Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dom Wisielców na Zalesiu Woj lubelskie

duchy nawiedzone lubelskie wiesielec straszy nawiedzony dom

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak mi się uda to przejadę się tam w niedziele jak ktoś jest z okolic Mielca to zapraszam .

Czekamy na relację;D Masz zamiar odwiedzić miejsce tylko w dzień czy zaczekasz tam do nocy?;D


  • 0

#17

malylolo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli uda mi się pojechać w niedzielę to nie odpuszczę szansy spędzenia tam paru godzin po zmroku :)
  • 0

#18

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na relację i parę zdjęć, jeśli ładnie tam będzie. Jeśli brzydko to tym bardziej.


  • 1



#19

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam nie było mnie troche dlatego nie odpisywałem,tak jak mówic trudno mi okreslic zdjeciu z lotu ptaka który to dom dokładnie bylem tam dosyc dawno napewno pamietam ze obok byla rzeczka i mostek,ale tak jak kolega napisal wytarczy pojsc do tej wsi i kogolwiek zapytac o dom w którym powiesilo sie pare osób,ja tam sie wybiore dopiero jak mój kolega którego wujek tam mieszka wróci zza granicy,ale napewno spróbuje pojsc tam z nim w nocy,w dzien bylo strasznie a co dopiero w nocy,widze ze temat zaciekawłi ciesze sie bo jest to naprawde ciekawa historia,pozdrawiam czytelników


Z moich obserwacji wynika że ten dom jest podobny do opisu autora. Jakiś pustostan w gąszczu drzew. Widać że opuszczone ale czy to jest to ? Wysyłam współrzędne, niech autor się wypowie.

https://www.google.p...2!3m1!1s0x0:0x0

powiem Ci tak ze to może byc to ale troche mi nie pasuje lokalizacja wydaje mi sie ze dom wiesielców był blizej rzeki i jakby od inne strony ale moze juz słabo pamietam byłęm tam jakis 1,5 roku temu


Jeżeli uda mi się pojechać w niedzielę to nie odpuszczę szansy spędzenia tam paru godzin po zmroku :)

powiem Ci ze byłem w nocy o jakies 350-500 m od tego domu na posesji tego wujaszka,siedzielismy na werandzie pijac napoje wysokoprocentowe ale i  tak bali sie pojsc tam ze mna a sam napewno bym nie poszedł,tam nawet w dzien było strasznie ale weszlismy tam rudera straszna a gdy juz opuszczalismy posesje zaczał wiac wiatr i jakies hałasy z domu ale to pewnie wyobraznia nasza,ucieklismy szybko stamtad,naprawde złowrogie miejsce,dodam jeszcze do opisu gdybys tam był ze na terenie posesji tej stoi altanka drewniana wybudowana jakby dosyc niedawno w porównaniu do wygladu domu,pozdrawiam ciesze sie ze temat zaciekawił


Namierzyłem juz ten dom znalazlem go adres zalesie 32 i jest tak jak mówilem altanka z czerwonawym dachem na posesji a obok dom,jestem na 99% przekonany ze to ten budynek


Trudno tak wypatrzeć o który budynek chodzi.

Proszę na mapce(na budynku) kliknąć 2 klawisz myszki i wybrać 'co tu jest?'- pokażą się współrzędne.

 


namierzyłem ten budynek w koncu zalesie 32 dodaje zdjecie z google earth 


Witam nie było mnie troche dlatego nie odpisywałem,tak jak mówic trudno mi okreslic zdjeciu z lotu ptaka który to dom dokładnie bylem tam dosyc dawno napewno pamietam ze obok byla rzeczka i mostek,ale tak jak kolega napisal wytarczy pojsc do tej wsi i kogolwiek zapytac o dom w którym powiesilo sie pare osób,ja tam sie wybiore dopiero jak mój kolega którego wujek tam mieszka wróci zza granicy,ale napewno spróbuje pojsc tam z nim w nocy,w dzien bylo strasznie a co dopiero w nocy,widze ze temat zaciekawłi ciesze sie bo jest to naprawde ciekawa historia,pozdrawiam czytelników


Z moich obserwacji wynika że ten dom jest podobny do opisu autora. Jakiś pustostan w gąszczu drzew. Widać że opuszczone ale czy to jest to ? Wysyłam współrzędne, niech autor się wypowie.

https://www.google.p...2!3m1!1s0x0:0x0

powiem Ci tak ze to może byc to ale troche mi nie pasuje lokalizacja wydaje mi sie ze dom wiesielców był blizej rzeki i jakby od inne strony ale moze juz słabo pamietam byłęm tam jakis 1,5 roku temu


Jeżeli uda mi się pojechać w niedzielę to nie odpuszczę szansy spędzenia tam paru godzin po zmroku :)

powiem Ci ze byłem w nocy o jakies 350-500 m od tego domu na posesji tego wujaszka,siedzielismy na werandzie pijac napoje wysokoprocentowe ale i  tak bali sie pojsc tam ze mna a sam napewno bym nie poszedł,tam nawet w dzien było strasznie ale weszlismy tam rudera straszna a gdy juz opuszczalismy posesje zaczał wiac wiatr i jakies hałasy z domu ale to pewnie wyobraznia nasza,ucieklismy szybko stamtad,naprawde złowrogie miejsce,dodam jeszcze do opisu gdybys tam był ze na terenie posesji tej stoi altanka drewniana wybudowana jakby dosyc niedawno w porównaniu do wygladu domu,pozdrawiam ciesze sie ze temat zaciekawił


Namierzyłem juz ten dom znalazlem go adres zalesie 32 i jest tak jak mówilem altanka z czerwonawym dachem na posesji a obok dom,jestem na 99% przekonany ze to ten budynek


attachicon.gifdom wisielców.jpg

Trudno tak wypatrzeć o który budynek chodzi.

Proszę na mapce(na budynku) kliknąć 2 klawisz myszki i wybrać 'co tu jest?'- pokażą się współrzędne.

 


namierzyłem ten budynek w koncu zalesie 32 dodaje zdjecie z google earth 

A wujaszek koleszki mieszka na prawo od domu wisielców  linii prostej na tym pagórku to jego gospodarstwo.


Użytkownik Dulaman83 edytował ten post 21.04.2016 - 18:35

  • 0

#20

TechnikWiertnik.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy faktycznie takie miejsca istnieją, w Miasteczku Krajeńskim, wioska obok Piły też jest chatka, o której mówi się, że jest nawiedzona. 
Podobnie jak tu, dużo osób popełniło w niej samobójstwo. Jakiś czas temu jakaś rodzina dostała od wójta (czy kto tam urzęduje) pod wynajem, bo nie mieli swojego lokum, a jeszcze z dzieciakiem to się tam wprowadzili. Zaraz po tym dziecko zachorowało i zmarło. Nie pamiętam całej historii, co dalej stało się z rodzicami dziecka, ale dom też stoi teraz pusty. Nie znam dokładnej lokalizacji. Myślę, że każda mała miejscowość ma swój "upiorny dom" :)

Bardzo chętnie zobaczę fotki tego domu czy jakiegoś wideo (wracam do domu z tematu). Czy faktycznie jest nawiedzony, bez różnicy, może przynajmniej ma klimat :3


Użytkownik TechnikWiertnik edytował ten post 21.04.2016 - 20:12

  • 0

#21

Joshua.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W mojej miejscowosci tez jest taki opuszczony dom, ale nie slyszalem zeby dzialo sie tam cos dziwnego.
Co do tematu - czekam dalej na jakies fotki. Cos czuje ze klimat musi byc tam niezly.
  • 0

#22

pantalaimon.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam tam i pierwsze słysze o jakimś nawiedzonym domu


  • 0

#23

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam tam i pierwsze słysze o jakimś nawiedzonym domu

Nie pisałem ze nawiedzony tylko ze popełniono tam kilka samobóstw poprze powieszenie,ja słyszałem to od osoby która mieszka 300 m od tego domu i sam mi mówil ze tam cos jest i ze w nocy tam nie pojdzie także dziwna i ciekawa sprawa


  • 0

#24

pantalaimon1.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja od mojej babci usłyszałam tylko o jednym samobójstwie w tym domu. Myśle że te informacje o kilku samobójstwach są przesadzone a tamten dom... jest jak zwykły opuszczony dom, wpływa na wyobraźnie.


Jeśli kogoś nadal to interesuje mogę zrobić kilka zdjęć 


  • 0

#25

FFFD.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi Autorze!
Mógłbyś zrobić parę zdjęć zewnątrz lub (najlepiej by było)wewnątrz domu?

Użytkownik FFFD edytował ten post 19.07.2016 - 20:09

  • 0

#26

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja od mojej babci usłyszałam tylko o jednym samobójstwie w tym domu. Myśle że te informacje o kilku samobójstwach są przesadzone a tamten dom... jest jak zwykły opuszczony dom, wpływa na wyobraźnie.


Jeśli kogoś nadal to interesuje mogę zrobić kilka zdjęć 

Prosze o zdjecia jesli można


  • 0

#27

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

A ja od mojej babci usłyszałam tylko o jednym samobójstwie w tym domu. Myśle że te informacje o kilku samobójstwach są przesadzone a tamten dom... jest jak zwykły opuszczony dom, wpływa na wyobraźnie.


Jeśli kogoś nadal to interesuje mogę zrobić kilka zdjęć 

Prosze o zdjecia jesli można

 

Dusza samobójcy zawsze zostaje w miejscu w którym to zrobiła tym bardziej dusza wisielca,jak szybkim krokiem odchodzilismy z tego miejsca drzewa zaczeły sie kołysac a wiatru nie było :)


  • 0

#28

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Dulaman83  a skąd posiadasz taką wiedzę tajemną? Do tej pory w powszechnej świadomości było, że nikt całkowitej pewności nie ma jak śmierć wygląda, chociaż pewne wskazówki są. A tu pojawiasz się  z wiedzą, która nie tylko niszczy wszystkie dotychczasowe podejrzenia, ale też wydaje się być kompletnie pewna siebie. Szczęśliwi my, że wiedząca osoba pojawiła się na tym forum ^^

 

Też obejrzałabym jakieś zdjęcia i nagranie, bo samo teoretyzowanie na tematy, o których żadnych źródeł nie ma, trochę nudne jest.


  • 0



#29

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Dulaman83  a skąd posiadasz taką wiedzę tajemną? Do tej pory w powszechnej świadomości było, że nikt całkowitej pewności nie ma jak śmierć wygląda, chociaż pewne wskazówki są. A tu pojawiasz się  z wiedzą, która nie tylko niszczy wszystkie dotychczasowe podejrzenia, ale też wydaje się być kompletnie pewna siebie. Szczęśliwi my, że wiedząca osoba pojawiła się na tym forum ^^

 

Też obejrzałabym jakieś zdjęcia i nagranie, bo samo teoretyzowanie na tematy, o których żadnych źródeł nie ma, trochę nudne jest.

he lubie takie tematy i wierze ze cos w tym jest ludzie lubia wierzyc ze cos sie dzieje dalej nami po smierci 


  • 0

#30

Dulaman83.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam o to kilka zdjec z domu wisielców,zrobilem je podczas majówki,jeszcze widac sznurki na krokwiach,nieciekawe miejsce


Użytkownik Dulaman83 edytował ten post 07.07.2017 - 15:27

  • 1


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchy, nawiedzone, lubelskie, wiesielec, straszy, nawiedzony dom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych