Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paraliż senny i dziwna postać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

IceMarie.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie wczoraj miałam dziwne zjawisko wydaje mi się ze to paraliż senny ponieważ obudziłam się w środku nocy a nade mną stała czarna postać która nagle rzuciła się na mnie i zaczęła całować ja chcąc ja odetchnąć zorientowałam się ze nie mogę się ruszyć nagle postać stanęła jak gdyby wystraszona a ja zauważyłam że w ręce trzyma młotek i patrzy w stronę drzwi, chciałam zawołać moja mamę ale nie mogłam krzyczeć, tylko szeptalam. Później powiem szczerze że nie pamiętam co było chyba przeszłam w sen ale sen dalej związany był z ta postacią tylko ze ja juz mogłam się ruszać a na dworze juz świeciło słońce, postać tak mi się wydaje zamieniła się w mysz która chciałam zabić.
Teraz pytanie do was, czy to był paraliż senny bo jeśli tak to wydaje mi się ze juz kiedyś przeżyłam takie coś ale po prostu nie mogłam się ruszać i ciężko mi było oddech ale nie widziałam żadnych postaci ani nic i czy to tylko moja wyobraźnia płata mi figle czy coś jest ze mną nie tak?
  • 0

#2 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Wiele ludzi coś takiego ma to jest normalne zjawisko. Ja miałem to kilkakrotnie w życiu. To jest paraliż senny a obrazy jakie Ci mózg kreuje są przypadkowe. Chociaż czarne postacie są częstym efektem. Miałem tak, że się obudziłem i miałem wrażenie, że siedzi na mnie czarna postać czułem jej ciężar na ciele. To jest nocna strzyga. Prawdopodobnie na tym zjawisku powstał mit złych duchów.


  • 0

#3

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Typowe porażenie przysenne (paraliż). Czarne postacie i odczucia wchodzenia w interakcje z nimi są częste tak jak napisał Uzurpator. Jakby Pani chciała coś więcej o tym poczytać, to pozwolę sobie zareklamować taki ciekawy temat o tym zjawisku, który wklejałem: http://www.paranorma...nym-slow-kilka/ .


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 28.03.2016 - 20:17

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych