Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka argumentów przeciw kosmicznemu pochodzeniu obcych

UFO lądowanie obce cywilizacje obcy kosmici bliskie spotkania Jacques Vallée Jacques Vallee

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Czy jakaś cywilizacja  nie istniała już dużo wcześniej niż nam się wydaje i nie opuściła ona planety?

Pominę opuszczanie planety w tym poście. Na pewno istniała tylko co do niektórych cywilizacji zachowało się zbyt mało pozostałości aby móc jednoznacznie nakreślić jakiś scenariusz. Co roku praktycznie można się natknąć na informacje, że po zbadaniu okazało się, że jakaś cywilizacja mogła istnieć znacznie wcześniej niż nam się wydawało lub natknięto się na ruiny jednak nie da się określić jakiej cywilizacji.

 

 

7.Duże oczka, maleńkie noski, większa głowa? Czy patrzac na ten opis ewolucyjnie do tego nie zmierzamy?

9.Jemy coraz mniejsze kęsy i nie rozszarpujemy swoich ofiar jak kiedyś, dlatego zanikają nam niektóre zęby,

10.Nasze twarze robią się płaskie , niektórzy już nie posiadają ósemek, a inni usuwają je w bólu bo w szczęce nie ma miejsca.

Wszystko zależy od nas samych. To kwestia rozwoju a ten nie jest przypadkowy. Być może kiedyś ludzkość rozwinie się intelektualnie w takim stopniu, że zacznie się to odbywać kosztem rozwoju fizycznego. Taki scenariusz jest możliwy. Warunki w jakich żyjemy wpływają na nasz rozwój, a te stają się ze stulecia na stulecie coraz łatwiejsze. Z pewnością człowiek będzie się zmieniał przez następne setki lat.

 

 

14.A jak naukowcy postanowią uniknąc chorób genetycznych w celu likwidacji problemów  aborcji
i dojdzie do tego, iż bedzie można kreować dzieci wedle swoich wymysłów, sztucznie zapładniać,
a potem po trzech miesiącach wyjąć dziecko z ciała kobiety i prowadzić jego rozwój poza ciałem matki,
eliminując i lecząc szkodliwe  zmiany a tym samym wyzwalając matkę od cierpienia w czasie porodu.
Wiele kobiet na to pójdzie , zwłaszcza jak ta metoda będzie nieinwazyjna, albo  w jakimś stopniu mniej bolesna,

A to akurat kwestia czasu i nie trzeba będzie pozbywać się żadnych narządów. Niektóre zabiegi będą przygotowane tylko z powodów problemów jakie mogą występować (choroby itd) a nie z powodu widzimisie rodziców. Dlatego rozwój poza ciałem matki będzie zapewne ostatecznością. Nie demonizuj :)

 

 

15.Więc UFO? A może nie ufo tylko nasi kuzyni? Albo jeszcze lepiej ludzie z przyszłości

Ludzie z przyszłości - Ta teoria już nie raz była poruszana ale ciężko jest cokolwiek teraz stwierdzić. Ja uważam taką teorię za mało wiarygodną.


  • 0

#32

szymon2014.
  • Postów: 111
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


A na koniec, popatrz, takich materiałów też trochę by się zebrało:

 

 

Tutaj pełna wersja:

Jak to wytłumaczyć?


Dobry tekst. Dla mnie najlepszym argumentem przemawiającym za tym że ufo ma ziemskie pochodzenie, jest fakt, że największy wysyp obserwacji ufo był w latach 40-50. To było w czasach największego rozwoju lotnictwa wojskowego, zwłaszcza tego związanego z II wojną światową.

 

Czyli wg Ciebie UFO  to tylko  dzieło człowieka stworzone w XX wieku? Ślady kontaktu z obcą cywilizacją można znalezc w Biblii: http://strefatajemni...-w-biblii/1m5ve

Większa dyskusja:

 

Po co ludzie mieliby okaleczać zwierzęta?  http://www.paranorma...at-a-ufo/page-2

Oczywiście uznanie, że UFO to mogą być przybysze z Kosmosu, nie daje odpowiedzi jacy oni są i jakie są ich zamiary względem nas? Jeśli obserwują nas od dawna, to czemu ludziom nie pomagają w sytuacjach krytycznych np. wojny czy ideologie autorytarne? Moim zdaniem, może być tak, że te kontakty Ufo to wynik rzeczywiście działania ludzi, ale z tzw. Nieba, a dla mnie tzw. Drugiej Ziemii. To są ludzie ( wybrani ), którzy po śmierci żyją w tzw. Jezusowym Królestwie Bożym, czyli na planecie warunkami zblizonej do naszej Ziemii, ale w innych ciałach. Ingerują w nasze życie ( aniołowie?), ale nie są wszechmocni i doskonali. Uczą się, jak nam pomagać, ale sprawa nie jest prosta. Z moich osobistych doświadczeń wynika,.że jesteśmy zablokowani na kontakt z nimi.


 

 

 

 

Ludzie z przyszłości - Ta teoria już nie raz była poruszana ale ciężko jest cokolwiek teraz stwierdzić. Ja uważam taką teorię za mało wiarygodną.

 

 

 

To nie są ludzie z przyszłości, tylko z Drugiej Ziemii, na którą dostajemy się po śmierci. Spotkałem tych ludzi, kiedy doświadczyłem eksterioryzacji parę lat temu. Cudownie lekkie jest nasze ciało na Drugiej Ziemii. Druga Ziemia daje możliwość rozwoju w każdej sferze np. doświadczyłem, czym są uczucia w 3D!


  • 0

#33

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy kosmitami.

Życie w końcu dotarło z kosmosu w postaci

maleńkich molekuł  dostarczonych . na  pociskach - asteroidach, Thei itp.

Takie maleńkie coś co przysporzyło się do życia na Ziemi,

mogło wylądować na wielu egzoplanetach w różnych

układach gwiezdnych.

Jest wiele planet o wiele  większych od Ziemi z solidniejszą

powłoką magnetyczną i większą grawitacją.  Może te planety

nigdy nie przechodziły wielkich wymierań.

Na takiej planecie na pewno rozwinęło się inteligentne życie

 

A po co obcy mieli by wam pomagać i ingerować w to?.

Pierw was gruntownie przebadają, zapoznają się z  waszą bronią, cywilizacją, zdolnościami itp.

Próba ingerowania w wojny ludzkości to istne samobójstwo :P

 

Wszechświat jest tak niesamowity, że  ludzie szukają sposobów na jak najbardziej wydajne paliwo by polecieć do gwiazd,

tymczasem każdy z nas otoczony jest przez miliardy zwiniętych wszechświatów równoległych i ciemną materię.

Cały wszechświat rozciągany jest przez ciemną energię.

Mamy sny i wizje w których podróżujemy do tych równoległych wszechświatów, nie potrzebując jakichkolwiek pieniędzy...

Takich Ziemi może być mnóstwo a istot na nich jeszcze więcej. Po śmierci stajemy się częścią wszechświata a potem

znowu się wcielamy. Możliwe, że po śmierci wielu ludzi rodzi się na innych planetach w bardziej rozwiniętych systemach.

Tak rozmnaża się świadomość :)

 

Szymon 2014 możesz opisać te uczucia w 3D? :D


Użytkownik Shadow Of Angel edytował ten post 07.05.2016 - 22:47

  • 0



#34

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,To nie są ludzie z przyszłości, tylko z Drugiej Ziemii, na którą dostajemy się po śmierci. Spotkałem tych ludzi, kiedy doświadczyłem eksterioryzacji parę lat temu. ,,
To jest dopiero argument niesamowity.


Tak, obiekty ufo pochodzą tylko z ziemi i są tworzone przez ludzi. Nie latają nimi kosmici.
  • 0



#35

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,To nie są ludzie z przyszłości, tylko z Drugiej Ziemii, na którą dostajemy się po śmierci. Spotkałem tych ludzi, kiedy doświadczyłem eksterioryzacji parę lat temu. ,,
To jest dopiero argument niesamowity.


Tak, obiekty ufo pochodzą tylko z ziemi i są tworzone przez ludzi. Nie latają nimi kosmici.

 

Poproszę o dowody :D


  • 0



#36

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie ma kosmitów z przyszłości bo nie da się cofnąć w czasie bo czas nie istnieje. Jest tylko jednostką wymyślona do opisu ruchu ale gdyby cały ruch zatrzymał się to by czas zniknął.


  • 0

#37

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma kosmitów z przyszłości bo nie da się cofnąć w czasie bo czas nie istnieje. Jest tylko jednostką wymyślona do opisu ruchu ale gdyby cały ruch zatrzymał się to by czas zniknął.

 

Jednak zakrzywiając tzw. czasoprzestrzeń, możemy stojąc w miejscu przenieść się w miejsce gdzie światło jeszcze nie dotarło.

 

Moim zdaniem istnieje taka możliwość cofania się w tzw czasie jak i podróżowania do tzw. przyszłości.

 

Może to dziwnie zabrzmi , ale wydaje mi się ,że przesuwamy się

po jakimś polu z którego nasze zmysły odczytują informację.

Ta informacja cały czas istnieje , istniała i istnieć będzie.

Nasza przyszłość już dawno powstała.

Jest ona zapisana jak pewnego rodzaju algorytm.

Wszystkie nasz decyzje są już zapisane. Materia jest energią,

a wiec nasze byty to fale wzdłuż których zapisana jest nasza historia ,

informacje o naszych przebytych doświadczeniach jak i tych które przebędziemy.

Jesteśmy energią, falą a to oznacza, że cały czas doświadczamy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Możemy jako fala rozdzielać się w sytuacjach wyboru.

Żyjemy w stanie splątania kwantowego czy jak inni wolą nielokalności kwantowej. 

 

To moja teoria :)

To wyjaśniałoby wiele nadprzyrodzonych zjawisk takich jak prekognicja, telepatia, bilokacja itp. :)


  • 0



#38

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jesteśmy falą. Postać falową mogą mieć pojedyncze cząstki takie jak elektrony i fotony.
  • 0



#39

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jesteśmy falą. Postać falową mogą mieć pojedyncze cząstki takie jak elektrony i fotony.

 

Promień światła może mieć budowę falową jak i korpuskularną, tak jak elektrony.

Elektron może być cząstką ale i falą.

Sądzę , że taką naturę może mieć cały świat.

Człowiek jest zbudowany z cząstek ale może być falą :)

Zauważ , że elektrony potrafią znikać w jednym miejscu a pojawiać się w innym.

W świecie wiele zjawisk jest do siebie podobnych na wielu płaszczyznach.

Możliwe, że i istoty żywe są jak elektrony, umierają w jednym miejscu a rodzą w innym.

Możliwe, że nasze wyobrażenia obcych i dziwne doświadczenia z ich udziałem

to nasze " wspomnienia" to pewna zapisana wiedza zinterpretowana przez nasz mózg,

który dodaje coś od siebie i wychodzą z tego dziwne przeżycia ludzi, którzy podobno widzieli obcych.


  • 0



#40

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można wyznaczyć długość fali dla człowieka. Ale jest to wartość niezwykle mała i nie ma żadnego znaczenia dla rzeczywistości.
  • 0



#41

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Człowiek może być swoistą paczką falową :)


  • 0



#42

szymon2014.
  • Postów: 111
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

,,To nie są ludzie z przyszłości, tylko z Drugiej Ziemii, na którą dostajemy się po śmierci. Spotkałem tych ludzi, kiedy doświadczyłem eksterioryzacji parę lat temu. ,,
To jest dopiero argument niesamowity.


Tak, obiekty ufo pochodzą tylko z ziemi i są tworzone przez ludzi. Nie latają nimi kosmici.

 

To kiedy wg Ciebie ludzie z tej planety zaczęli uzywać UFO i jakie masz na to dowody? Rozumiem, że argumenty z paleoastronautyki i biblijne (

ks.Ezechiela, Henocha  http://biblijna.stre...ega Henocha.pdf  ) odrzucasz.

 

 

Od setek lat artyści i interpretatorzy Pisma Świętego łamali sobie głowy nad wizją Ezechiela. Ok. 592 r. p.n.e. biblijny prorok natknął się nad rzeką Kebar (dziś Chabur) na otoczony przez wielką jasność "rydwan Jahwe".

"Patrzyłem, a oto wiatr gwałtowny nadszedł od północy, wielki obłok i ogień płonący, a z jego środka promieniowało coś jakby połysk stopu złota ze srebrem. Pośrodku było coś, co było podobne do czterech istot żyjących. Oto ich wygląd: miały one postać człowieka. Każda z nich miała po cztery twarze i po cztery skrzydła" - relacjonował.

W opisie Ezechiel wspomniał też o tajemniczych "kołach, z których jedno było w drugim" i potężnym huku, który towarzyszył tej chaotycznej i przerażającej manifestacji. Prorok ujrzał potem istotę, którą wziął za Boga, otrzymując wytyczne i proroctwa dla swego ludu.

Ponad 25 wieków później inż. Joseph Blumrich (1913-2002) - były pracownik NASA, w książce "The Spaceships of Ezekiel" ("Statki kosmiczne Ezechiela") zinterpretował tę relację na nowo, dopatrując się w niej opisu zaawansowanego aparatu latającego widzianego oczyma człowieka z VI w. p.n.e. Na sporządzonym przez niego projekcie widać obiekt przypominający połączenie latającego spodka i helikoptera.

 

 

 

Słyszałeś pewnie o kręgach zbożowych, za powstanie których podejrzewane jest UFO lub, co udowodniono w wielu przypadkach - cropmakers. Kto jednak je tworzył w średniowieczu? http://nwonews.pl/pi...4376520574.jpeg


Użytkownik szymon2014 edytował ten post 08.05.2016 - 16:47

  • 0

#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wizja ezechiela może być tak samo prawdziwa jak inne tego typu historie biblijne gdzie ewa gadała z wężew albo Jezus który wskrzesił łazarza 3 dni po śmierci, albo zamiana wody w wino. Zresztą w tamtych czasach nie tylko odurzano się winem ale wieloma innymi środkami np. trzciną albo manną. Więc takie wizje równie dobrze mogły być przez halucynogeny wywołane.
  • 0



#44

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Prawda, MOGŁY i to jest słowo klucz. Równocześnie MOGŁO być efektem (w kolejności) :
1.GMO bądź robo-wąż, ew. hologram ,
2.Nanoboty naprawiające ciało łazarza,
3.zwyczajna sztuczka/wysoko rozwinięta technologia drukowania 3D (nawet drukowanie cząsteczek )/organizmy bakteryjne zmodyfikowane do tego stopnia, że same dzięki energii słonecznej (jako pół rośliny ) wytworzyły alkochol.

Tak więc przywołałem kilka możliwości, uznaj je jeśli chcesz .Jeżeli nie chcesz to udowodnij że się myle ,że MOGŁY być prawdziwe.
  • 0



#45

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opis Ezechiela wygląda jak typowy opis aniołów w których wierzono w tamtych czasach. Nie słyszałem żeby w późniejszych czasach opisywał kosmitów z 4 twarzami i skrzydłami. Pojawiły się wizerunki ufoków o dużych głowach, chudych ręcach itd.
W tamtych czasach nie znano nanorobotów i hologramów więc się mylisz. Jest wiele dowodów że w tamtych czasach jak i obecnie stosowano różne substancje psychoaktywne więc moje wyjaśnienie ma konkretne podstawy.
A co do kręgów ze średniowiecza, było już to pisane na forum. Jak wejdę na kompa to poszukam linki.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 08.05.2016 - 18:19

  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: UFO, lądowanie, obce cywilizacje, obcy, kosmici, bliskie spotkania, Jacques Vallée, Jacques Vallee

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych