Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nocne pukanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Boomboom123.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj w nocy pomiędzy godziną 2:00, a 3:00 lub 3:00 i 4:00 słyszałam nieregularne pukanie w domu mojej przyjaciółki. Brzmiało to tak jakby ktoś pukał do drzwi jednego z pokoi na parterze. Podkreślam, że mieszka ona na wsi w domu jednorodzinnym, wszyscy domownicy spali całą noc, a jedyne zwierzę będące tam smacznie spało z nami w pokoju. Czy to możliwe, że miałam styczność ze zjawiskiem paranormalnym? Co może być przyczyną?
  • 0

#2

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest mnóstwo opcji. Stawiam, że mogą to być jakieś gryzonie, albo osiadający dom lub "strzelające" drewno. Pytałaś przyjaciółkę czy takie coś się dzieje? Może zamiast nas pytać wystarczyłoby skonsultować to z nią.


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 24.04.2016 - 11:41

  • 0



#3

Boomboom123.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest mnóstwo opcji. Stawiam, że mogą to być jakieś gryzonie, albo dom osiada. Pytałaś przyjaciółkę czy takie coś się dzieje? Może zamiast nas pytać wystarczyłoby skonsultować to z nią.


Rozmawiałam z jej mamą i stwierdziła, że nie ma pojęcia o co chodzi. A gryzonie nie wchodzą w grę, bo to było ewidentnie pukanie z dużą siłą.
  • 0

#4

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 Rodzice koleżanki uprawiali namiętną miłość aż łóżko połamali;D

2 Gałęzie drzew uderzały o okna, ściany.

3 Rury?

4 Przyśniło Ci się?

 Koleżanka się nie obudziła? Nie zapytałaś czy ona też to słyszała?


  • 0

#5

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie... Ja bym w pierwszej kolejności zapytał koleżankę, a nie jej matkę (?) W każdym razie nie miałaś styczności ze zjawiskiem paranormalnym. Możesz spać spokojnie.


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 24.04.2016 - 12:15

  • 0



#6 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem czy już dzięcioły się pojawiły, ale on jak puka w elementy drewniane domu to słychać konkretnie.


  • 0

#7

Boomboom123.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie... Ja bym w pierwszej kolejności zapytał koleżankę, a nie jej matkę (?) W każdym razie nie miałaś styczności ze zjawiskiem paranormalnym. Możesz spać spokojnie.


Chyba dosyć oczywistym jest, że w pierwszej kolejności rozmawiałam z przyjaciółką...
  • 0

#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze radzę - nie wyszukuj paranormalnych dźwięków w cudzym domu, gdzie bywasz rzadko.

Każdy dom ma swoje odgłosy do których domownicy się z czasem przyzwyczajają i przestają zauważać.

A źródłem ich powstawania najczęściej nie są duchy tylko prawa fizyki (konstrukcja budynku, zmiany temperatur, wiatr, centralne ogrzewanie) albo szkodniki.

 

Np. W moim domu nagminnie skrzypią i stukają drzwi od piwnicy i drzwi od sypialni rodziców a w łazience jest wieczny, zimny przeciąg przechodzący od szpary w drzwiach do kratki wentylacyjnej. Bo tak idzie grawitacyjna cyrkulacja powietrza.

Notorycznie też trzęsie się lodówka.

I coś stuka w kaloryferach.


  • 0



#9

Boomboom123.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 Rodzice koleżanki uprawiali namiętną miłość aż łóżko połamali;D
2 Gałęzie drzew uderzały o okna, ściany.
3 Rury?
4 Przyśniło Ci się?
 Koleżanka się nie obudziła? Nie zapytałaś czy ona też to słyszała?


Jej rodzice są w separacji, na terenie działki nie ma drzew, a co do rur to nie wydaje mi się żeby dźwięk był aż tak słyszalny.
  • 0

#10

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

No właśnie... Ja bym w pierwszej kolejności zapytał koleżankę, a nie jej matkę (?) W każdym razie nie miałaś styczności ze zjawiskiem paranormalnym. Możesz spać spokojnie.


Chyba dosyć oczywistym jest, że w pierwszej kolejności rozmawiałam z przyjaciółką...

 

 

 

Jest mnóstwo opcji. Stawiam, że mogą to być jakieś gryzonie, albo dom osiada. Pytałaś przyjaciółkę czy takie coś się dzieje? Może zamiast nas pytać wystarczyłoby skonsultować to z nią.


Rozmawiałam z jej mamą i stwierdziła, że nie ma pojęcia o co chodzi. A gryzonie nie wchodzą w grę, bo to było ewidentnie pukanie z dużą siłą.

 

No wcześniej zasugerowałaś. że rozmawiałaś z jej matką.O.o''' a nie z koleżanką


  • 0

#11

Boomboom123.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałam tak, bo sugerowało to, że rozmawiałam z osobą, która byłaby najbardziej zorientowana co z domem może się dziać. I sądziłam, że to dosyć oczywiste, że rozmawiałam też z resztą domowników.
  • 0

#12

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałam tak, bo sugerowało to, że rozmawiałam z osobą, która byłaby najbardziej zorientowana co z domem może się dziać. I sądziłam, że to dosyć oczywiste, że rozmawiałam też z resztą domowników.

No tylko skąd ta pewność, że w środku nocy byłaś totalnie przytomna i to nie był sen? Jeśli matka miałaby usłyszeć ten hałas to chyba powinien być konkretny i obudzić też twoją koleżankę, stawiam ,że matka spała w innym pokoju niż wy. I swoją drogą to czemu nie obudziłaś koleżanki jak słyszałaś ten hałas- to mógł być włamywacz...zresztą jakby było to pukanie do drzwi to nie zestresowało Cie że ktoś w środku nocy się dobija?


  • 0

#13

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czasami przewiew potrafi nieźle stuknąć drzwiami, albo nawet mały niezauważalny przepływ powietrza spowodują, że drzwi nagle siądą jakby, ktoś w nie puknął.

 

U  mnie np. nie wiem co to było ale około godziny 2:00 w nocy ktoś  wiecznie wychodził z pokoju brata. Powtarzało się trzy noce z rzędu. Sądziłam , że brat wychodzi do łazienki, ale czwartego dnia , gdy tylko usłyszałam nacisk na klamkę, otwieranie drzwi i kroki, wyszłam z pokoju i poczekałam chwilkę pod łazienką, ale nikt nie wychodził. Weszłam do brata a ten spał w najlepsze, siostra dzieliła pokój ze mną, pies też... Weszłam do sypialni rodziców a oni też spali. Rano przy śniadaniu zapytałam ich o to , ale nikt nie wychodził nocą ze swoich pokoi. Nikt z nas nie lunatykuje....

Dwa miesiące później kiedy brat się wyprowadził i zamieszkał z dziewczyną, ja zamieszkałam w jego pokoju. Pewnego czasu budziłam się punktualnie o 2:00 w nocy  by skorzystać z WC. Otwierałam drzwi, szłam i wracałam , tak jak to coś co 2 miesiące wcześniej słyszałam nocą.

 

Kiedy opowiadałam o tym bratu, to on się śmiał i mówił " To nie był duch, to Twoje echo z przyszłości"  :)

Zaczął mówić coś o prekognicji , ale w tamtym czasie w ogóle się tym nie interesowałam :D


Użytkownik Shadow Of Angel edytował ten post 24.04.2016 - 12:47

  • 0



#14

Boomboom123.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie to było dziwne, bo jak obróciłam się na drugi bok żeby ją obudzić pukanie ustało.

Użytkownik Boomboom123 edytował ten post 24.04.2016 - 12:51

  • 0

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stukanie pochodzi pewnie od kaloryferów.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych