Skocz do zawartości


Zdjęcie

[TEORIA] w jaki sposób tworzą sie Piktogramy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#1

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślałem i myślałem wiele czasu
Moja teoria odnosnie tworzenia sie piktogramów - sadzac ze sa to znaki Istot pozaziemskich , mysle ze Kule je tworzace sa poprostu latającymi magnesami być moze jakims odpowiednikiem magnesów , z zakodowanym obrazem - zadania tego co maja wykonać , natomiast samo zboże posiada w sobie spore ilości żelaza , ktore moe byc wykorzystywane przez silne magnesy wlasnie do kładzenia kłosów ... być moze kulki generuja jakies promienie magnetyczne ktore gniotą zboże w wybranym miejscu
moim zdaniem działanie tego mozna porownac z maszynami rzezbiącymi cos zaraz po wprowadzeniu danych z komputera - traktuje to jako teorie czy wymysł :P
jeszcze jedno , gdy badano dokladnie kręgi w zbożu własnie w ziemi i samych kłosach wykryto spore ilosci żelaza jednak nie bylo one wytworzone naturalnie ... bylo tam go tyle ze można by bylo sobie pomałac zęby jedzac chleb z takiego zzboża hehe :)
wiec czy Obcy sami je w jakis sposob rozpryskują ? :victory:

[ Dodano: 2006-10-24, 08:20 ]
hm wlasnie czytam i widze podobną teorie do mojej , wiec byc moze dla kogos jest to już znane :) jesli nie to może komuś głowa przbierze na wadze hehe :)
  • 0

#2

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa teoria. A pomysł takżę mógłby być wykonany :P
  • 0

#3

swistak22.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teoria całkiem całkiem, takie wydruki na polach pszenicy co? :D tylko niech w końcu dodadzą do tego instrukcję czytania ;) już enigmę było łatiwej złamać niż podomyślać sie co mogą oznaczać niektóre z piktogramów ;D
  • 0

#4

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam niemam wyrobionego zdania na temat powstawania piktogramów ale polecam te filmiki :
:surprised:

:surprised:
  • 0

#5

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kudłaty niezłe , dzieki :drink:
  • 0

#6

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niema sprawy poto tutaj jestem aby dzielić się swoimi informacjami ;-)
  • 0

#7

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak, tylko ze do tych filmikow przyznali sie goscie na Discovery, nawet pokazali jak to zrobili krok po kroku :-D
  • 0

#8

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat , niepamietam tego z Discovery :> ja pamietam jak młodziez z jakiegos uniwersytetu poprostu probowała odtworzyc kręgi :P
  • 0

#9

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc to niemam żadnych informacji co do autentyczności tych filmów... ale zdaje mi się, że ten pierwszy filmik gdzie są polskie napisy... jest realistyczny ale czy prawdziwy??
  • 0

#10

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.circlemakers.org/"]http://www.circlemakers.org/[/url] a te stronke znacie ?
  • 0

#11

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

już enigmę było łatiwej złamać niż podomyślać sie co mogą oznaczać niektóre z piktogramów ;D


Przypomina mi się scena ze Strasznego Filmu 3 : Ciekawe, co chcieli nam przekazać? :D
  • 0

#12

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat znam przeleniała mi kiedys przez przeglądarke :P ale niesadze ze człowiek mógłby wykonac choćby częsc wielkich , skomplikowanych i znanych nam piktogramów
  • 0

#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tylko ze na tej stronie sa wszystkie najlepsze, najwieksze piktogramy na swiecie, do ktorych przyznali sie ich tworcy :D (nawet Alien Face tam jest) i ktorzy zreszta sa zalozycielami tej stronki. To sa poprostu artysci, tyle ze maluja w zbozu, a nie na plotnie.
  • 0

#14

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cholera rzeczywiscie to wiele tłumaczy ... ale nie wytlumaczysz tego ze rownie skomplikowane kręgi widywano 50 lat temu :P
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo to nie jest nowa dziedzina sztuki, tylko trwa juz od kilkudziesieciu lat a moze i dluzej. Przeciez do tego nie potrzeba nowoczesnej technologii, tylko troche praktyki, tworczosci i wyobrazni :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych