Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kulką smalcową w Islamistę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak zniechęcić Islamistę? (18 użytkowników oddało głos)

Czy jest jakiś sposób na zniechęcenie terrorystów islamskich przed samobójczymi atakami?

  1. tak (11 głosów [61.11%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 61.11%

  2. Głosowano nie (7 głosów [38.89%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 38.89%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak widzę, temat terroryzmu islamskiego jest bardzo "na czasie" i, póki co, nikt nie wymyślił jeszcze skutecznego sposobu zabezpieczenia się przed skutkami samobójczych ataków będących efektem jego ekspansji, więc myślę sobie, że nie od rzeczy będzie zastanowienie się nad "domowymi" sposobami przeciwdziałania ich konsekwencjom.

 

Problem (na razie) nas nie dotyczy ale nikt nie da nam gwarancji, że tak będzie zawsze.

 

A jak już (odpukać) i nas ma on dotknąć, to może nie warto czekać aż ktoś (rząd?) za nas coś zrobi, tylko lepiej wziąć sprawy w swoje ręce.

Historia nie raz pokazała, że Polacy nie lubią jak im się w kaszę dmucha i nie oczekują, że ktoś ich wyręczy w rozwiązaniu problemu - wolą to zrobić sami.
I są w tych działaniach bardzo twórczy.

 

A na dodatek, wtedy mają pewność, że zrobione to zostanie skutecznie.

 

Podobno, Żydzi znaleźli sposób na przeciwdziałanie samobójczym atakom Palestyńczyków (nie wnikając w niuanse ich wyznania) poprzez rozwieszanie w miejscach potencjalnych ataków, wiaderek ze świńskim smalcem (w dużym uproszczeniu - ciekawych odsyłam do przeszukiwania internetu).

Podobno, od tego czasu, liczba samobójczych ataków na terenie Izraela, nie tyle drastycznie zmalała, co właściwie spadła do zera (tu znów odsyłam do informacji internetowych, bo tego nie sprawdzałem)

 

Pewnie dlatego, w jednej (kolejnej) z dyskusji dotyczącej zamachów, pojawił się ten post - od którego wziął się mój pomysł na ten temat.

 

Zacytuję go w całości (bez komentarza), żeby nakreślić kierunek naszych dalszych, ewentualnych rozważań.

cyt.

"...wszyscy powinnismy byc zaopatrzeni w kulki ze smalcu wieprzowego wielkosci np. kulek snieznych, sniezek. Kazdy, na wszelki wypadek, moglby miec przygotowane takie kulki smalcowe w kieszeni i jak tylko jakis podejrzanie wygladajcy terrorysta islamski chcialby dokonac zamachu bombowego to wtedy powinnismy rzucic w niego kulke smalcowa i taki wybuch udaremnic. Kulki smalcowe powinny byc latwo dostepne dla wszystkich, 24 godziny na dobe np. na wszystkich stacjach benzynowych Wolnej Unii Europejskiej"

 

Nie wnikam nawet w to, czy jest to post pisany na serio, czy jest to jakaś marna prowokacja ("Kulka smalcu" nie ma większych szans w kontakcie z ciepłą kieszenią).

Chodzi mi o problem - i odpowiedź na pytanie dotyczące "domorosłych" pomysłów, na zniechęcenie potencjalnych islamskich samobójców, przed odpalaniem swoich fajerwerków w naszych miastach.

 

Gdyby więc ktoś miał jakiś skuteczny, w jego mniemaniu, pomysł to śmiało może go tu umieścić.

 

Pytania w ankiecie są tylko dwa i są one bardzo proste - "tak" i "nie".

O ewentualne rozwinięcie (i uzasadnienie) wybranej opcji proszę w temacie

 


  • 2



#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najskuteczniejszym sposobem jest po prostu nie wpuszczać tu żadnych muzułmańskich przybyszów. Do tej pory u nas zamachów nie było, czyli jest dobrze. Z tego co wiem to nie było nawet prób, tak więc najlepiej nie wpuszczać tu żadnych uchodźców. Plus ja osobiście zakazałbym w Polsce w ogóle tej ideologii w jej "cięższym wydaniu", wyrzuciłbym z kraju wszystkich podejrzanych muslimów, tzn tych którzy mogą być potencjalnie związani z terroryzmem do nawet tych którzy byli karani za kradzież gum w biedronce. U Nas arabów za wiele nie jest, więc można ich zacząć obserwować, wszystkich bez wyjątku, którzy by jeszcze zostali.

Bo problem lepiej zapobiegać a nie zwalczać. A chodzenie ze świnią na smyczy, strzelanie smalcem, etc to już jest zwalczanie problemu. Moje powyższe pomysły to zapobieganie, więc stawiałbym na to.


  • 3



#3

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Deportować wszystkich przybyłych do Unii w ostatnim roku. Tych co już tu są od lat wiadomo, że nie można i nie da się przegonić.


  • 1

#4

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z mojej strony jest tylko jedno rozwiązanie problemu, łapcie artykuł z TOS'a; klik!

 

Tel Hai! :szczerb:


  • 0



#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie chyba serio traktują islamistów jak wampiry, a smalec jak święconą wodę.

 

Metodą Izraela było w rzeczywistości wsadzenie policji i wojska gdzie się tylko da i wystawienie wielu agentów pod przykrywką. Historia z wiaderkami smalcu to marchewki pilotów, czyli historyjka odwracająca uwagę.


  • 1



#6

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tym smalcem w Izraelu to jakaś podejrzana historia, przecież żydzi sami nie tolerują świni jako pokarmu, nie wiem co prawda jak jest z produktami wieprzowymi ale może być to samo. Jak w takim razie mogliby sami babrać się w smalcu?


  • 0



#7

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niezła myśl!

Tylko należałoby to udoskonalić.

Zrobić kulkę smalcu która nie szkodzi ciepłej kieszeni ale poważnie brudzi uderzonego terrorystę...

 

O! Wiem!

 

Kulka ze smalcu w baloniku! Smalcowe bomby!

DSCF4181.jpg?noCache=1459164661

Splash!

 

Ciepło kieszeni wystarczy by smalec stał się płynny. A jeżeli nie - można użyć specjalnej mieszanki smalcu i innego tłuszczu, tak by substancja w środku balonika pozostawała płynna/półpłynna w niższych temperaturach.

 

BTW. Więcej o "zbawiennym" (a właściwie odwrotnym do zbawiennego) działaniu smalcu na islamistów tutaj:

http://www.paranorma...-z-terroryzmem/

 

jest pewien mały teologiczno-islamistyczny haczyk, w który NA SZCZĘŚCIE islamiści mocno wierzą. Otóż
islamiści wierzą, że świnia i pies to zwierzęta tak baaaaaardzo "nieczyste", że przez ich dotknięcie tuż przed
śmiercią lub dotknięcie wieprzowiną świeżego, martwego ciała zabitego islamisty pozbawia się duszę tego
islamisty na zawsze dostępu do raju.

 

Czyli - jak ubrudzisz islamistę smalcem to ten się nie wysadzi. Prewencja.

A jak już islamiści się dowiedzą, że ludzie mają przy sobie kulki smalcu zaczną się bać, że po śmierci ktoś ich może wysmarować więc zaprzestaną zamachów samobójczych. Prewencja.
 


  • 4



#8

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O! Wiem!

 

Kulka ze smalcu w baloniku! Smalcowe bomby!

DSCF4181.jpg?noCache=1459164661

Idąc tym tokiem myślenia, to można by wykombinować smalcowe naboje. Powiedzmy, napełnione smalcem świni (o ile dałoby się go tam jakoś upchać do środka), czy tam psa (oba te zwierzaki są chyba "nieczyste" w rozumieniu muzułmanów).

Zamachom to by pewnie nie zapobiegło ale w walce z Państwem Islamskim, być może by jakoś pomogło - bo nawet tylko lekko raniony bojownik / terrorysta byłby skalany - i zapał do dalszej walki by mu to mogło nieco osłabić.

Oczywiście, tylko pod warunkiem, że kwestie religijno ideowe traktują oni rzeczywiście tak poważnie jak powszechnie przyjęło się sądzić.


  • 0



#9

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a z kiełbasy można zrobić płot na granicy :)


  • 3

#10

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pishor, 

 

Jihawg-Ammunition-9mm-Ammo.jpg

 

Czerwony czubek to farba, która w w sobie świńskie tkanki. :>


  • 1

#11

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a z kiełbasy można zrobić płot na granicy :)

A za płotem armia wojowniczych świń nindża.

 

Jakby to tak działało to można by wjechać w państwo islamskie świniami zamiast czołgami, albo robić naloty świniowe z powietrza.

Ewentualnie najstraszniejsza wersja - świniowa broń biologiczna: do ciał martwych świń powkładać ładunki wybuchowe, które zostaną zdetonowane w momencie zetknięcia z ziemią. Kilkanaście takich nalotów i teren skażony na obszarze wielu kilometrów, nie mniej niż w Czarnobylu.


  • 1



#12

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hehe,  w walce "wieprzową bronią" bardziej chyba nacisk trzeba by położyć na propagandę, ze  mamy "nowoczesną broń", która wysyła ich prosto do piekła. Pishor: ja myślę ze w dużej mierze oni mają zakodowany fanatyzm religijny i kromka ze smalcem ich fizycznie nie zabije ale może zrobić bałagan po śmierci. 


  • 0

#13

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

W sumie to rozwiązałoby problemy nadprodukcji wieprzowiny w Polsce. Moglibyśmy uruchomić hodowle świń do zastosowań militarnych - przed wysyłką będzie się je malowało w barwy maskujące. Do rozpędzania tłumów imigrantów na granicach zaś użyjemy armatek plujących świńską krwią. Na łodzie z nielegalnymi imigrantami ostrzał artyleryjski beczkami świńskiego łoju. Do nalotów bomby kasetowe załadowane plasterkowanym boczkiem...
A najlepsze jest to, że nawet fanatykom oberwanie wieprzowiną wbrew pozorom nie jest straszne. Mają modlitwy oczyszczające i inne takie. Tak, jak Żydzi mają swoje rytuały koszerujące...
  • 1



#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prima aprilis jest  1.04.  chyba się pospieszyliście.  Ani trochę nie jest to śmieszne a ni twórcze, ani obronne.


  • -2



#15

Dirty Frank.

    If you dont know my name, you can call me Dirty

  • Postów: 222
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ani trochę nie jest to śmieszne

Oj oj przesadza koleżanka ciut, poszerz Aidil trochę dystans. 

Czyżby z Islam miał wyłączność - na zakaz żartów z niego właśnie?

 

Mnie np "świński nalot" rozbawił - a oczom od razu ukazał się huczny tytuł na kasowy hit np w Arabii Saudyjskiej -

"Mahomet vs Wieprzator: Jęzory kontratakuą!"

I może nie doszukujmy się tu obrazy uczuć religijnych, braku szacunku i innych tego typu poprawnych politycznie bzdur. 


Użytkownik Dirty Frank edytował ten post 29.03.2016 - 19:42

  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych