Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ta wróżka ma paranormalne zdolności?

wróżka internet przepowiednie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Trzy albo cztery dni temu zobaczyłam pewne interesujące(przynajmniej dla mnie) ogłoszenie na portalu gumtree.

Dziewczyna napisała, że ostatnio poczuła, że ma zdolności w przepowiadaniu przyszłości z kart tarota i szuka chętnych osób którym powróży żeby to sprawdzić.

Pomyślałam sobie czemu nie. Zadałam jej pytanie dotyczące spraw miłosnych i ogólnie co mnie czeka w przyszłości.

Przyszła odpowiedz a mi portki opadły z wrażenia. Opisała jak wyglądam, mój charakter ale to pikuś bo ona wiedziała dokładnie na co choruję. 

Wygooglowałam adres swojej poczty i nick- który okazał się popularny. Jest możliwe, że dokopała się do mojego zdjęcia z portalu na którym zapisuję sobie obejrzane anime(tak wiem chińskie bajki) Ale nigdy i nigdzie w necie nie pisałam o swoim stanie zdrowia a zdjęć dziewuch i różnych profili o tym samym nicku było sporo.

Czy ona w jakiś sposób mogła mieć dostęp do historii mojej przeglądarki? Jej mail nie miał żadnych załączników. I nie był w żaden sposób zaznaczony ,że może być niebezpieczny.Antywirusa mam działającego

 

Od razu mówię, nie pokażę swojej korespondencji. 

 

ogłoszenie wróżki kasacja.gif

 

Może ktoś z was do niej napisze?

Sceptyków proszę o teorie jak mogła znaleźć informacje o mnie/widzieć czego szukam w necie/co można zrobić ze znajomością samego adresu poczty.?

 

Jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam;)

 

  Edycja: D.K.

Mam nieodparte wrażenie, że mamy do czynienia nie tyle z niezwykłą wróżką, co ze zwyczajną reklamą. Mogę się jednak mylić, więc usunę tylko sam odnośnik, a resztę zostawię.


  • 0

#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Po adresie email Cię odnalazła w necie, a potem poszukała Cię na fejsiku. Nie ma czegoś takiego, jak wróżki czy inne jasnowidzki. To wszystko to tanie sztuczki, zgadywanki i pisanie ogólnikami by jedna wróżba pasowała do wszystkich...
  • 1



#3

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wystarczy, że masz konto na facebooku.

Na samej górze na niebieskim pasku, gdzie masz wyszukiwarkę ,,Szukaj znajomych" wklejasz po prostu adres mail i już.... jesteś jasnowidzem

 

 

Edycja: Moderator powyżej zauważył to samo, co ja podejrzewałem. Albowiem ta wróżka dziwnym trafem pochodzi z tego samego miasta co autorka posta. Niezwykły zbieg okoliczności


Użytkownik Profesor Proton edytował ten post 10.04.2016 - 16:35

  • 0

#4

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

Po adresie email Cię odnalazła w necie, a potem poszukała Cię na fejsiku. Nie ma czegoś takiego, jak wróżki czy inne jasnowidzki. To wszystko to tanie sztuczki, zgadywanki i pisanie ogólnikami by jedna wróżba pasowała do wszystkich...

To żeś Amerykę odkrył....To jest oczywiste, że mogła znaleźć informacje przez neta- ja się pytam jak to zrobiła.

nie mogła dojść ani przez pocztę ani przez nick na fb. bo do fb mam inną pocztę i zablokowany dostęp dla osób których nie mam w znajomych.poza tym tam nie pisałam na co choruję.

i jak już wcześniej pisałam nigdzie w necie nie ma o mnie tak osobistych informacji.

A dziewuszka nie pisała ogólników tylko trzaskała konkretami i dlatego to dla mnie to aż za bardzo paranormalne aby mogło być możliwe


dodam, że odpada wyszukanie w google po grafice z profilu anime.Bo nigdzie indziej nie wstawiałam tego zdjęcia.


Edycja: Moderator powyżej zauważył to samo, co ja podejrzewałem. Albowiem ta wróżka dziwnym trafem pochodzi z tego samego miasta co autorka posta. Niezwykły zbieg okoliczności

Przeglądam ogłoszenia ze swojego miasta co w tym dziwnego albo podejrzanego?xD


  • 0

#5

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nic dziwnego, ale ja bym wybrał wróżbitę z drugiego końca Polski, a nie kogoś, kto może się okazać moim sąsiadem :)

 

Natomiast podejrzane jest to, że zachwalasz wróżkę z Twojej miejscowości. Pierwsze skojarzenie jest takie, że to ty sama się promujesz.


Użytkownik Profesor Proton edytował ten post 10.04.2016 - 17:32

  • 1

#6

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic, ale ja bym wybrał wróżbitę z drugiego końca Polski, a nie kogoś, kto może się okazać moim sąsiadem :)

Ale ja nie szukałam wróżki tylko przeglądałam ogłoszeniaXD są tam przeróżne tematy

I


  • 0

#7

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiem, możesz zapewniać, że to nie jest reklama, ale po słowach ,,Może ktoś z was do niej napisze?" u starych wyjadaczy, którzy na forum siedzą już parę lat zapala się lampka ostrzegawcza. Niech ci będzie, że mnie przekonałaś, przekonaj teraz moderatora :)


Użytkownik Profesor Proton edytował ten post 10.04.2016 - 17:47

  • 0

#8

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie będę nikogo przekonywać;) Jak ktoś chce się podzielić swoim zdaniem to proszę.

w czym problem? nie rozumiem xD

Poza tym co złego jakby ktoś do niej napisał? :wtf:  Chciałam się przekonać czy będzie taka nieomylna kolejny raz.


Natomiast podejrzane jest to, że zachwalasz wróżkę z Twojej miejscowości. Pierwsze skojarzenie jest takie, że to ty sama się promujesz.

Właśnie- skojarzenie ;p


  • 0

#9

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Faktycznie wpisując adres email w wyszukiwarkę fejsika wyskakuje profil właściciela, ale pod warunkiem, że ten adres był użyty do rejestracji konta. A że większość ludzi ma jeden email do wszystkiego, to bez problemu taką osobę się znajdzie. Albo więc padłaś ofiarą oszustki, albo reklamujesz swoje usługi oszustki i zwyczajnie teraz nas okłamujesz i udajesz Greka zapierając się, że to nie Ty dałaś ogłoszenie, które "znalazłaś". Wybacz nam podejrzliwość, ale akurat to, że robisz nas w konia od początku tematu jest bardziej prawdopodobne, niż to, że przypadkiem trafiłaś na reklamę pseudowróżki i skorzystałaś z usługi...
  • 1



#10

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

Faktycznie wpisując adres email w wyszukiwarkę fejsika wyskakuje profil właściciela, ale pod warunkiem, że ten adres był użyty do rejestracji konta. A że większość ludzi ma jeden email do wszystkiego, to bez problemu taką osobę się znajdzie. Albo więc padłaś ofiarą oszustki, albo reklamujesz swoje usługi oszustki i zwyczajnie teraz nas okłamujesz i udajesz Greka zapierając się, że to nie Ty dałaś ogłoszenie, które "znalazłaś". Wybacz nam podejrzliwość, ale akurat to, że robisz nas w konia od początku tematu jest bardziej prawdopodobne, niż to, że przypadkiem trafiłaś na reklamę pseudowróżki i skorzystałaś z usługi...

Spoko. W takim razie wróćmy do mojego głównego pytania

Jak można uzyskać takie informacje z samego adresu poczty? Proszę o odpowiedz kogoś znającego się na informatyce.

Bez spiny. pozdrawiamXD


  • 0

#11

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Topielica, znowu wzbudzasz podejrzenia. Jak można uzyskać takie informacje z samego adresu poczty? Nie myśl, że ci ktoś odpowie, byś mogła wykorzystać to dla wróżbiarskich celów.

 

Poza tym - skoro to nie ty - to ta wróżka nie przepowiedziała ważnej rzeczy - że będziesz się dzisiaj tłumaczyć na forum. Gdyby była jasnowidzem, wiedziałaby, że jej tym postem zaszkodzisz i że całą imprezę diabli wzięli


Użytkownik Profesor Proton edytował ten post 10.04.2016 - 18:27

  • 0

#12

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Podaj mi na PW swój adres email, a Ci pokażę...
  • 0



#13

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Topielica, znowu wzbudzasz podejrzenia. Jak można uzyskać takie informacje z samego adresu poczty? Nie myśl, że ci ktoś odpowie, byś mogła wykorzystać to dla wróżbiarskich celów.

 

Poza tym - skoro to nie ty - to ta wróżka nie przepowiedziała ważnej rzeczy - że będziesz się dzisiaj tłumaczyć na forum. Gdyby była jasnowidzem, wiedziałaby, że jej tym postem zaszkodzisz i że całą imprezę diabli wzięli

Daj sobie spokój robisz spam.xD

Równie dobrze ja mogę ułożyć teorię spiskową, że jesteś członkiem tajnej organizacji która ma przekonać ludzkość ,że zjawiska paranormalne nie istnieją. ;/

Nie masz żadnych dowodów a mnie oskarżasz a ja się tylko pytam na forum paranormalnym czy wróżka która mi przepowiedziała przyszłość mogła mieć dostęp do moich danych nie ze źródeł paranormalnych a przyziemnych..... :facepalm:

Gdybym była tą wróżką oszustką to na co miałabym zdradzać metody swojego oszustwa gdzie tu logika? :facepalm:


  • 0

#14

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A dlaczego pytasz na forum paranormalnym, skoro jak sama to określiłaś, sprawa jest "przyziemna"? Zapytaj może na forum informatycznym, jakie są zależności i możliwości uzyskania takich danych :)

Dlaczego miałabyś zdradzać swoje metody gdybyś była "wróżką-oszustką"? Bo reklama to reklama, nieważne co mówią, ważne, że mówią. Ja Ci niczego nie zarzucam, a tylko odpowiadam na pytanie.


  • 0



#15

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AVE...

Podaj mi na PW swój adres email, a Ci pokażę...

podane;D


A dlaczego pytasz na forum paranormalnym, skoro jak sama to określiłaś, sprawa jest "przyziemna"? Zapytaj może na forum informatycznym, jakie są zależności i możliwości uzyskania takich danych :)

 

Mój błądXD


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: wróżka, internet, przepowiednie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych