Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niepokojące sytuacje w nowym mieszkaniu

duchydemony koszmary potrzebna pomoc pilne dziwne

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

mistrzunio5.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Problem został rozwiązany i zamykam temat. Z tego co rozumiem cały wątek mogę usunąć wyłącznie pisząc maila do administracji? 


  • 0

#17

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znaczy jak problem zostal rozwiazany? Chetnie sie dowiem i zapewne nie tylko ja. Wczoraj miales mase pytan a dzisiaj juz problem solved? Ktos w miedzyczasie wpadl do Ciebie i rozwiklal zagadke czy zrobiles sobie jaja ale nie spodziewales sie, ze tak Cie merytorycznie i rzeczowo userzy paranormalne.pl zmiazdza, i teraz wycofujesz sie rakiem? :)
  • 0



#18

mistrzunio5.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby to był żart to byłby on bardzo nieśmieszny. Gdybym też mógł w jakikolwiek sposób udokumentować te przypadki to jestem przekonany, że rozwiałoby to wszelkie wątpliwości.. ale wiadomo, że nawet jakby mi wyszło, byłoby to potraktowane za fotomontaż lub jakaś mistyfikacja. Jakiś czas temu podejmowałem się próby nakręcenia tego, ale można się domyśleć z jakim skutkiem.Stworzenia te są za mądre na to i gdyby to było takie proste, to na pewno już dawno by ktoś to zrobił przede mną i mógłbym o tym przeczytać w jakimkolwiek podręczniku już nie o sprawach paranormalnych lecz za pewne wtedy już normalnych. Jedynymi moimi dowodami są osoby, które przeżywały podobne sytuacje lub były razem ze mną w trakcie tych wydarzeń. Przyznaję więc bez bicia, że się nie spodziewałem tutaj osób sceptycznych. Nigdy się nie otwierałem z tym publicznie przez co widocznie źle się przygotowałem i  zupełnie źle rozpocząłem wątek. Wiem, że nikt już mnie nie potraktuje poważnie tutaj, dlatego nie chce kontynuować tej dyskusji i chce temat usunąć, gdyż po prostu nic nie wniesie i będzie zaśmiecać stronę..

 

a z samym problemem muszę sobie jakoś poradzić z bliskimi.


Użytkownik mistrzunio5 edytował ten post 07.02.2016 - 02:37

  • 0

#19

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dziecko już zaczęlo pokazywac na kogoś palcami, obserwowac cos po czym sie tulić ze strachu? bo trochę rzeczy z tego co autor pisze, mam w domu - może nie są to dokladnie takie same zjawiska ale występują.

 

Kiedyś udało mi się uchwycić "inteligentną kule orbs" większą od kurzu ktora reagowała na moje polecenia. Na zdjęciach wystepuje też duży orbs, krecenie cyfrową kamera nic nie dało, za duży szum . Mam jeszcze aparat na klisze którym chciałbym coś złapać zanim się wyprowadzę -tylko brak czasu na szukanie kliszy po sklepach. 

 

DO autora. Nie przejmuj się opiniami bo tak napraawde bardzo dużo pokazuje się tu bajkopisarzy, ktorzy wylewają swoje historie a potem giną, albo sie obrażają, wiec stosunek do tego typu historii wszyscy traktują. Z nikim też nie moge pogadać bo każdy puka się w czoło że się filmów naoglądałem tak wiec milcze, lub przy okazji takiego tematu cos napisze.  Szkoda że ludzie ze swoimi tematami tak szybko się poddają, bo chcetnie bym sobie podyskutowal .


  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co takiego, kula orb reagująca na polecenia?
  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchydemony, koszmary, potrzebna pomoc, pilne, dziwne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych