Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmora senna


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Amaii.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc zasnęłam o 2:30 i potem nagle zaczęłam się wybudzać bo poczułam piekący ból na twarzy. Dotknęłam ręką tego miejsca co bolało i poczułam że jest mokra, no to poszłam szybko do łazienki, i w świetle zobaczyłam że moja ręka jest we krwi, spojrzałam na lustro: miałam połowę twarzy i szyi we krwi. Więc zaczęłam spłukiwać ją w umywalce ale tego się tyle lało  że co chwile umywalka się brudziła. Potem przyłożyłam papier, wróciłam do pokoju i tak leżałam kilkanaście minut, i jeszcze sprawdziłam godzinę i była 3:38 a to szybko się działo więc musiało się stać o jakiejs 3:33. Okazało się że mam głębokie podrapania  od policzka do szyi, a nie wiem kto/co to zrobiło, bo moja kicia na pewno nie (nigdy mnie nie atakuje (szczególnie podczas snu) i ja leżałam stroną okaleczoną tak przy ścianie że nawet by nie miała jak się zmieścić żeby idealnie wbić mi pazur i pojechać nim aż do szyi, do tego jak szłam do łazienki ona spała zwinięta w kłębek spokojnie po drugiej stronie łóżka więc by nawet nie miała czasu mnie tak głęboko podrapać i spokojnie iść spać). Tak więc zwracam się z pytaniem, czy wiecie może co to mogło być, może zmora senna? Nie orientuję się za bardzo w tych tematach, ale już trzeci raz coś się dzieje mi podczas snu i budzę się z okaleczeniami.

 

2016-03-01_12.01.46.jpg?i_dim=1920x768&aSchowek-70(6).png?i_dim=1920x768&app_id=


  • 0

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lepiej udaj się z tym do lekarza a nie na forum paranormalne. Dobrze ci radzę.

Wyslane za pomocą mojego gołębia pocztowego.
  • 0



#3

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam nie raz się podrapałem przez sen ... i też zastanawiałem się jak do tego doszło. Ja mam zawsze krótkie paznokcie, a i tak mi się zdarzyło podrapać, więc Ty jako dziewczyna prawdopodobnie możesz mieć "kawał pazura" . Zakładaj rękawiczki do snu :) 


  • 0



#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Amaii

 

Ale jesteś pewna, że to nie jest to?

 

rana.jpg

 

 

Bo przy tak głębokich zadrapaniach, ta część twarzy powinna być opuchnięta (przynajmniej wokół ran).

Tymczasem, oprócz głębokich ran, żadnej opuchlizny nie widać.

Zdjęcie było robione przed, czy po wizycie u lekarza?


  • 4



#5

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

3:38 a to szybko się działo więc musiało się stać o jakiejs 3:33

Sugerujesz coś?

Ja bym w pierwszej kolejności opatrzył takie paskudną ranę. W szczególności, gdy nie wiesz skąd się wzięła. Te na policzku wyglądają podejrzanie.

Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 01.03.2016 - 19:00

  • 0



#6

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na kocie rany to nie wygląda, pisałaś że spałaś tą częścią twarzy do ściany. A nie wystaje czasem z niej jakiś gwoździk, wkręt albo coś w tym stylu?

A tak apropo to z kim mieszkasz? 


  • 0



#7

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wystarczył jakiś szelest, lub jakiś owad latał przy twojej twarzy.
Koty na tym punkcie mają bzika do takiego stopnia, że są  w stanie zadrapać swojego właściciela.

Skoro spałaś, to nie możesz być pewna po której stronie leżałaś. Może na moment się przewróciłaś w drugą stronę i wtedy wydarzyło się coś, co kota mocno zainteresowało.

 

Co do tego, że twój kot smacznie spał kiedy ty się przebudziłaś...
Miałem mnóstwo dachowców. Aktualnie mam trzy koty rasy Maine Coon i tak sobie żyje z tymi kotami od młodego dzieciństwa po dzień dziś także znam bardzo dobrze te zwierzaki. To, że twój kot spał po tym wydarzeniu to może być normalna sprawa. One mogą być takie, że coś ich zainteresuje, załatwią sprawe i wracają na swoje łoże. Jest to możliwe. Ja bym jednak obstawiał, że to twój kot no bo co by to mogło być innego? Na pewno nie jakieś zmory senne ;)

 

O! Pishor, też dobre. Może ktoś nas chce tu zrobić w balona mejkapem ;)


  • 0



#8

Amaii.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie charakteryzacja, nie bądźcie głupi, wtedy nie pisałabym tutaj. Nie byłam u lekarza. Twierdzę, że byłam w pozycji do ściany bo w takiej się obudziłam z lejącą się krwią. Kot musiałby to szybko "załatwić", bo przecież jak coś się uszkodzi na ciele to od razu wysyłane są impulsy do mózgu, a wiem, że to musiało się stać chwilę przed obudzeniem.


Na kocie rany to nie wygląda, pisałaś że spałaś tą częścią twarzy do ściany. A nie wystaje czasem z niej jakiś gwoździk, wkręt albo coś w tym stylu?

A tak apropo to z kim mieszkasz? 

Z mamą, tatą i kotem  :/


Sam nie raz się podrapałem przez sen ... i też zastanawiałem się jak do tego doszło. Ja mam zawsze krótkie paznokcie, a i tak mi się zdarzyło podrapać, więc Ty jako dziewczyna prawdopodobnie możesz mieć "kawał pazura" . Zakładaj rękawiczki do snu :)

Nie mam długich paznokci, nie pozwalają w szkole


  • 0

#9

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie charakteryzacja, nie bądźcie głupi, wtedy nie pisałabym tutaj.

No logiczne. O ile nie masz zamiaru nas wykiwać.

Swoją drogą idealnie dobrałaś dział.

Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 01.03.2016 - 19:39

  • 0



#10

Amaii.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

To nie charakteryzacja, nie bądźcie głupi, wtedy nie pisałabym tutaj.

No logiczne. O ile nie masz zamiaru nas wykiwać.

Swoją drogą idealnie dobrałaś dział.

 

Piszę z konta przyjaciółki i szczerze nie ogarniam tego forum, po prostu ona mi poleciła to bo wiedziała że będą tu ludzie którzy mi pomogą, a jak na razie spotykam się z niedowierzaniem i zarzucaniem mi kłamstwa :') Za taką pomoc podziękuję.


  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież koty mają na przodnych łapach 5 palców, no a ty masz dwa ślady. Więc wyjaśnienia są dwa, sama to sobie zrobiłaś, bo coś ci się śniło albo to jest makijaż.
Chociaż w necie można znaleźć zdjęcia podrapanych przez kota, rany wyglądają podobnie.
http://m.zapytaj.one...a_po_kocie.html

Użytkownik Wszystko edytował ten post 01.03.2016 - 19:57

  • 2



#12

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


Sam nie raz się podrapałem przez sen ... i też zastanawiałem się jak do tego doszło. Ja mam zawsze krótkie paznokcie, a i tak mi się zdarzyło podrapać, więc Ty jako dziewczyna prawdopodobnie możesz mieć "kawał pazura" . Zakładaj rękawiczki do snu :)

Nie mam długich paznokci, nie pozwalają w szkole

Czyli oczekujesz tego, żeby ktoś potwierdził twoją wersję, że podrapała Cię zmora ?? Czasy demonologii słowiańskiej przeminęły z wiatrem... Jestem pewny na 100%, że podrapałaś się sama przez sen. Koniec kropka. Jeśli ktoś twierdzi, że koleżanka Amaii została podrapana przez jakiś "byt" to życzę owocnej dyskusji. Tyle ode mnie w tym temacie. 


Użytkownik pawaw1 edytował ten post 01.03.2016 - 19:55

  • 0



#13

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


 

...a jak na razie spotykam się z niedowierzaniem i zarzucaniem mi kłamstwa :') Za taką pomoc podziękuję.

To już? Tak szybko się żegnamy?

A ja miałem jeszcze kilka pytań.

 

To mówisz, że

Nie byłam u lekarza.

 

Bo?

Liczysz na to, że samo się zrośnie?

 

A rodzice zauważyli, że masz twarz podrapaną?

I jak zareagowali? Bo chyba jakaś reakcja z ich strony była?


  • 3



#14

Amaii.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 


Sam nie raz się podrapałem przez sen ... i też zastanawiałem się jak do tego doszło. Ja mam zawsze krótkie paznokcie, a i tak mi się zdarzyło podrapać, więc Ty jako dziewczyna prawdopodobnie możesz mieć "kawał pazura" . Zakładaj rękawiczki do snu :)

Nie mam długich paznokci, nie pozwalają w szkole

Czyli oczekujesz tego, żeby ktoś potwierdził twoją wersję, że podrapała Cię zmora ?? Czasy demonologii słowiańskiej przeminęły z wiatrem... Jestem pewny na 100%, że podrapałaś się sama przez sen. Koniec kropka. Jeśli ktoś twierdzi, że Amaii została podrapana przez jakiś "byt" to życzę owocnej dyskusji. Tyle ode mnie w tym temacie. 

 

Nie oczekuję potwierdzenia, tylko chciałam poczytać, co inni sądzą o tym, co to mogło być, może ktoś mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami, ale skoro pomoc na paranormalne.pl taka jest to ja już się usuwam, papa  :facepalm:


  • 0

#15

ManicYouniverse.
  • Postów: 40
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musiałaś się sama zadrapać przez sen...ludzie potrafią w jego trakcie lunatykować, więc co dopiero podrapać samych siebie, prawda? Opatrz te rany i 'zaopiekuj się' nimi. Co do duchów i zmor...nope! 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych