Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Duch? UFO ? Co to?

ufo duch istota

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Syntax.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie z góry przepraszam jeśli coś robię źle ale jestem nowy :)

OK!zwracam się z zapytaniem :  Od kilku dni dostrzegam coś co porusza się po moim pokoju z początku( myślałem że to głowa płata mi figle bo fatalnie znosiłem grypę 40 st gorączki itd)  jest małe ok 30 cm ciche ma białą głowę , zazwyczaj pojawia się gdy jest już b.późno  np w poniedziałek godz ok 2:00 w nocy leżałem i oglądałem film na laptopie  kantem oka zobaczyłem zarys małej postaci która próbuje podejrzeć  od strony oparcia łóżka co robię jednak że z strachu odpaliłem led-y w pokoju i nic nie ma nast nocy to samo jednak że już bez akcji ciekawości tylko szybko się poruszało co jakiś czas przemykało przed oczyma gdy się położyłem czułem zimno tak jak by powiew powietrza na moje plecy które były przykryte  i tak jak by coś poruszało się na pościeli  , wczoraj wraz dziewczyną leżeliśmy sobie znów film itd nagle usłyszeliśmy  stukanie w szafce na końcu pokoju ale odpuściliśmy i dalej oglądamy po chwili dźwięk już był bliżej około 1m od nas przy ziemi  jednak że nic nie było widać , potem to coś ucichło na jakieś 10 min i nagle zaczęło nam nad głową stukać ...  z początku mnie to bawiło ale już przestaje tym bardziej że dziewczyna od tamtego momentu źle się czuje . Od razu mówię  nikt z nas nie bierze żadnych środków które mogły by sprawić halucynacje , psychika też zdrowa :)

Co to jest ? czy bać się czy nie  ?


  • 0

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Co to jest ? czy bać się czy nie  ?

 

Mówisz, że "jest małe ok 30 cm ciche ma białą głowę , zazwyczaj pojawia się gdy jest już b.późno" boi się ledów, co to je odpaliłeś ale lubi oglądać filmy (bo zagląda ci przez ramię jak je ogladasz), a jak nie podgląda, co oglądasz akuratnie, to tłucze się po szafkach (swoją drogą - ty musisz mieć strasznie długą tą szafkę, bo najpierw coś się w niej tłucze na końcu pokoju, później 1 metr od ciebie, a na koniec tuż nad głową).

aaa...

I jeszcze to coś dmucha zimnym i przemyka ci (szybko się poruszając) przed oczyma, choć zasadniczo, widzisz to tylko...KANTEM :facepalm: oka.

 

 

 

 

No, to... nie wiem co to to może być. I w tej sytuacji raczej bym się na twoim miejscu bał.

No, chyba, że to mały kanciarz. To wtedy spoko wodza - nic ci nie zrobi.


  • 1



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem że nazwałeś go duchem bo miał biały łeb. A te ufo to w szafkach ci lata i stuka?
Cool story bro.
  • 0



#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To musi być kanciarz, bo co innego. Bój się, a potem kup mu Śmiej Żelki.

Może się odwali?





#5

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bać to ja się zaczynam...ostatnie kilka dni to albo 783 tematy: "Hejka, witam"! albo murek-duch albo znowu jakieś 30cm białe coś w pokoju.

APELUJĘ!!

Ja wiem, że się zrobiło ciepło, świat się zazielenił, ale to JESZCZE NIE WAKACJE! Wstrzymajcie się z hitami do Lipca.


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, duch, istota

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych