Skocz do zawartości


Zdjęcie

best songs 2016 (raczej dla tych co znają angielski)


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomyślałem sobie, że spędzając samotnie wieczór poszukam nowych kawałków, które zawsze podobały mi się w radiu (tzn, że chodzi mi o tytuły piosenek, bo mi się podobają same piosenki) i je posłucham na słuchawkach. Pełen luz, relax. Wpisuję do przeglądary google: best songs 2016

Oczywiście biorę adres pierwszy z brzegu, bo co tam mi zależy, chciałem sobie poszukać tylko dobrych piosenek.

Wchodzę na stronę:

http://songsnsingles...15-10-20-40-50/

Szukałem moich ulubionych kawałków, dlatego robiłem kopiuj/wklej (w google) tytułu i nazwy i potem odsłuchiwałem każdy kawałek. Moje zdziwienie dopiero wzbudził kawałek nr 13. Amazing Grace —>> Gospel - no kurde, trochę lubię gospel i oglądałem "Zakonnice w przebraniu" czy jak to tam się nazywało, ale kurcze, ja szukałem kawałków z 2016, a nie z któregoś tam.

 

Wtedy zacząłem uważniej przypatrywać się piosenkom w tym zestawieniu.

Wydaje mi się, że Ci którzy znają angielski nagle zobaczą dziwne zbieżności co to tytułu piosenki, a kolejnymi miejscami na liście. Chciałem na to tylko zwrócić uwagę, ale wydaje mi się, że znajdzie się tam jakieś miejsce na dowolną interpretację.

 

Przykład: (skojarzenia wyróżniam kolorem, ale tam jest o wiele więcej utworów, dlatego skojarzenia zostawiam Wam)

1. Work —>> Rihanna
2. Formation —>> Beyonce
3. Stay —>> Daryl Ong
4. Till It Happens To You —>> Lady GaGa
5. Pillow Talk —>> Zayn Malik
6. Love Yourself —>> Justin Bieber

 

No i tak dalej...



#2

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest aż tak duża posucha w kwestii teorii spiskowych, że trzeba ich szukać na listach przebojów?


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 24.03.2016 - 12:25






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych