz kiedy ktoś Cię krytykuje, chcesz być podziwiana za to że jesteś. Jesteś trochę tajemnicza. ludzie mają cię za dziwną.

 

Możesz mi wytłumaczyć w takim razie co to jest ta aura? Bo jeśli nie jest to poświata , która otacza ciało ( jak obserwuję to największa pojawia się nad głową he he i z reguły bardziej widziane widzeniem peryferyjnym ) albo cienkie czasami przerywane kolorowe linie otaczające ciało , to co to wtedy jest ta aura? Jak nauczyć się to spostrzegać? :D Bo szczerze to chciałabym to potrafić :)

 

Co do psychoanalizy to nieźle mi pojechałaś :P, ale spoko nie jestem narcyzem :)

 

Zgodzę się trochę z tym mrocznym i magicznym  światem he he , bo ostatnio zaczęłam interesować się tym co nieznane i owiane tajemnicą :)

Z tym oddaleniem od społeczeństwa, to powiem tak, że po części.

Mam naturę filozofa- naukowca i jeszcze dodatkowo artysty i z reguły jak kogoś pociągają klimaty typu "no thinking"

to rozmowa z takimi ludźmi staje sie dla mnie okropnie nudna, ale nie oznacza to , że taką osobę odrzucam czy się wywyższam. Broń Boże!

 

Czy lubię być podziwiana? Powiem tak.

Każdy człowiek lubi jak ktoś za coś go pochwali, prawda?

Ale szczerze jak bym była miliarderką i postanowiłabym pomagać ludziom

np. kupując prezenty dzieciakom na święta, opłacić komuś bardzo drogą operację by ta osoba mogła przeżyć albo normalnie żyć,

to uwierzcie mi , nie ujawniłabym się, bo dla mnie liczą się czyny i uśmiech na twarzy człowieka któremu się pomogło,

albo radość na pyszczku zwierzęcia , które również otrzymało pomoc a nie durna sława.

 

Z tą tajemniczością zgadłaś w 100% chodź na forum zbytnio się nie ukrywam :) , a czy dziwna?

Z natury jestem jak kot, chadzam własnymi ścieżkami, dlatego mam własną filozofię.

Jedni popierają inni podziwiają, jeszcze inni patrzą na mnie z lekką dozą nieufności,

następni się mnie boją i traktują jak jakieś zło wcielone,

są tacy co nie wchodzą ze mną w dialog bo gubią się,

Świadkowie Jehowy to omijają mnie szerokim łukiem bo z reguły kończyło się na tym , że brakło im schematów myślowych i kontrargumentów he he :D,

Czasami padają pytania typu " Do jakiej sekty należysz?" i to czasami bywa wnerwiające :/

ale to tylko w odniesieniu do mojej filozofii.

Z reguły jestem postrzegana jako energiczna, wesoła  i miła dziewczyna :D

 

Tyle o mnie :D





#27

Moony.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no dobra, nikt się nie garnie do interpretowania... więc:

@Obywatelka:

kolory które wymieniłaś klasyfikują Cię jako osobę spokojną, zadumaną.

Jesteś dość zrównoważonym charakterem, rzadko tryskasz optymizmem, nie jesteś też bardzo energiczna, ale za to twoje działania są zwykle przemyślane.

Nie dajesz się ponosić emocjom. Zazwyczaj trzymasz się trochę na uboczu.

Kochasz ciszę, spokój i naturę.

 

@moony

czerń+ srebro+ twój nick, sugerują że lubisz noc. Masz może jakieś hobby związane z gwiazdami i księżycem? astrologia? astronomia? czerń mówi że nie do końca jesteś duszą towarzystwa, raczej obserwujesz i analizujesz sobie wszystko z boku, masz skłonność do wyobrażania sobie różnych scenariuszy opartych na chwili obecnej, ale nie wcielasz tych scenariuszy w życie. Fiolet sugeruje że Ty również bywasz często w swoim świecie, natomiast bordo że jesteś ciepłą i namiętną osobą, ale z Tą swoją namiętnością trochę się czaisz. Lubisz biżuterię.

Jesteś zrównoważona, choć zdarza ci się czasami przyszpilić kogoś do ściany lodowatym spojrzeniem, albo wybuchnąć gniewem- ale to tylko w ekstremalnych sytuacjach

Wszem i wobec stwierdzam,że jesteś genialna :) Interesuje się astrologią,a duszą towarzystwa jestem tylko w gronie najbliższych znajomych.Reszta to w 100% opis mojej osoby.



#28

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@shadow

w takim razie, kolory mogą opisywać twój ideał chłopaka na przykład. mówiłam na początku że nasze ulubione barwy nie zawsze dotyczą nas

samych

jest wiele definicji "aury" ja interpretuję to jako barwa / gama barw przez pryzmat których postrzegasz daną osobę


Użytkownik Enetra edytował ten post 28.04.2016 - 17:49




#29

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem kobietą, ale jak zobaczyłam te wszystkie nazwy to trochę zbiły mnie z tropu. Wprawdzie operuję większym repertuarem niż czarny i czerwony, ale zszokowały mnie nazwy w stylu modry czy palisander i chyba mogę też być transseksualnym mężczyzną.

Lubię bawić się kolorami, ale odczyt emocji ogólnie sprawia mi problemy.

Jak więc zinterpretować koniakowy i rdzawy (te nazwy)? To moje dwa ulubione 





#30

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra, ja jako facet spędziłem trochę czasu na sprawdzaniu tych kolorków... wydaje mi się, że pewne różnice są na tyle subtelne, że to bez sensu robić w ogóle porównanie wg koloru tylko wg nazwy (nadanej zapewne przez kobietę). A teraz tak, moje ulubione połączenie kolorów to złoty i czarny, ale jak tak sprawdzam kolory to wydaje mi się, że moim ulubionym kolorem jest popielaty.


Użytkownik stary dziad edytował ten post 28.04.2016 - 19:34



 


Also tagged with one or more of these keywords: parapsychologia, ciekawostki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych