Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nefilimowie a UFO/Demony/NWO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jelon777.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Poszkuje jakiegoś dobrego opracowania, najlepiej książki lub dlugiego filmu dokumentalnego, omawiającego powiązan upadlych aniołów z ufo, demonami, symbolami religijnymi itp. Szczegolnie zainteresowała mnie tematyka tajemniczej, szesciennej struktury na saturnie, ktora zekomo odzwierciedla kształt portali, z ktorych pojawia się UFO. Fajnie by bylo jakby też byla poruszona kwestia tego co odpieprza sie teraz w CERN :szczerb:  Będę bardzo wdzeczny za jakiekowliek sugestie,  pozdrawiam!


  • 1

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak mogą występować takie powiązania, skoro kosmici, żyjący gdzieś tam hen hen mają zapewne troszkę inne podejście do religii (jeśli w ogóle mają) i raczej nie znają się i nie wierzą w żadną religię znaną na Ziemi. To tak jakbyś zapytał o powiązania mrówek z blachą falistą na dachu Biedronki albo słynnej pracy jakiegoś gościa sprzed wielu lat o wdzięcznym tytule: "Wpływ chińskich dróg bitych, na problem onanizmu dorożkarzy warszawskich".

 

Chyba, że chcesz sobie pooglądać pseudonaukowe bzdety o rzekomych powiązaniach, ale po co, skoro nie mają one za grosz sensu i wiarygodności?


  • 0



#3

Jelon777.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak mogą występować takie powiązania, skoro kosmici, żyjący gdzieś tam hen hen mają zapewne troszkę inne podejście do religii (jeśli w ogóle mają) i raczej nie znają się i nie wierzą w żadną religię znaną na Ziemi. To tak jakbyś zapytał o powiązania mrówek z blachą falistą na dachu Biedronki albo słynnej pracy jakiegoś gościa sprzed wielu lat o wdzięcznym tytule: "Wpływ chińskich dróg bitych, na problem onanizmu dorożkarzy warszawskich".

 

Chyba, że chcesz sobie pooglądać pseudonaukowe bzdety o rzekomych powiązaniach, ale po co, skoro nie mają one za grosz sensu i wiarygodności?

Chodzi mi o teorie mowiącą, że nephilimowie to właśnie upadłe anioły, demony mogące przybierac każdy ksztalt i forme. Wydaje mi się to dosyć ciekawe spostrzeżenie, zainteresowalo mnie to i chcialbym je zgłębić.

A tak na marginesie, szanowny moderatorze, do 90% watków z tego forum możnaby się rzyczepic o brak wiarygoności i sensu, ale po to jest chyba to forum, żeby o takich zjawiskach czy teoriach dyskutować prawda? 


  • 0

#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zabrakło mi tu jeszcze nawiązań do chemtrails, duchów, telekinezy, NWO, likantropi, Yetiego i tarota.


  • 0



#5

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Musisz się przywyczaić, że to jest sceptyczne forum do obalania każdej paranormalej teroii.

 

to forum powinno zmienić nazwę na sceptycznie.pl i byłoby wszystko na miejscu.


  • 0

#6

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

A jak mogą występować takie powiązania, skoro kosmici, żyjący gdzieś tam hen hen mają zapewne troszkę inne podejście do religii (jeśli w ogóle mają) i raczej nie znają się i nie wierzą w żadną religię znaną na Ziemi. To tak jakbyś zapytał o powiązania mrówek z blachą falistą na dachu Biedronki albo słynnej pracy jakiegoś gościa sprzed wielu lat o wdzięcznym tytule: "Wpływ chińskich dróg bitych, na problem onanizmu dorożkarzy warszawskich".

 

Chyba, że chcesz sobie pooglądać pseudonaukowe bzdety o rzekomych powiązaniach, ale po co, skoro nie mają one za grosz sensu i wiarygodności?

Chodzi mi o teorie mowiącą, że nephilimowie to właśnie upadłe anioły, demony mogące przybierac każdy ksztalt i forme. Wydaje mi się to dosyć ciekawe spostrzeżenie, zainteresowalo mnie to i chcialbym je zgłębić.

A tak na marginesie, szanowny moderatorze, do 90% watków z tego forum możnaby się rzyczepic o brak wiarygoności i sensu, ale po to jest chyba to forum, żeby o takich zjawiskach czy teoriach dyskutować prawda? 

 

 

Moja sugestia jest taka - nie trać czasu na głupoty. Zgłębiaj coś co ma sens i podstawy logiczne a nie fantazje, bo nic Ci to nie da :) poza tym takich powiązań nie ma i nie będzie - napisałem Ci wyżej dlaczego. Nefilimowie? Anioły? Bóg? Szkoda czasu, żadna z tych fantastycznych istot nie istnieje. Jak chcesz zgłębić coś tajemniczego i realnego, to poczytaj o Przełęczy Diatlowa.


  • 0



#7

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Vaqowsky
To ty pewnie wiesz co mają wspólnego nefilowie? z demonami i burzą na biegunach Saturna? :>

Wyslane za pomocą mojego gołębia pocztowego.
  • 0



#8 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Nie no jeszcze ciekawy jest dokument:

 

Chociaż jak na moje tak samo realny jak wszystko inne o UFO. Chociaż momentami można uwierzyć, że coś w tym jest. Tak czy inaczej zbyt mało przykładów, dużo opowieści jak przy nocnym ognisku. Ja oglądam to dla rozrywki. 


  • 0

#9

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od tygodnia czytam wasze posty i uczę się tego wszystkiego . Przyznam się, że zaczyna mnie to wciągać. Ale Nefilim to nie demony, Anunnaki też nie. Demoniczne są ludzkie ciała a anielskie nasze dusze. Kiedyś uważano ciała niebieskie za Bogów, bo umiano odczytywać naturę boską. Do dziś w kościele mówi się, że " żyjemy w Bogu" a jeśli żyjemy w Bogu to znaczy , że Bogiem jest Wszechświat. Anunnaki to co najwyżej obcy a Nefilim to ich potomkowie.

Wielkki potop moim zdaniem było to zalanie Atlantydy a Noe i Majowie itp. byli Atlantami. Była to bardzo rozwinięta cywilizacja, ale i taka Sodoma i Gomora. Po zalaniu Atlantydy ci co ocaleli zaczęli łączyć się  z tubylcami dla których Atlanci byli jak Bogowie. Przekazali oni wiedzę , którą ukryto w piramidach. Wiedza ta była genezą Biblii.

Chyba nie na temat sie rozpisałam , ale jak o Nefilim była mowa?


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych