Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czego się najbardziej boisz?

strach obawy fobia lęk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#91

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Do więzienia za nic się nie idzie :)



#92

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do więzienia za nic się nie idzie :)

aha...powiedz to ofiarom holokaustu czy komunizmuXD

Świat... taki okrutny. Na poważnie przeraża mnie myśl o wojnach i politycznych rozgrywkach;/



#93

Betty Boop 666.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja sié bojé ludzkiej obludy, falszywych ludzi, psychopatów, pajáków I tego ze umré zbyt mlodo.



#94

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jeszcze wracając do broni dla kogoś z dwiema lewymi rękami to tylko gaz pieprzowy lub paralizator. Ewentualnie jeszcze wiatrówka tyle że to mogłoby nieco jedynie wkurzyć agresora jeżeli nie trafić lub trafić nie tam gdzie trzeba. Lepiej zapisać się na kurs samoobrony czy jakieś sztuki walki dla samego poznania do czego jest zdolne nasze ciało.

 

Osobiście sam nie wiem czego się boję. Może samotności.... Chodzenia w kompletnie ciemnym pokoju nie tyle co się obawiam ale mam w sobie dziwne odczucie przez swoje dzieciństwo. Szczególnie nie lubię tak chodzić boso czy wystawić rękę/nogę poza łóżko. Miałem dziwaczne sny, wyobraźnię czy chore zjawisko mojego misia przesuwanego po podłodze.



#95

rsk1990.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boję się wszystkiego co pełza (zaskroniec, zygzakowata), kiedyś nie bałem się ciemności mogłem śmigać w noc po lesie. Najbardziej boję się wojny, za często to cholerstwo mi się śni. Wojna to niemoc, zwykły szeregowy jest tylko trybikiem. Tak interesuję się ogólnie militariami, wojskiem itd. Może nie boje się tyle śmierci(o ile będzie szybka) co kalectwa i bólu. Bał bym sie uderzenie bronią A bo jeśli nie zabiła by mnie od razu to poparzyła całe ciało.



#96

Glow!.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czego się najbardziej boję? Od dziecka borykam się z arachnofobią. Nie wejdę wieczorem na łąkę,bo przecież pająki wtedy bawią się w zakładanie sieci.

Nie wejdę przez to w las,chodzę tylko wydeptanymi ścieżkami i to nie pierwsza. Idę za kimś,kto ściąga pajęczyny ;). Nie siądę nawet na ławkę w altanie,póki ktoś z każdej strony nie ogarnie czy nie ma pająka. Jak widzicie to jest męczące i próbowałam nawet z tym walczyć,ale to mnie przerasta ;)



#97

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 Nie wejdę wieczorem na łąkę,bo przecież pająki wtedy bawią się w zakładanie sieci.

 

No kurde teraz to ja też nie będę chodzić wieczorami po łąceXD



#98

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja się obawiam najbardziej głośnego mówienia o moich lękach... Ktoś może to wykorzystać przeciwko mnie. 



#99

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie siądę nawet na ławkę w altanie,póki ktoś z każdej strony nie ogarnie czy nie ma pająka. Jak widzicie to jest męczące i próbowałam nawet z tym walczyć,ale to mnie przerasta ;)

Kiedyś zrobiła na mnie wrażenie pewna pewna pani. Prawdopodobnie miała taki sam problem. Rozwiązywała go siłowo, zanim usiadła na ławkę, zrobiła piękny oprysk Raidem dookoła mebla. Szczena mię opadła, jak zgrabnym ruchem chowała go do torebki....





#100

Glow!.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raid słabo działa na pająki,ale chociaż je odstraszy. Potrzeba tu środka o podwyższonym stężeniu :>

Jedno jest pewne,że nie pójdę już nigdy na wesele na Pas Nadmorski. Lasy,wilgoć... Miliony,tak MILIONY pająków na wszystkim,nawet na samochodach i firanach. I to takie duże,leśne. 

Idąc spać do pokoju jak zwykle zrobiłam przegląd,odsunęłam łóżko na środek pokoju i spałam z jednym okiem otwartym,na czuja  :szczerb: .

Ja noszę olejek miętowy i chcę wierzyć,że on działa.



#101

Valkyria Saeth.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czego się najbardziej boję? Od dziecka borykam się z arachnofobią. Nie wejdę wieczorem na łąkę,bo przecież pająki wtedy bawią się w zakładanie sieci.

Nie wejdę przez to w las,chodzę tylko wydeptanymi ścieżkami i to nie pierwsza. Idę za kimś,kto ściąga pajęczyny ;). Nie siądę nawet na ławkę w altanie,póki ktoś z każdej strony nie ogarnie czy nie ma pająka. Jak widzicie to jest męczące i próbowałam nawet z tym walczyć,ale to mnie przerasta ;)

 

Znam Twój ból i mam to samo.. Najbardziej boli mnie to, że kocham lasy, te miejsca oddalone od cywilizacji.. Ale oczywiście za każdym razem zapala mi się czerwona lampka pod tytułem "PAJĄKI", i to mnie przerasta. Wiem, że te zwykłe pająki, niejadowite boją się ludzi bardziej, niż my ich, ale no nic nie przekona mnie to pająków i za każdym razem panikuję, dzięki czemu mój chłopak ma mnie czasem dosyć.. :P Tylko widzę pająka i już zaczynam krzyczeć, żeby przyszedł i go zabił, a potem mam wyrzuty sumienia, że skazałam niewinną istotę na śmierć. Jak żyć!



#102

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem że to głupie lecz w takiej kolejności:

1. Pająków

2. Pomnika Chopina

3. Odbicia lustra w lustrze 

 

Poza tym obawa, że przeżyję własne dziecko.





#103

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko i wyłącznie stomatologa (od, którego niedawno wróciłem)  ;p

Śmierci się w ogóle nie boję, zbyt wiele jej wokół mnie było, zdążyłem się z nią zaprzyjaźnić.

Jedyne z czym mam problem to lęk wysokości ale i z tym postaram się uporać.





#104

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zawsze najbardziej przerażające były dla mnie sytuacje, gdy byłem czegoś pewien, a splot wydarzeń sprawiał, że żałowałem wyjścia z domu :D Po jakimś czasie nauczyłem się, żeby nigdy nie mówić nigdy



#105

HateThis.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tia, stomatolog to również mój najgorszy koszmar. Nie dość, że muszę do niego chodzić kilka razy w miesiącu - to dopiero tragedia.
A tak poza tym boję się życia. Ze sobie w nim nie poradzę.

Tapnięte z Galaxy S6


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: strach, obawy, fobia, lęk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych