Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forumowy mini warsztacik - macie jakieś problemy? Piszcie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#46

ManicYouniverse.
  • Postów: 40
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wariat, no i w mojej specyfikacji jest JAK BYK (:D) napisane właśnie o tym 5-drzwiowym następująco: Typ handlowy: 8PAAFC

Dajmy już spokój temu tematowi.



#47

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyjaśniło się, że jednak jest okej :) 
Co do 4 i 5 drzwiowych to kiedyś gdzieś usłyszałem, że jest taka zasada: 
Jeżeli szyba podnosi się wraz z klapą bagażnika to traktuję się ją jako drzwi, jeżeli podnosi się sama klapa to wtedy nie liczy się jej jako drzwi (logiczne). 





#48

wariat_prawdziwy.

    deaktywowany na własne życzenie

  • Postów: 126
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@ManicYouniverse

Jaki tam jest silnik ?


Użytkownik wariat edytował ten post 11.03.2016 - 18:30


#49

ManicYouniverse.
  • Postów: 40
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajny ;) tDi, 2.0, 140koni, CBAB



#50

wariat_prawdziwy.

    deaktywowany na własne życzenie

  • Postów: 126
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

By się zgadzało  https://www.google.p...iYs4UOg&cad=rja

Druga tabela od góry, 3 albo 4 typ... 2.0TDI tyle że w specs. pisze że to rocznik modelowy 2010 ale mniejsza z tym.

140 kucy to ma być coś?  Przecie to auto w miejscu stoi gdy jedzie :szczerb: :szczerb: :facepalm:

Po prawie 7 latach ze 40 kucy już zdechło ...

 

Zobacz co robi mały japoniec Yaris z takim Audi...

 

 

:szczerb: :szczerb: :szczerb:

Sorry ale musiałem bo jestem wrogiem grupy VAG.


Użytkownik wariat edytował ten post 11.03.2016 - 18:43


#51

ManicYouniverse.
  • Postów: 40
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo zrywny i przyjemnie agresywny silniczek :) 

A Ty czym śmigasz, skoro moje audi już zjechałeś ;>?



#52

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co Ty gadasz wariat :D Ja mam silnik z22se z 2002 roku  147KM ... a 2 miesiące temu na hamowni ( po 14 latach) miał  175KM ... magia hehe :)  A tak na poważnie to upolowałem kolektor dolotowy od 2.4 na ebay'u :) ... ale rok temu na hamowni bez przeróbek żadnych było 138KM ( po 13 latach) . Wiem, że diesle rządzą się swoimi prawami .. ale 40 kucy to raczej nie ubyło ... No chyba, że koleżanka preferuje PSJ ( p*z*o*a*y styl jazdy) i kierownice w turbinie zblokowało nagarem, to jest szansa że 40 kuni poszło w las... 





#53

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dr Rock, skąd wyrwałeś te info??  Z ciekawości pytam...  Przeglądam, przeglądam i widzę że A3-8P robiony był od 2003 do 2013 i w 2008 przeszedł lifting i pojawiła się wersja Sportback i

 

pisalem o 4-drzwiowych, skoro sie okazalo ze to a3 ma rzekomo 4 drzwi.


zrywny i agresywny silniczek? tdi 140 kuni? to chyba jak sie wczesniej mpk jezdzilo.

 

Sorry ale musiałem bo jestem wrogiem grupy VAG.

 

nie trzeba byc wrogiem vag, wystarczy byc realista, zeby wiedziec, ze od szajsu od vaga nalezy sie trzymac z daleka. sam mam jako jedno z aut ostatni dobry model ze znaczkiem tego koncernu- volkswagen taro rocznik 1994... ;)





#54

ManicYouniverse.
  • Postów: 40
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, Roeck, chciałam się nie odzywać, ale chyba jednak nie umiem koło chamstwa przejść obojętnie. Zadam ci tylko jedno pytanie - ty czerpiesz jakieś niewyobrażalne ilości energii z obrażania ludzi? Np. mnie, sugerując, że 'TA się upiera', czy też wcześniej jeździłam tramwajami? Tak, wiele lat temu jeździłam, and...? Your point is...? Masz jakieś kompleksy, problemy, z którymi radzisz sobie (słabo) poprzez wyrzucanie frustracji na inne osoby? Nie wymagam odpowiedzi, bardziej 'rachunku sumienia'. Chyba że po prostu nie lubisz kobiet, sorry, BAB - wtedy nie mam pytań i wręcz mi cię szkoda, bo to, co pewnie sądzisz, że masz poniżej pasa, jednak dobrze się z nami komponuje.

Tak, wiem, że offtop, ale nie wszystko da się tolerować.

 

@wariat, nadal nie powiedziałeś, jakim to superpojazdem się poruszasz :)



#55

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesz, Roeck, chciałam się nie odzywać, ale chyba jednak nie umiem koło chamstwa przejść obojętnie. Zadam ci tylko jedno pytanie - ty czerpiesz jakieś niewyobrażalne ilości energii z obrażania ludzi? Np. mnie, sugerując, że 'TA się upiera', czy też wcześniej jeździłam tramwajami? Tak, wiele lat temu jeździłam, and...? Your point is...? Masz jakieś kompleksy, problemy, z którymi radzisz sobie (słabo) poprzez wyrzucanie frustracji na inne osoby? Nie wymagam odpowiedzi, bardziej 'rachunku sumienia'. Chyba że po prostu nie lubisz kobiet, sorry, BAB - wtedy nie mam pytań i wręcz mi cię szkoda, bo to, co pewnie sądzisz, że masz poniżej pasa, jednak dobrze się z nami komponuje.

Tak, wiem, że offtop, ale nie wszystko da się tolerować.

 

@wariat, nadal nie powiedziałeś, jakim to superpojazdem się poruszasz :)

 

Chamstwa? wysmialem tylko twoje stwierdzenie, ze 140 koni w dieslu to zrywny i agresywny silniczek. to mul jest, a nie silnik i ledwo to sie z miejsca przemieszcza. Zrywny moze byc tylko dla kogos, kto autobusem jezdzil wczesniej. i tyle.





#56

ManicYouniverse.
  • Postów: 40
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chamstwa, chamstwa. Jest zrywny i agresywny. Pół życia przejeździłam różnego rodzaju samochodami i wiem, co jest zrywne, a co nie. To, że niestety (!!) nie jestem Twojej płci i natura czegoś mi poskąpiła, nie oznacza, że nie mogę mieć innego zdania niż Ty i  k u l t u r a l n i e  je wyrażać. 



#57

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Wiesz, Roeck, chciałam się nie odzywać, ale chyba jednak nie umiem koło chamstwa przejść obojętnie. Zadam ci tylko jedno pytanie - ty czerpiesz jakieś niewyobrażalne ilości energii z obrażania ludzi? Np. mnie, sugerując, że 'TA się upiera', czy też wcześniej jeździłam tramwajami? Tak, wiele lat temu jeździłam, and...? Your point is...? Masz jakieś kompleksy, problemy, z którymi radzisz sobie (słabo) poprzez wyrzucanie frustracji na inne osoby? Nie wymagam odpowiedzi, bardziej 'rachunku sumienia'. Chyba że po prostu nie lubisz kobiet, sorry, BAB - wtedy nie mam pytań i wręcz mi cię szkoda, bo to, co pewnie sądzisz, że masz poniżej pasa, jednak dobrze się z nami komponuje.

Tak, wiem, że offtop, ale nie wszystko da się tolerować.

 

@wariat, nadal nie powiedziałeś, jakim to superpojazdem się poruszasz :)

 

Chamstwa? wysmialem tylko twoje stwierdzenie, ze 140 koni w dieslu to zrywny i agresywny silniczek. to mul jest, a nie silnik i ledwo to sie z miejsca przemieszcza. Zrywny moze byc tylko dla kogos, kto autobusem jezdzil wczesniej. i tyle.

 

 

A to twoje Karo z 1994 to ile ma? z 60? Ja mam Mondeo 2.0 tdci z 140 końmi i śmigam po stolicy jak chcę. I zrywny jest. Mam porównanie, bo posiadam także Jaguara s-type 4.2L, który ma koni 300. Nie wspomnę o Cadillaku, bo ostatnio się tak wkręciłeś, że skończyłeś z banem. Ale akurat nim to się bujam, bo od tego jest.

 

687474703a2f2f7777772e656c646f7261646f2d736576696c6c652e636f6d2f7265736f75726365732f323031342d4e6577732f313937342d42472d3030342e6a7067.jpg

 

Więc jak brak Ci umiejętności do sprawnej jazdy i zrywu (podobnie jak ogłady i kultury osobistej), to nie wrzucaj innych do swojego koszyka. Ja bym Cię wciągnął w każdym miejscu i czasie, codziennie takich kozaków mijam.





#58

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ManicYouniverse i Dr Röck zakończcie wrzutki osobiste tą nieprzyjemną, nieprowadzącą do niczego, dyskusję.





#59

wariat_prawdziwy.

    deaktywowany na własne życzenie

  • Postów: 126
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam nie chcę nic gadać ale prawdą najprawdziwszą i wcale nie paranoidalną jest fakt że gdyby nie grupa VAG czyli skromnie mówiąc Audi, VW, Skoda i Seat to poszedł bym z torbami. Jedyne co kocham w tych autach to ... robić na nich kasę bo kto by pomyślał że w "nowym" aucie już przy 90.000km trzeba robić pompowtryski albo po 100.000km potrafi pęknąć głowica. Kocham VAGa i ludzi którzy też go kochają :szczerb: :szczerb:

A czym ja śmigam? Od czasu horroru Passato-Audico-Oplowskiego śmigam Toyotką E160 z najukochańszym silniczkiem 1.4D-4D który wypije sobie jakieś 4,5-4,8L ropki na 100km i więcej nie chce. Po 90.000km komprechę ma jak nowy i jak dotąd wymieniłem w niej klocki i olej z różnymi filtrami + wycieraczki i dwie żarówki :szczerb:

 

Nie gryźcie się kochani. Każdy jest zadowolony z tego co posiada i tyle. Jednemu pasuje Audi, drugi kocha Mazdy a trzeci lubuje BMW. Czy to ważne kto czym śmiga? Przecież moja Toyocina czy koleżanki Audi czy tam jeszcze kogoś Fordzina za jakiś czas razem wylądują na szrocie, prawda?

 

@Kronikarz - nie przyznawaj się!!!!!!!!!  :szczerb: :szczerb: :szczerb:   albowiem obaj wiemy że Mondeo skończyło się na TDDI więc nie zaliczaj TDCI do Forda :szczerb:

Jak tam dwumas i wtryski?  W komplecie z pompką jakieś 6,5 koła ciooo? 

A ten zielony Caddi to w USA stoi na tym foto? Serio pytam. Wszystkie auta na parkingu w prawdzie mają zasłonięte tablice rejestracyjne ale są one małe co wskazuje na fakt że wszystkie auta mają blachy właśnie z USA :szczerb: :papapa: :papapa:


Użytkownik wariat edytował ten post 11.03.2016 - 21:35


#60

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrobiłem Mondeo 50.000 i wymieniłem żarówkę z tyłu nad rejestracją i opony ostatnio. I tyle. Dwumas pewnie i sprzegło kiedyś poleci, ale mam ziomka w Plazie, który Fordy ma w jednym palcu i garaż części - z tego powodu także wziąłem kolejnego Forda :)

Zdjęcie jest z USA poglądowe, mój jest jasnozielony, nie chce mi się zgrywać fotek z aparatu. Jak nie wierzysz, to zapraszam na wiosnę na przejażdżkę :)






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych