Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie wiedzą, gdzie żyją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#31

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko z kostki lodu nie uzyskasz wody bo przecież jest to woda tylko w innym stanie skupienia :D

No przeciez uzyskam (wiem ze bedzie to woda z wody, no ale "uzyskam"- ale to juz jest glebsza filozofia :gicior: :lol :
  • 0

#32

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym powiedział ze Polska to naród wybrany, mam 2 braci w Angli i wiem jacy brytyjczycy są tempi oni myslą ze my tu mamy jak w sredniowieczu, na niczym sie nie znają i nic nie umią wogule moi bracia sie zastanawiają jak to jest mozliwe ze u nas jest zle a u tempaków dobrze
  • 0

#33

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widocznie u nich inteligentni wzięli się za politykę, a nie, jak w Polsce, wyjeżdzają właśnie u nich robić :-|





_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:
  • 0

#34

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

MatoIto, ja pracowałem w UK i zebrałem takie same opinie jak twoi bracia... Sporo się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że poprostu dobrobyt ogranicza nauke... Im bardziej rozwinięte społeczeństwo tym wygodniej się żyje a jeśli wygodnie jest to po co się uczyć?? Oni mają całkiem inne spojrzenie na świat. Ich największym problemem jest "jak tu się zabawić, żeby było git" a w Polsce niestety zamiast myśleć o przyjemnościach borykamy się z biedą w poszukiwaniu pracy.. A żeby znaleźć prace trza być wykształconym i dlatego 95% społeczeństwa za priorytet stawia minimum średnie wykształcenie... W UK są tak wysokie zasiłki dla bezrobotnych, że w niektórych przypadkach nie opłaca się nawet pracować... Tam dzieci są na siłe ciągnięte do szkoły... Naprawde kto tam nie był ten nie jest sobie w stanie wyobrazić w jak dużym stopniu jest to bezwartościowe społeczeństwo...
Jak się wykaraskamy z tego aktualnego bagna też nas to spodka...
Spore znaczenie ma też różnica w systemie edukacji w Polsce i na zachodzie...
  • 0

#35

mzqt.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i teraz co jest zabawne, jest 10% szans że za x lat prezydentem USA będize takie dziecko


Juz jest! Pan Bush powiedzial kiedys, ze stolica Polski jest... Moskwa ;)
  • 0

#36

Jasminkowa.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:smile: Chcialabym do tego wszystkiego co tu przeczytalam wtracic swoje .....wydaje mi sie iz szanowni forumowicze troche demonizuja obraz zachodu i tego, ze ludziska tam tepe albo malo inteligentne :lol : my smiejemy sie z nich a oni z nas ..tak, tak taka jest prawda,co z tego ze Polacy uwazaja sie za narod wybrany,ze mysla o sobie iz duuuuuzo potrafia ,ze sa zaradni i zapobiegliwy i wiele jeszcze takich tam ....powiem tak,ja wcale nie zauwazylam ze oni sa mniej inteligentni,a to ze w szkolach nie nabijaja im do lepetyn niepotrzebnych rzeczy,wcale nie swiadczy, ze sa gorzej od nas wyksztalceni,wiedze posiadaja, trzeba im przyznac ,bo jak inaczej wytlumaczyc to, ze ida z postepem i ten postep widac na kazdym kroku ,a ,gdziekolwiek sie nie udasz,wszedzie jest sie traktowanym z szacunkiem i przyjmowanym z usmiechem ,ludzie na siebie nie burcza,nikt na nikogo krzywo nie patrzy.....dzieci juz od malego uczone sa poszanowania cudzej pracy,i co na mnie zrobilo najwieksze wrazenie same ....pracuja! za drobne wynagrodzenie, stosowne do danego wieku.Szkola jest obowiazkowa do 17 roku zycia , co nie znaczy, ze edukacje na tym zakanczaja ...podobnie jak w Polsce ucza sie dalej, im wyzej, tym stopien trudnosci wzrasta.Panstwo bardzo ,pomaga od momentu narodzin , az do uzyskania najwyzszego wyksztalcenia,co najwazniejsze kazdy ma dostep do takiej dziedziny studiow na jaka ma ochote, lub czuje ze jest wlasnie w tym dobry zeby nie powiedziec najlepszy... itd itd....nie bede tu opisywala z detalami ,bo nie w tym sens ,chce podkreslic, ze podobnie jak w naszym kraju ,nie brakuje na zachodzie madrych ludzi,wiec prosze nie uogolniajcie, ze ci z zachodu to tluki i mloty , a my, ze z Polski to wszystko juz wiemy,jestesmy tak super wyksztalceni, ze juz lepiej nie trzeba ....przeciez ktos na zachodzie buduje domy , piekne mosty ,szerokie drogi ,produkuje ,dobrej klasy samochody,projektuje modna odziez, robi dobre filmy ,itd tych przykladow jest wiecej ,a przeciez ludzie ciemni i zacofani raczej takich rzeczy robic nie potrafia......wiec zanim wypowiemy sie o innych pomyslmy, bo na pewno nie jestesmy cudem swiata :smile:
  • 0

#37

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak jak rosjanie wymyślili wodę w proszku tylko nie mieli w czym rozpuścić (proszku)

Jacy Rosjanie, to mój kolega :-D Jeszcze wymyślił suszony śnieg na lato.
  • 0

#38

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yasiu, ale JEST coś takiego jak suchy śnieg, a właściwie lód. Jest to zestalony dwutlenek węgla :-D :-D :-D





_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:
  • 0

#39

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby te dzieci, co nie wiedzą gdzie żyją miały takiego ministra edukacji, to by wiedziały gdzie żyją... :]
  • 0

#40

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ziabojler napisał/a:  
Koleś jak łatwo się domyślić trenuje parkour, bo na nic umysłowego go nie stać.  

Nie sądze, że sami debile trenuja Parkour.. :boom: :mad: Ja trenuje i raczej nie jestem

Przepraszam, nie chciałem urazić, ale większość ludzi z mojego otoczoenia którzy traucerują to mają kalafiory zamiast mózgów. Jak widać są wyjątki :] pozdrawiam :P
  • 0

#41

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

:smile:  ....przeciez ktos na zachodzie buduje  domy , piekne mosty ,szerokie drogi ,produkuje ,dobrej klasy samochody,projektuje modna odziez, robi dobre filmy ,itd tych przykladow jest wiecej ,a przeciez ludzie ciemni i zacofani raczej takich rzeczy robic nie potrafia......wiec zanim wypowiemy sie o  innych pomyslmy,  bo na pewno nie jestesmy cudem swiata  :smile:



Ja wiem kto robi tyle pieknego na zachodzie potomkowie polaków którzy opuszczali Polske od zawsze i oczywiscie polacy którzy tam pracuja
  • 0

#42

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A w pierwszej gimnazjum koleżanka pomyliła sobie Australię z Austrią Oo, xD <rox>
  • 0

#43

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A w pierwszej gimnazjum koleżanka pomyliła sobie Australię z Austrią Oo, xD <rox>

Moja kolezanka miała cos podobnego miała zrobic referat na temat Australi a zrobiła na temat Austri
  • 0

#44

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj, to jeszcze nie to co pomylić Polskę z Rosją :wow:





_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:
  • 0

#45

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja widziałem kiedyś reportaż o tym jak w Niemczech pytali gdzie Polska lezy. jedna baba był na tyle tępa że nie wiedziała :wall:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych