Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strasznie ciekawe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

Temat w którym użytkownik Strasznie Ciekawe będzie zamieszczał swoje filmy. 

Warunkiem jest udzielanie się w dyskusjach w temacie.


  • 0



#2

Pionier.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do filmu z numerem 3,  to przedstawiony tam filmik  o syrenie jest fałszywy . Ogladałem to jakies 2 lata temu wiec nie pamiętam wszystkiego i mogę coś przekręcić ale  na polsacie czy w innym tv4  lecial program z discovery czy jakiegoś animal planet o  niezwykłych historiach w których podobno brali udział prawdziwi badacze i naukowcy a po sprawdzeniu ich nazwisk w internecie  nie można było znaleść nic ciekawego (wiem bo sam to sprawdziłem), na poczatku bylo o smokach, ze ludzie tam znaleźli zamrożone smoki i takie rożne a następnie leciał przedstawiony film o syrenach . A na koniec było można przeczytać iż przedstawione filmy  nie są prawdziwe ( nie pamiętam dokladnie jakich słów użyli). Profesjonalnie takie filmy nazywają sie  Mockument (ang. mockumentary) – gatunek filmowy i telewizyjny często przyjmujący formę satyry lub parodii. Mockumentary jest fikcją udającą film dokumentalny.

 

a tak btw  ten filmik był już omawiany u nas na forum :) wspomniane jest nawet o historii o  smokach 

 

http://www.paranorma...-stop-pod-woda/

 

aah jednak moja pamięć mnie nie zawodzi :D


  • 2

#3

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie!

Będę publikował w tym temacie wszystkie filmy jakie uda mi się zrobić :) Oczywiście wszystkie opinie odnośnie spraw technicznych jak i samych tematów bardzo mile widziane. Mam nadzieję, że chociaż części z was się filmiki spodobają.

 

Na początek chciałem zaprezentować wam nowy odcinek - już nr 7, na którym możecie rzucić okiem na pewne tajemnicze fotografie!

 

 

Zapraszam do oglądania :)

 

 

Przy okazji dodaję 2 filmiki, których na forum nie było.

 

 

Przypadki egzorcyzmów.

 

 

 

Najbardziej przeklęte przedmioty.


Co do filmu z numerem 3,  to przedstawiony tam filmik  o syrenie jest fałszywy . Ogladałem to jakies 2 lata temu wiec nie pamiętam wszystkiego i mogę coś przekręcić ale  na polsacie czy w innym tv4  lecial program z discovery czy jakiegoś animal planet o  niezwykłych historiach w których podobno brali udział prawdziwi badacze i naukowcy a po sprawdzeniu ich nazwisk w internecie  nie można było znaleść nic ciekawego (wiem bo sam to sprawdziłem), na poczatku bylo o smokach, ze ludzie tam znaleźli zamrożone smoki i takie rożne a następnie leciał przedstawiony film o syrenach . A na koniec było można przeczytać iż przedstawione filmy  nie są prawdziwe ( nie pamiętam dokladnie jakich słów użyli). Profesjonalnie takie filmy nazywają sie  Mockument (ang. mockumentary) – gatunek filmowy i telewizyjny często przyjmujący formę satyry lub parodii. Mockumentary jest fikcją udającą film dokumentalny.

 

a tak btw  ten filmik był już omawiany u nas na forum :) wspomniane jest nawet o historii o  smokach 

 

http://www.paranorma...-stop-pod-woda/

 

aah jednak moja pamięć mnie nie zawodzi :D

 

 

Widziałem ten "dokument", a raczej jego część. Tak czy inaczej bardzo mi się spodobało to nagranie z syrenami i po prostu nie mogłem go nie umieścić w filmiku :) Co by nie było na wyobraźnie działa jak trzeba!


Użytkownik strasznieciekawe edytował ten post 03.03.2016 - 11:40

  • 0

#4

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o film nr 1 o opetaniach jestem przekonana ze meżczyzna w sklepie miał atak padaczkowy. Całe jego zachowanie oraz poszczekujące dźwięki kurczącej się krtani bardzo pasują do pewnych form padaczki-co do pozostałych zachowań ja tu widze na niektóych choroby psychiczne no ale pewności nie ma....po za właśnie rzeczonym 2gim filmikiem w sklepie gdzie naprawdę obstawiałabym padaczkę


  • 0

#5

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o film nr 1 o opetaniach jestem przekonana ze meżczyzna w sklepie miał atak padaczkowy. Całe jego zachowanie oraz poszczekujące dźwięki kurczącej się krtani bardzo pasują do pewnych form padaczki-co do pozostałych zachowań ja tu widze na niektóych choroby psychiczne no ale pewności nie ma....po za właśnie rzeczonym 2gim filmikiem w sklepie gdzie naprawdę obstawiałabym padaczkę

Nigdy nie możemy być pewni! Zwróć uwagę na odbicie w szybie po tym jak gość pada na ziemię. Do tego jeszcze te rzeczy, które spadają z półki. Może jednak coś więcej tam więcej niż tylko padaczka.


  • 0

#6

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ponownie!

 

 

Mam przyjemność zaprezentować pierwszy odcinek nowej serii, prawdziwe historie.

Przy okazji zapraszam do wzięcia udziału w konkursie ;)

 

 

Tragedia Przełęczy Diatłowa.

 

 


Użytkownik strasznieciekawe edytował ten post 12.03.2016 - 12:52

  • 0

#7

piotr2221.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślałem że to jakaś spamerska reklama kanału który wstawia tylko zdjęcia i je opisuje ale już po pierwszym odcinku obejrzanym leci sub i zagłębiam sie dalej w ten kanał :D Great job !


  • 0

#8

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślałem że to jakaś spamerska reklama kanału który wstawia tylko zdjęcia i je opisuje ale już po pierwszym odcinku obejrzanym leci sub i zagłębiam sie dalej w ten kanał :D Great job !

 

Dzięki wielkie za docenienie włożonej pracy ;)

 

 

Skończyłem nowy odcinek - druga część niewyjaśnionych nagrań - zapraszam serdecznie do oglądania!

 


  • 0

#9

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej ho wszystkim!
Zapraszam do oglądania drugiego już odcinka z serii Prawdziwe Historie! Tym razem przyjrzymy się historii Elisy Lam. Strasznie Ciekawego seansu ;).


  • 0

#10

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej wszystkim!

Tym razem postaram się przybliżyć wam kilka potworów, które mogą sprytnie czaić się w naszym cieniu.

 


  • 0

#11 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Chociaż wszystkie Twoje historię znałem wcześniej dosyć profesjonalnie do tego podchodzisz. Masz szansę wypełnić tą niszę i z czasem być dość popularnym youtuberem. 


  • 0

#12

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej ludziska!

 

Zapraszam do obejrzenia trzeciego odcinka z serii prawdziwe historie, w której opowiem nieco o seryjnym mordercy o pseudonimie  Zodiak oraz o niewyjaśnionej dotąd sprawie Tamam Shud.

 

 

 Przy okazji pochwalę się, że przeprowadziłem swój pierwszy wywiad! Rozmawiałem z Jeffem Eliotem, lokalnym medium w miejscu, w którym mieszkam. Materiał będzie, wydaje mi się, ciekawy. Prawdopodobnie za dzień lub dwa wywiad pojawi się na kanale, a póki co mały przedsmak w postaci intra!

 

 

 

 


  • 0

#13

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej wszystkim!


Dziś podrzucam wam pierwszą część zapowiedzianego wywiadu z Jeffem Eliottem. Miłego oglądania! Drugą część dorzucę jutro!

 

 


  • 0

#14

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej ho!

Podrzucam drugą część wywiadu z Jeffem, w tej części już konkretnie odleciał ale jak ktoś lubi słuchać takich osób to może się spodoba :)

 

 

 

Przy okazji skleiłem pierwszy filmik o UFO, obserwacje uchwycone dookoła świata.

 


  • 0

#15

strasznieciekawe.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej wszystkim!

 

Przedstawiam mój pierwszy filmik we współpracy z innym kanałem o podobnej tematyce co mój. Odcinek trochę dłuższy i opowiadamy o 5 ciekawych prawdziwych historiach. Mam nadzieję, że się wam spodoba :)

 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych