Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne powtarzające się dźwięki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, to to jakby wyklucza odgłosy z poligonu, czy w ogóle - odgłosy zewnętrzne. Czyli przyczyny trzeba szukać w budynku, w którym te odgłosy słyszycie.


  • 0



#17

pstrokaty.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Plus fakt, że gdy rano usłyszałem ten dźwięk i wybiegłem na zewnątrz nie było nic słychać, strasznie dziwnie bo mógłbym przysiąc, że źródło było gdzieś na zewnątrz. Już po północy i dzisiaj cisza.


  • 0

#18

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To sobie jutro sprawdź więźbę dachową, czy tam nie strzeliła jakaś belka albo coś w ten deseń. Zakładając, że strych nie jest docieplony i konstrukcję dachu widać.


  • 0



#19

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to to musiało pochodzić z domu albo może spod domu, skoro na zewnątrz ani w okolicy nic nie było słychać w tym samym czasie.
  • 0



#20

pstrokaty.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na strychu byłem, wszystkie jętki krokwie na miejscu. No najbardziej logiczne mogło by się wydawać że to coś w budynku, ale czemu dawało akurat od północy do popołudnia i ucichło. Już bardziej skłaniam się ku przepompowni wody lub ścieków, może jakaś awaria i niosło się po rurach, ale czy doszło by rurą zakopaną w ziemi aż 2km


  • 0

#21

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W zasadzie byłoby to możliwe, dźwięk dobrze idzie przez wodę. Takie pulsowanie może też wywołać kawitacja w rurze ale do tego trzeba szybkiego przepływu.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych