Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niepokojące nagranie

dziecko

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

scarman20.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Niepokojące nagranie pojawiło się w sieci. Na ujęciu z kamery z dziecięcego pokoju widać, jak w środku nocy malutki chłopiec wspina się na brzeg łóżeczka ze szczebelkami i przez chwilę balansuje na barierce. Internauci twierdzą, że wygląda to tak, jakby dziecko było "opętane".

 

Film został umieszczony w sieci w marcu. W ciągu kilkunastu dni zyskał ogromną popularność. Na nagraniu z kamery, dzięki której można podglądać, co się dzieje z dzieckiem w jego pokoju, widać płaczącego chłopca. W pewnym momencie dziecko wspina się po szczebelkach na barierkę i staje na niej.

Dziecko krzyczy, płacze i wołała mamę.

Przez chwilę chłopiec balansuje na barierce, a w końcu spada na materac. Na szczęście nic mu się nie stało.

Internauci dopatrują się jednak dowodów, że nagranie zostało zmontowane. Część twierdzi jednak, że nie widzą w nim manipulacji i dodają, że dziecko sprawia wrażenie "opętanego".

Wideo zostało umieszczone w serwisie YouTube. Do tej pory obejrzało go ponad 2,5 mln internautów. Autor, podpisujący się jako Chris and Keelan Chronicles zaznacza, że nie jest to jego dziecko. Nie wiadomo, kiedy i gdzie film został zarejestrowany.

 

 

Źródło: RMF24.pl

 

Wg mnie nic szczególnego, dziecko weszło na barierkę i dłuższy czas zachowało równowagę i nie widzę w tym nic paranormalnego. Jakie jest Wasze zdanie?

 

https://www.youtube....h?v=AHwj2oGxdL4


Użytkownik scarman20 edytował ten post 03.04.2016 - 09:56

  • 1

#2

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe że nikt nie przyszedł do dziecka które tak krzyczy i płacze w dodatku w środku nocy... 

 

Nie znam się na manipulowaniu nagrań, ale wygląda to jakby ktoś trzymał chłopca za ręce kiedy stoi na barierce łóżeczka.

Jeśli to fake to szkoda mi dziecka.


  • 0



#3

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się żeby takie małe dziecko mogło samo z siebie się tak wspiąć i zachować równowagę na barierce.Albo przeróbka albo jest coś na rzeczy.


  • 0

#4

yzoja.
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o kurde, mnie przeraziło. dziecko by tak nie zrobiło, więc zgadzam się, że to jest albo jakoś zmontowane albo naprawdę trzeba dziecko dać do egzorcysty.
  • 0

#5

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to dziecko wygląda jakby zostało do tego filmu wklejone na komputerze. Popatrzcie na jego ruchy, wyglądają jak animacja komputerowa, szczególnie gdy kładzie prawą nogę na barierce.


  • 0



#6

edoneil.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niezły fejk

 

spam2.gif

 

To nie pierwszy raz gdy piszesz dwu słownego posta.

Uzurpator


  • 0

#7

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy takie paruletnie dziecko w ogóle ma tyle siły w ramionach żeby się wspiąć na barierkę jego wysokości udźwigając ciężar własnego ciała?
  • 0



#8

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy takie paruletnie dziecko w ogóle ma tyle siły w ramionach żeby się wspiąć na barierkę jego wysokości udźwigając ciężar własnego ciała?

podciągnąć się- może ale na pewno nie wspiąć się na barierkę. Takie szkraby mają jeszcze problem z chodzeniem;)


  • 0

#9

MemoriesAlone.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik co najmniej wygląda dziwnie, jak zauważyliście takie małe dziecko nie miało by siły aby wspiąć się na barierkę, a do tego utrzymać się na niej na dwóch nogach, jak one jeszcze nie potrafią chodzić, co najwyżej na czworaka.

 

Moje pierwsze wrażenie było takie, że ktoś trzyma dziecko za tułów, a ono rękoma próbuję dosięgnąć do tego osobnika. Wygląda mi to na nieźle spreparowane video i tyle.


  • 0

#10

Sungrazer.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

We wspięciu się na kojec nie ma akurat nic niezwykłego, dzieci potrafią z nich wyłazić jeśli się postarają. Zastanawiające jest tylko to utrzymywanie równowagi przez kilkanaście sekund. Do tego bardzo nienaturalnie wygląda moment przed upadkiem - w 37 sekundzie widać jakby coś szarpało do góry prawą rękę dziecka. Nie wiem czy to fejk, ale mam szczerą nadzieję, że nie, bo to by oznaczało, że rodzice mają nieźle zryte banie, preparując coś takiego i narażając swoje dziecko (a animacji komputerowej bym się tu nie dopatrywał). Swoją drogą dostępna jest też druga część nagrania, w której akcja kończy się bardziej nieprzyjemny, a jednocześnie realistyczny sposób:

 

 

Nie wiem kto i po co miałby udostępniać coś takiego, jednocześnie bawiąc się w preparowanie pierwszej części. Inna sprawa, że opis na jutubie niewiele mówi o całej sprawie: "No children were harmed. This is not my child in the video." Takie anonimowe filmiki są raczej mało wiarygodne.


Użytkownik Sungrazer edytował ten post 03.04.2016 - 14:01

  • 0

#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzieci co prawda wychodzą z łóżeczek, ale nie w ten sposób. One się przechylają i przelatują niejako, nie wspinają się do prostych nóżek i nie stają na barierkach ;)

Strasznie to nienaturalnie wygląda, dzieciak jest taki "sztywny" jak stoi na górze, nie uginają mu się kolanka wcale, a to raczej rzadko spotykane u małych dzieci. Jakaś obróbka musiała tu zajść - już pomijam fakt, że dzieciak się drze a rodzice co? Gusi? :)


  • 0



#12

edoneil.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niezły fejk
 
spam2.gif
 
To nie pierwszy raz gdy piszesz dwu słownego posta.
Uzurpator

po pierwsze to radzę się dokształcić w zakresie ortografii jeśli się chce komuś zwracać uwagę. Po drugie to w takim razie napiszę
niezły fejk, niezły fejk. Już jest 4 wyrazy plus interpunkcja. Też dostanę ostrzeżenie? Boże jak ten portal zszedł na psy, durne historyjki wymyślone przez gimbusów, wrzucanie fejkowych filmów sprzed 5 lat i moderatorzy na poziomie owej gimbazy. Czekam na bana za powiedzenie prawdy.

 

offtop2.gif

 

 

Ostrzeżenie dostaniesz, ale za pisanie postów bez związku z tematem. 

Jeżeli masz jakieś problemy do działań moderatorów są do tego inne miejsca chociażby Prywatna Wiadomość.

 

Uzurpator

 

Jeżeli masz zastrzeżenia do pracy Moderatorów, to zgodnie z rozporządzeniem Ministra P.aranormalnego, wystosuj PW do któregoś Smoda, a tenże w pierwszej wolnej chwili rozpatrzy Twą petycję :)

 

KP


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 03.04.2016 - 20:35

  • 0

#13

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piszecie, że dzieci nie potrafią wspinać się na łóżeczka i to w taki sposób, a sam byłem świadkiem podobnych wyczynów mojego siostrzeńca :) Nic nadzwyczajnego. Moja siostra też zachodziła w głowę jakim cudem wychodzi on z łóżeczka. Pierwsze co przyszło jej na myśl to, że wchodzi jakoś pod materac i wychodzi dołem łóżeczka. A jak się okazało to wychodził w podobny sposób jak na filmiku part 2 wrzuconym przez Sungrazer'a tylko z tą różnicą, że na łóżko rodziców :) ... 


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: dziecko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych