Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja UFO na Google Maps

ufo google maps obserwacja

  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1

HansXimer.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.

 Ostatnio przeglądając Google Mapy natrafiłem na dość ciekawy obiekt. Niestety nie jestem w stanie rozwiązać czym to coś może być, ale jak widać obiekt odbija promienie słoneczne więc nie jest to żaden błąd strony. Zdjęcia dodaje w załączniku.


Zapomniałbym dopisać ze po naciśnięciu strzałki do przodu bądź w tył, i tym samym "przejechaniu" paru metrów tego obiektu nie było. Ukazał sie tylko w tym jednym momencie.

Załączone grafiki

  • 1.png
  • Bez tytułu.png

  • 0

#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten obiekt ma dwie nóżki, ewentualnie jakieś dwie antenki z tyłu. Na ptaka trochę za gruby i okrągły...


  • 0



#3

HansXimer.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodam że dany obiekt ukazał sie tylko w tym jednym momencie, po naciśnięciu strzałki w przód bądź w tyl i przeskoku paru metrów tego obiektu już nie było.


  • 0

#4

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Toż to najzwyklejsza mucha :)


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To może balon.
  • 0



#6

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

UFO jak nic! :) Wygląda jak robal jakiś 


  • 0

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pscoła, albo inny much. Dalej go nie będzie, bo do następnego zdjęcia (lub poprzedzającego) upłynął jakiś czas i owad miał go na tyle, aby odlecieć, albo upaść, jak mu sił zabrakło.





#8

Redie.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie za duże trochę na muchę? Może i żuk, ale Google jadąc i robiąc zdjęcia ma tak dużą rozdzielczość?
  • 0

#9

rokr.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie sprawdziłem i zdjęcia faktycznie są w tak dużej rozdzielczości, ale zastanawia mnie co innego. Dlaczego na zdjęciu jest tak mało informacji o tym gdzie jest dokładnie to miejsce, autor powinien też podać link, aby każdy mógł sobie sprawdzić czy takowe zdjęcie faktycznie istnieje, oraz najważniejsze. W lewym górnym rogu widzimy że zdjęcie jest wykonane w 2013 roku, natomiast na znaku wodnym jest 2014. Trochę to dziwne, bo na przykład w Jeleniej Górze też pisze że zdjęcie jest wykonane w sierpniu 2013, ale znak wodny, również jest z 2013.

Według mnie jest możliwość, że autor podrobił zdjęcie aby wzbudzić sensację, gdyż jak widac jest nowy członkiem forum.

Natomiast jeśli zdjęcie faktycznie jest autentyczne, to prosił bym do linku z google maps, żeby każdy mógł to zobaczyć u siebie. Na owada mi to nie wygląda, prędzej bym powiedział że jest to ptak, tylko zniekształcony przez jakość zdjęcia. Zwróćcie uwagę na to, że ptaki gdy lecą mają nogi skierowane do tyłu, natomiast owady chyba w dół.


  • 0

#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Owadom też się nóżki bujają do tyłu, nie tylko ptakom.





#11

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bym się, niczym Rokr, kierował w stronę jakiegoś ptaszyska. Może dużego, może niewielkiego - cięzko to ocenić.
Autora wątku prosimy o link albo namiary na tę okolicę. No chyba, że są to okolice najbliższe autora i nie chce ich ujawniać. Wystarczy powiedzieć, że mieszka tam kolega i po sprawie :)


  • 0

#12

Cysiek.

    1+1=69

  • Postów: 42
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę podać adres url z pozycji kamery z pierwszego zdjęcia.


  • 0

#13

HansXimer.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bym się, niczym Rokr, kierował w stronę jakiegoś ptaszyska. Może dużego, może niewielkiego - cięzko to ocenić.
Autora wątku prosimy o link albo namiary na tę okolicę. No chyba, że są to okolice najbliższe autora i nie chce ich ujawniać. Wystarczy powiedzieć, że mieszka tam kolega i po sprawie :)

 

Właśnie sprawdziłem i zdjęcia faktycznie są w tak dużej rozdzielczości, ale zastanawia mnie co innego. Dlaczego na zdjęciu jest tak mało informacji o tym gdzie jest dokładnie to miejsce, autor powinien też podać link, aby każdy mógł sobie sprawdzić czy takowe zdjęcie faktycznie istnieje, oraz najważniejsze. W lewym górnym rogu widzimy że zdjęcie jest wykonane w 2013 roku, natomiast na znaku wodnym jest 2014. Trochę to dziwne, bo na przykład w Jeleniej Górze też pisze że zdjęcie jest wykonane w sierpniu 2013, ale znak wodny, również jest z 2013.

Według mnie jest możliwość, że autor podrobił zdjęcie aby wzbudzić sensację, gdyż jak widac jest nowy członkiem forum.

Natomiast jeśli zdjęcie faktycznie jest autentyczne, to prosił bym do linku z google maps, żeby każdy mógł to zobaczyć u siebie. Na owada mi to nie wygląda, prędzej bym powiedział że jest to ptak, tylko zniekształcony przez jakość zdjęcia. Zwróćcie uwagę na to, że ptaki gdy lecą mają nogi skierowane do tyłu, natomiast owady chyba w dół.

 

Bym się, niczym Rokr, kierował w stronę jakiegoś ptaszyska. Może dużego, może niewielkiego - cięzko to ocenić.
Autora wątku prosimy o link albo namiary na tę okolicę. No chyba, że są to okolice najbliższe autora i nie chce ich ujawniać. Wystarczy powiedzieć, że mieszka tam kolega i po sprawie :)

 

Bym się, niczym Rokr, kierował w stronę jakiegoś ptaszyska. Może dużego, może niewielkiego - cięzko to ocenić.
Autora wątku prosimy o link albo namiary na tę okolicę. No chyba, że są to okolice najbliższe autora i nie chce ich ujawniać. Wystarczy powiedzieć, że mieszka tam kolega i po sprawie :)

 

Prosze, oto link do znaleziska: https://www.google.p...5e4c0a0!6m1!1e1


Użytkownik HansXimer edytował ten post 06.02.2016 - 15:04

  • 0

#14

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście, wygląda dość dziwnie... Trochę jak pojazd kosmiczny, ale z kreskówek - taki ze szklaną kopułką na górze! Jak się mocno przybliży, to nawet można by powiedzieć, że ktoś tam siedzi! :) Ciekawe... Ale to chyba jednak ptak w locie... 


  • 0

#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pełnia lata, dużo muchów i innego tałatajstwa w powietrzu, to nie dziwne, że i na zdjęcie się załapały.






 


Also tagged with one or more of these keywords: ufo, google, maps, obserwacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych