Skocz do zawartości


Zdjęcie

Latające humanoidy w Meksyku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U.F.P. - Unidentified Flying Person - Niezidentyfikowany Latający Humanoid...

Meksyk - właśnie tutaj dochodzi od kilku lat do niezwykłych obserwacji latających humanoidalnych istot!. Najnowszą tego typu sprawą jest relacja Horacio Roqueta, która przyczyniła się do "odgrzebania" starszych, podobnych do tego przypadków.

17 czerwca 2005 r. Horacio Roquet zamieszkujący Mexico City, podążający do pracy, około 7 rano zaobserwował dziwny obiekt unoszący się nieruchomo tuż nad jego domem. Zdziwiony tym co widzi, nie zastanawiał się długo tylko postanowił to niezwykłe zjawisko uchwycić kamerą wideo. Gdy dokładniej przyjrzał się ów obiektowi ze zdumieniem stwierdził, że ma on ludzkie kształty! Obiekt lewitował nieruchomo w powietrzu po czym powoli, jednostajnym ruchem oddalił się i wkrótce zniknął za zabudowaniami. Cała obserwacja trwała około 10 minut.

Przytoczę jeszcze jedną podobną relację z uwagi na dużą ilość świadków co wyklucza "zbiorową halucynację". Otóż w styczniu 2004 r. policjant z Guadelupe, podczas służby zaatakowany został przez "coś" co określił mianem latającej istoty. Zdarzenie miało miejsce około godziny 3.00 w nocy. Zdezorientowany policjant zaalarmował miejscowy posterunek, wezwał posiłki i już po chwili kilka radiowozów patrolowało miasto w poszukiwaniu niezidentyfikowanego latającego bytu!

"Ufoinfo"
_____

DZIWNE LATAJĄCE STWORZENIA NAD STANAMI ZJEDNOCZONYMI

Dziwne obserwacje nieznanych latających stworzeń nie ograniczają się jedynie do terenów Meksyku. Na przestrzeni ostatnich lat z róznych cześci świata napłyneło wiele tego typu niepokojących doniesień. 4 sierpnia 2004 roku Rich Giordano z Phoenix /Arizona/ nagrał na video tajemniczą latającą istotę. Rich Giordano jest znanym obserwatorem nieba z Phoenix, który ma na koncie bardzo wiele obserwacji różnych dziwnych obiektów na niebie. Jednak nagranie z 4 sierpnia swą niezwykłością bije je wszystkie na głowę! Film bowiem liczy sobie 45-minut i ukazuje "coś", co swym kształtem przypomina swobodnie unoszące się na niebie ludzkie ciało. To nagranie naprawdę unikatowe! Giordano był pod wielkim wrażeniem, przecież światowym centrum obserwacji latających humanoidów jest Meksyk! A tu nagle coś takiego nad Stanami Zjednoczonymi. „Nagrania z Meksyku są zadziwiające. Mam uczucie, że pojawienia się tych latających humanoidów są częścią czegoś o wiele większego i są jakby wstępem do czegoś, co ma dopiero nastąpić. Obiekt jak gdyby zmaterializował się na moich oczach."-stwierdził Rich.

W niektórych momentach nagrania obiekt zdaje się zmieniać kształt, zaś w innych wygląda jak osoba patrząca się na świadka z góry. Czym jest ta istota? Może pochodzi z przyszłości lub przeszłości? "Byłem niesamowicie przejęty tym zdarzeniem, za kamerę chwyciłem dopiero po kilku chwilach, wcześniej w szoku patrzyłem jak to "coś" unosi się na niebie. Postać przez pół godziny oddalała się na północ, poczym istota zmieniła kierunek i przez następne 15 minut przemieszczała się na zachód". Obserwowałem ją przez cały ten czas. Humanoid poruszał się z prędkością idącej osoby"-relacjonuje Giordano.

LATAJĄCY HUMANOID SFILMOWANY W SANTA MONICA

Autorem kolejnego niezwykłego filmu jest Ed Sherwood, brytyjski badacz kręgów zbożowych i pisarz, mieszkający obecnie w Kalifornii. Eda zafascynowały niezwykłe mieksykańskie nagrania ukazujące humanoidów. W listopadzie 2004 roku udało mu się osobiście utrwalić taką istotę. Nagrania dokonał na...zewnątrz swego domu w Santa Monica. "Czułem, że to jest jeden z owych tajemniczych latających humanoidów, jak te z Meksyku"- mówi Sherwood.

Pełną relację Eda Sherwooda znaleźć można na:
http://www.cropcircl...ingHumanoid.htm

Serwis "NPN"

Link do filmu:
http://www.nautilus..../multimedia.php
_____

Inne linki:

http://www.rense.com...al48/entity.htm

http://www.rense.com...ral66/weird.htm

Co wy na to ... ?
  • 0



#2

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też widziałem ten film jak jakaś postać unosi się w powietrzu i odlatuje.Żeby można było to powiększyć.
  • 0

#3

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tez widzialem ten filmik ale mnie nie przekonuje :?
  • 0

#4

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi też za bardzo nie przypominało człowieka.
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi też za bardzo nie przypominało człowieka.


Filmików jest kilka ...

Dla mnie kontury są oczywiste ...
  • 0



#6

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kontury moze sa oczywiste ale dobrze moglbyc to woskowy/plastikowy ludzik na zylce :(
  • 0

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kontury moze sa oczywiste ale dobrze moglbyc to woskowy/plastikowy ludzik na zylce :(


W takiej odległości ?
  • 0



#8

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zalatwic dzwig nie łaska ?
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

zalatwic dzwig nie łaska ?


:(
  • 0



#10

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja miałem podobne zdjęcie z bliska.I widać ze to nie jest człowiek.
  • 0

#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fotki humanoidów:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
__________
Żródło: http://www.rense.com/[/i]
__________
  • 0



#12

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ufolki chyba nie nosza slipek :D
  • 0

#13

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe co to jest? ufoki wychodza na zewnatrz? conajmniej dziwne, poczekamy zobaczymy :D
  • 0

#14

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czasami mi sie zdaje ze rzeczywistosc stała sie prawda,byc moze to sa jakies ludzie ktorzy trenujac opanowali technike najpierw lewitacji a potem latania ;)
  • 0

#15

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten na ostatniej fotce to chyba na jakimś odkurzeczu śmiga ! ;) , wszystkie zdjęcia wyglądają na fałszywki , w końcu to nie żadna sztuka ... , chodziły mi róże rzeczy po głowie i....ostatnio oglądałam w sieci filmiki o pewnym gościu ,który lewitowal , potrafił unosić się nawet kilka metrów nad ziemią , Ja generalnie jestem niedowiarkiem,ale te filmy zrobiły na mnie gigantyczne wrażenie :shock: , a więc pomyślałam sobie ,że to może nie żadne humanoidy,tylko zwykli ludzie ,którzy w jakiś sposób opanowali "sztukę lewitacji" do perfekcji ? bo przecież nie od dziś wiadomo o niezwykłych umiejętnościach hinduskich joginów ,skoro oni potrafią robić takie rzeczy , to dlaczego nie inny ? unosić się w powietrzu , latać...wydaje mi się ,że to wszystko jest w zasięgu ludzkiego umysłu , no ale to tylko moja teoria :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych