Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stare wpisy na blogach


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zajrzałem ostatnio do działu blogi i zobaczyłem, że pojawił się wiele nowych wpisów, i to co ciekawsze wszystkie z tego samego nia. Bardzo fajnie - myślę sobie.

 

Ale dopiero teraz zorientowałem się że wszystkie moje wiadomości zapisane jako szkice zostały automatycznie opublikowane w ostatni piątek, w tym wpisy niedokończone i rzeczy wrzucone w ramach zanotowania. W ten sposób 18 lutego nagle pojawiło się wiele nowych wpisów różnych użytkowników. wygląda na to, że opublikowało wszystkie szkice.





#2

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W czwartek i piątek zaktualizowałam moduł blogów do ostatniej wersji, jako pozbawionej wielu mniej lub bardziej irytujących błędów.... najwyraźniej oprócz usunięcia starych doszedł nowy w postaci nieprawidłowego traktowania szkiców. 

 

Zgłosiłam ten problem twórcy modułu, zobaczymy jaki będzie efekt. A chwilowo pozostaje mi tylko przeprosić za niedogodności :)





#3

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W czwartek i piątek zaktualizowałam moduł blogów do ostatniej wersji, jako pozbawionej wielu mniej lub bardziej irytujących błędów.... najwyraźniej oprócz usunięcia starych doszedł nowy w postaci nieprawidłowego traktowania szkiców. 

 

Zgłosiłam ten problem twórcy modułu, zobaczymy jaki będzie efekt. A chwilowo pozostaje mi tylko przeprosić za niedogodności :)

 

To nie był błąd bloga - to ja to wszystko objawiłem traktując je jako wpisy niezatwierdzone za co serdecznie przepraszam





#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dwa niedokończone wpisy które zostały wtedy opublikowane skopiowałem, skasowałem i ponownie zapisałem jako szkice. Teraz wchodze na bloggi i widzę że już się same opublikowały.

 

Albo skasujcie opcję zapisania jako szkic całkiem albo nie bawcie się z tym, bo to wprowadza zamieszanie.





#5

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tym razem to nie byłem ja - zrobiłem to tylko w piątek






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych