Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz w oknie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Blake.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam bardzo serdecznie,jestem tutaj nowy i wpadam tu aby się z wami podzielić zdjęciem jakie kiedyś zdobyłem i jak widać w zaznaczonym punkcie jest tam coś dziwnego nie wiem tylko czy to jakaś specjalna akcje ze od strony google albo i nie ale zostawiam to wam aby każdy się wypowiedział.Pozdrawiam

Załączone grafiki

  • 11144695_353487208189644_486823988_o.jpg

  • 0

#2

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wygląda jak drzewa zza budynku. jesteś pewien że to nie są po prostu 2 okna, jedno widoczne przez drugie?

czasami robi się tak oranżerie.

można by też tam zrobić fajny salon, gdyby zawiesić zasłony...


  • 1



#3

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie widzę tam żadnej twarzy :/
  • 1

#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To na pewno są dwa okna na przestrzał. Wystarczy porównać z tymi dużymi po lewej stronie - kolor taki sam, zresztą widać na dwóch od lewej strony, ramy tych tylnych okien. Pareidolia.


  • 0



#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pareidolia. I niespecjalnie się wysiliłeś analizując to zdjęcie. Ja "widzę" tam 15 postaci lub twarzy.

 

pareoidia.png


  • 2



#6

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na tym zdjęciu nie widzę nic niezwykłego.;/ Czego szukałeś natrafiając na to zdjęcie? Krążą jakieś opowieści o tym budynku?


  • 0

#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie, że krążą - jak o każdym opuszczonym, starym psychiatryku/kościele/pensjonacie/zamku. Duchy, demony, topielice, wampiry, naziści zombie, inne zombie, ludzie ćmy, ludzie cienie, wielkie futrzaste yeti, czupakabry - generalnie hotel transylwania!


  • 0



#8

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiecie co mnie najbardziej dziwi w takich przypadkach - nie to że ludzie widzą gdzieś twarz, tylko to że biorą ją za twarz ducha. Nawet jeśli z elementów zdjęcia wynika, że duch miałby kwadratową gębę o wymiarach 1,5/3 metry.


  • 3



#9

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie, że krążą - jak o każdym opuszczonym, starym psychiatryku/kościele/pensjonacie/zamku. Duchy, demony, topielice, wampiry, naziści zombie, inne zombie, ludzie ćmy, ludzie cienie, wielkie futrzaste yeti, czupakabry - generalnie hotel transylwania!

Ale ten budynek nawet nie jest opuszczony. Na Google Maps widać, że stoi przed nim pełno samochodów, są też tam jacyś ludzie: https://www.google.p...12!8i6656?hl=pl

 

Edit: Teraz doczytałem, że mieścił się tam szpital, który został zamknięty w 2012.

Jednak zdjęcia z Google wykonane w 2015 pokazują, że coś tam się cały czas dzieje.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 06.04.2016 - 20:22

  • 0



#10

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak obrócisz się w lewo i klikniesz żeby Cię przeniosło chociaż na wysokość pierwszego zaparkowanego samochodu to przed budynkiem jest pusto  :D magia


  • 0



#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Pewnie, że krążą - jak o każdym opuszczonym, starym psychiatryku/kościele/pensjonacie/zamku. Duchy, demony, topielice, wampiry, naziści zombie, inne zombie, ludzie ćmy, ludzie cienie, wielkie futrzaste yeti, czupakabry - generalnie hotel transylwania!

Ale ten budynek nawet nie jest opuszczony. Na Google Maps widać, że stoi przed nim pełno samochodów, są też tam jacyś ludzie: https://www.google.p...12!8i6656?hl=pl

 

Edit: Teraz doczytałem, że mieścił się tam szpital, który został zamknięty w 2012.

Jednak zdjęcia z Google wykonane w 2015 pokazują, że coś tam się cały czas dzieje.

 

 

To zrozumiałe. Zdjęcie zdobyło już niemałą popularność w internecie i widzisz:

na pierwszym planie mamy małżeństwo z jeepa, przyjechali żeby zobaczyć duchy, ale strasznie gorąco, więc wyciągnęli parasol. Rower jest dla żony tego pana, na dole w różowym, żeby przywiozła mu piwo jak się skończy. On nie może się ruszyć z miejsca, żeby czegoś nie przegapić. Żona stawia jednak na spacer, żeby dbać o linię - do momentu, kiedy jej wzrok nie padł na namiot po prawej. I tym samym, przechodzimy płynnie do kolejnego punktu opisu - widzimy większe busy oraz namioty - to catering - każdy łowca duchów musi opędzlować kiełbę z grilla, żeby całą noc ganiać po opuszczonych korytarzach i nie zasłabnąć.

Jak spojrzysz w prawo, zobaczysz czarnego minivana - to ochrona, która dyskretnie pilnuje porządku.

Także jak widzisz - w tym pozornym chaosie jest logika, wszystko na swoim miejscu - czekamy na ducha!


  • 0



#12

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czynne ośrodki "leczenia" chorób psychicznych są bardziej przerażające  :/


  • 0



#13

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie, że krążą - jak o każdym opuszczonym, starym psychiatryku/kościele/pensjonacie/zamku. Duchy, demony, topielice, wampiry, naziści zombie, inne zombie, ludzie ćmy, ludzie cienie, wielkie futrzaste yeti, czupakabry - generalnie hotel transylwania!

Bardzo śmieszne...

Czyli dla Ciebie nie jest istotny kontekst tego zdjęcia?Zapytałam bo może autor zainspirował się jakąś konkretną pogłoską, która nakłoniła go do doszukiwania się czegoś na fotce.

No chyba ,że dla Ciebie to normalne, żeby doszukiwać się paranormalnych zjawisk na zupełnie losowych fotkach, losowego miejsca :facepalm:

Tak więc pytam - Jaki jest powód zainteresowania się tym zdjęciem i tym miejscem?


  • 0

#14

5nieznanych.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjecie jest w zbyt słabej jakości nawet zeby ustalic czy to jest robota photoshopa.
  • 0

#15

aman.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to jest, że ja nigdy nic nie widzę na takich fotografiach?


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych