Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoseksualizm w świecie zwierząt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

Blazi.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mam problemy z kolorami widze tylko jeden kolor a właściwie brak koloru (jaki kolor ma mgła?- mglisty? :D ) znacznie lepiej mi sie wyczuwa aurę rekami nawet z daleka -nawet z bardzo bardzo daleka czasami posiłkuję się wahadłem zwłaszcza jeśli chcę zmierzyc czakry albo i ch główny kierunek obrotu (łatwo poznać geja albo lesbijkę na przykład bo mają niewłasciwy obrót w czakrze nr 2 co świadczy że to choroba jest jednak-jak kogoś interesuje)


Tu macie link to tematu:

http://www.oobe.pl/p...pic=174&hl=aura

#17

Apophis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Otóż trafiłem wczoraj na dość intrygujący artykuł na wikipedii...

wiele osób przejawijących agresję do gejów i lesbijek sądzi, że to przeciw naturze...
tak więc proszę, oto ten artykuł...

http://pl.wikipedia....wania_zwierząt

Tak więc, jestem ciekaw waszych opini i poglądów na temat homoseksualizmu?
Z góry prosiłbym, bez tekstów rodem z Młodzieży Wszechpolskiej... ;DD

edit AlienGrey
Nie wiem, co ten temat ma do Religii oraz Filozofii.
Przeniosłem do Hydeparku.


#18

Skymad.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeważnie albo skrajnie złe (pedaUy na stos) albo skrajnie za (para homoseksualna wychowująca 5 dzieci). Mi to nie przeszkadza, aczkolwiek jestem przeciw adopcji.

#19

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Śmieszy mnie usprawiedliwianie homoseksualizmu tym, że wśród zwierząt również zdarzają się takie przypadki. Owszem zdarzają się, ale mimo to, nie można nazwać tego naturalnym. Natura stworzyła dwie płcie po to, aby możliwe było rozmnażanie. Dlatego tylko zestawienie osobników przeciwnej płci jest naturalne. Każde inne, nawet w śród zwierząt jest zboczeniem.

#20 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Generalnie nie jestem homofobem. Jednak gdy ktoś zachowuje się tak jak TEN koleś to mnie mdli.

#21

Kompi.
  • Postów: 131
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to mówią, wyjątek potwierdza regułę.
Mnie to w sumie nie obchodzi, jezeli chce z chlop z chlopem byc to mnie to nie rusza.
Ewolucja idze pełną parą, miejmy nadzieje ze kiedy my będziemy staruchami to homoseksualizm nie bedzie czyms na porządku dziennym, bo nie wyobrażam sobie aby moj wnuk miał 2 ojcow czy 2 matki...

#22

Freyja.
  • Postów: 164
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Generalnie jest mi wszystko jedno kto z kim sypia. Jeśli dwie dorosłe osoby mają ochotę coś razem robić to jest mi wszystko jedno jakich będą płci. Nie lubię natomiast parad równości, robienia szumu wokół homoseksualizmu i cudowania w mediach. Czasami mam wrażenie, że tzw. środowisko homoseksualne ma skłonności masochistyczne i po prostu lubią być wytykani palcami i piętnowani. Nie mogę znaleźć innego powodu aby facet w butach na koturnie, przypinał sobie pawie pióra do głowy i paradował na platformie w centrum miasta. Znam kilka homoseksualnych osób i są to normalni ludzie, tacy sami jak każdy z nas, nie paradują, nie noszą transparentów i nie przypinają sobie różowych boa na ulicy. Jest za to grupa ludzi, którzy lubią robić wokół siebie szum i zwracać na siebie uwagę, nie ma się co dziwić, że skutkuje to negatywnymi reakcjami.

Totalną porażką jest wg mnie to, że paradę EuroPride sponsorowało muzeum narodowe. A geje jak już przeparadowali pozostawili po sobie taki syf na ulicach, że powinno się im na końcu trasy dać po worku, kijku ze szpikulcem na końcu i powiedzieć, że mają teraz tą samą trasą wracać.



#23 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy mi się zdaje czy temat o homoseksualizmie pojawił się z milion razy? Jest sens zakładać nowy? Nie lepiej podpiąć pod milion innych tematów?

#24

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Śmieszy mnie usprawiedliwianie homoseksualizmu tym, że wśród zwierząt również zdarzają się takie przypadki. Owszem zdarzają się, ale mimo to, nie można nazwać tego naturalnym. Natura stworzyła dwie płcie po to, aby możliwe było rozmnażanie. Dlatego tylko zestawienie osobników przeciwnej płci jest naturalne. Każde inne, nawet w śród zwierząt jest zboczeniem.

Dosyć... intrygując tok myślenia. Podążając dalej tą logiką: ewolucja dała ci nogi, abyś chodził. Ty jednak korzystasz z samochodu/autobusu/whatever, co jest nienaturalne - gdyby natura chciała, żebyś jeździł, to zamiast nóg dałaby ci koła. Wniosek: korzystanie z samochodów jest nienaturalne i należy w trybie natychmiastowym uznać wszystkich kierowców za kołowatych dewiantów.

Jak definiujesz, czy coś jest naturalne/nienaturalne? Co z tego, że coś jest naturalne/nienaturalne? Dlaczego rzecz, która nie podpada pod twoją definicję "naturalności" jest automatycznie czymś złym?

Tak poza tym - homoseksualizm obecny był od tysięcy lat w odizolowanych od siebie kulturach, więc stwierdzenie, że jest to "naturalny" element ludzkiej seksualności nie jest raczej zbytnio na wyrost. Co więcej, nie wszystkie kultury tępiły homoseksualizm (chrześcijaństwo/kultura europejska były raczej wyjątkami), a w niektórych rejonach globu homoseksualizm był uważany za mniej "grzeszny" niż heteroseksualizm.


Generalnie jest mi wszystko jedno kto z kim sypia. Jeśli dwie dorosłe osoby mają ochotę coś razem robić to jest mi wszystko jedno jakich będą płci. Nie lubię natomiast parad równości, robienia szumu wokół homoseksualizmu i cudowania w mediach. Czasami mam wrażenie, że tzw. środowisko homoseksualne ma skłonności masochistyczne i po prostu lubią być wytykani palcami i piętnowani. Nie mogę znaleźć innego powodu aby facet w butach na koturnie, przypinał sobie pawie pióra do głowy i paradował na platformie w centrum miasta. Znam kilka homoseksualnych osób i są to normalni ludzie, tacy sami jak każdy z nas, nie paradują, nie noszą transparentów i nie przypinają sobie różowych boa na ulicy. Jest za to grupa ludzi, którzy lubią robić wokół siebie szum i zwracać na siebie uwagę, nie ma się co dziwić, że skutkuje to negatywnymi reakcjami.

Ot, norma - zdecydowana większość wszelkiego rodzaju grup społecznych, która w jakiś znaczący sposób wyróżnia się z reszty, lubi się raz na jakiś czas pokazać. Chrześcijanie mają swoje boże ciała i inne procesje, tak samo jak własne przemarsze/parady ma wojsko, kombatanci, harcerze, skini, punki, ekolodzy, komuniści (parady w czasie Święta Pracy) i tak dalej, i tym podobne.

Poza tym główny cel tego typu parad jest odwrotny, niż sugerujesz. Właśnie chodzi o to, aby ludzie się przyzwyczaili do homoseksualizmu - jeśli ktoś przyzwyczai się do widoku faceta w różowych stringach, to tym bardziej nie będzie miał problemów z tolerowaniem zwyczajnie ubranej osoby, która jest homoseksualistą. Nie wspomnę nawet o tym, że zwrócenie na siebie uwagi jest w niektórych sytuacjach jak najbardziej pożądane, bo dzięki temu społeczeństwo może się zainteresować debatą na temat legalizacji związków małżeńskich tej samej płci etc.

Totalną porażką jest wg mnie to, że paradę EuroPride sponsorowało muzeum narodowe. A geje jak już przeparadowali pozostawili po sobie taki syf na ulicach, że powinno się im na końcu trasy dać po worku, kijku ze szpikulcem na końcu i powiedzieć, że mają teraz tą samą trasą wracać.

Takie EuroPride to nic w porównaniu do, na przykład, bożego ciała. EuroPride było jedno, a w święto bożego ciała przez Polskę maszerują tysiące (jeśli nie dziesiątki tysięcy) procesji. Ktoś musi posprzątać te walające się po ulicach obrazki, kwiatki (i inne chwasty) etc., a jednak nikt nie jojczy, że powinno się zaganiać księży do sprzątania (a powinno się to robić, bo księża podatków nie płacą, więc dlaczego państwo miałoby płacić za sprzątanie po nich?).

(...)
Tak więc, jestem ciekaw waszych opini i poglądów na temat homoseksualizmu?
Z góry prosiłbym, bez tekstów rodem z Młodzieży Wszechpolskiej... ;DD
(...)

A ja ci powiem prawdę! Ta Wikipedia, to jest lewacka i jest edytowana przez Masonów, Żydów, Muzułmanów, Ateistów, komunistów, nazistów, nie-polaków, łże-elity, lumpen-liberałów, masonów, anty-Polaków, lewicowców, Komorowskiego, Napieralskiego i tą babę spod piątki w mojej klatce schodowej, która zawsze przed pójściem spać puszcza sobie głośno satanistyczne piosenki biesiadne żeby mnie zdenerwować! O! Taka jest prawda o Wikipedii! I wszystko, co tam napisano, to kłamstwo, kłamstwo, KŁAMSTWO, KŁA...
*głos w tle* Siostro, pacjent spod jedenastki znowu ma napad, proszę podać mu standardowy zestaw leków i sprawdzić, czy na pewno jest dostatecznie mocno przywiązany do łóżka.

Użytkownik Tekeeus edytował ten post 20.08.2010 - 17:03


#25 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Był już ten program na moim blogu ale warto i tutaj wkleić.






#26 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja pozwolę zadać sobie tylko jedno pytanie i proszę potraktować je poważnie - czy w przyrodzie cokolwiek może być nienaturalne?

#27

Apophis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja pozwolę zadać sobie tylko jedno pytanie i proszę potraktować je poważnie - czy w przyrodzie cokolwiek może być nienaturalne?

odpowiem trochę nie na temat nad którym "debatujemy"
Otóż...
ależ owszem. nie istnieje już coś takiego jak "środowisko naturalne". Używanie tego zwrotu jest błędne do tego stopnia, że dziekan mego wydziału, jeden z najlepszych chemików w Polsce, Pan Prof. Namieśnik, powiedział, że jak ktoś napisze mu na wejściówce "środowisko naturalne" to dostanie dwóje. ;D
przyroda jest nienaturalna przez oddziaływanie człowieka na nią...

Generalnie nie jestem homofobem. Jednak gdy ktoś zachowuje się tak jak TEN koleś to mnie mdli.

i właśnie przez takie "osobniki" kreowany jest obraz homoseksualisty. Otóż mam paru kumpli i kumpeli, którzy otwarcie mówią o swojej orientacji, oczywiście w swoim otoczeniu. Uwierzcie mi, że nigdy byście nie posądzili ich, że są gejami, czy lesbijkami. Taka jest prawda, że wielu waszych znajomych jest homo- ale po prostu nie obnoszą się z tym. Nawet największy dres, czy "mięśniak", czy kibol. Nawet Jarek Kaczyński mówił, że w jego rządzie są homoseksualiści. ;D

a oto wykład naszego ex-premiera na temat homoseksualizmu... ;DD
http://www.youtube.com/watch?v=ia1t4DoOSlw

#28

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jeden z najlepszych chemików


Chemik mój drogi nie zajmuje się dziedziną biologii w szerokim tego pojęcia znaczeniu, skupia się na poszczególnym składzie każdego z ciał wchodzących w nie. Toteż z całym szacunkiem nie uznaje takiej argumentacji. To, że pod wpływem ewolucji jednego z gatunków, środowisko uległo zmianie nie znaczy, że przestało istnieć. Wciąż mamy zakątki świata, gdzie przyroda trwa niewzruszenie. Aczkolwiek, dla nas ludzi, naturalnym środowiskiem są osady, miasta i cywilizacja. Kilka tysięcy lat sprawiło, że staliśmy się społeczeństwem oportunistów, nie umiejących przeżyć o własnych siłach w dziczy. Właściwie nigdy nie umieliśmy, nie mieliśmy pazurów, kłów i nie biegaliśmy kilkadziesiąt km/h. Od zarania dziejów, wysługiwaliśmy się przedmiotami.



#29

Apophis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeden z najlepszych chemików


Chemik mój drogi nie zajmuje się dziedziną biologii w szerokim tego pojęcia znaczeniu, skupia się na poszczególnym składzie każdego z ciał wchodzących w nie. Toteż z całym szacunkiem nie uznaje takiej argumentacji.


Chemik specjalizujący się w chemii analitycznej i środowiskowej, a właśnie tym zajmuje się Prof. Namieśnik musi posiadać ogromną wiedzę w dziedzinie chemii, biologii i fizyki. Po za tym miałem z nim wykłady z ochrony środowiska, także dobrze wiem co słyszałem, czego musiałem się uczyć i co musiałem zaliczać. ;]


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych