Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka argumentów przeciw kosmicznemu pochodzeniu obcych

UFO lądowanie obce cywilizacje obcy kosmici bliskie spotkania Jacques Vallée Jacques Vallee

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Rozumiem twoje stanowisko ale akurat fakt, że na tym forum wyjaśniono, że coś jest nieprawdą jest warte tyle samo co wyjaśnienie na forum zwolenników, że powyższe rzeczy są prawdziwe. To tak na boku. Niemniej w kwestii życia pozaziemskiego sceptykom współczuję bo udowodnić możemy co najwyżej, że życie pozaziemskie istnieje, nie da się udowodnić, że nie istnieje, zatem czy to fakty, czy to czas działają, jak zdawać by się mogło, na korzyść zwolenników :P 


  • 0

#17

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie do końca - liczą się argumenty. Zazwyczaj jest tak, że jeśli ktoś wychodzi z nową propozycją (na przykład teorią, że owe dzieła przedstawiają w istocie UFO i kosmitów) to powinien zaprezentować jakieś solidne dowody na poparcie swoich rewelacji. Tutaj ich nie ma i raczej nie będzie, zostaje jedynie "patrzcie - to podobne, a więc wierzcie, że tak było/mogło być!". Trzeba zauważyć, że zwolennicy teorii "kosmicznej" nie mają tak naprawdę niczego "mocnego" na poparcie swoich wierzeń. A twierdzenia, jak by nie patrzeć, są dość odważne i rewolucyjne, więc tym bardziej kłuje w oczy różnica między jakością dowodów a siłą i niekiedy pewnością głoszonych tez. 

 

No i też nie do końca tak, że trzeba współczuć - osobiście jestem przekonany, że w naszej galaktyce mogą być nawet setki czy tysiące cywilizacji - ale nie znalazłem do tej pory niczego co by mnie przekonało, że kiedykolwiek nas odwiedzili. Nie przekonują mnie w tej kwestii ani te rzeźby, ani malowidła ani światełka na niebie. I w sumie szkoda, bo chciałbym aby doszło do pokojowego kontaktu - ale jeśli nie ma przekonujących dowodów - to nie ma i tyle, nie mogę pozwolić aby moje prywatne marzenia zniekształciły mi obraz rzeczywistości. 


  • 0



#18 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie do końca - liczą się argumenty. Zazwyczaj jest tak, że jeśli ktoś wychodzi z nową propozycją (na przykład teorią, że owe dzieła przedstawiają w istocie UFO i kosmitów) to powinien zaprezentować jakieś solidne dowody na poparcie swoich rewelacji. Tutaj ich nie ma i raczej nie będzie, zostaje jedynie "patrzcie - to podobne, a więc wierzcie, że tak było/mogło być!". Trzeba zauważyć, że zwolennicy teorii "kosmicznej" nie mają tak naprawdę niczego "mocnego" na poparcie swoich wierzeń. A twierdzenia, jak by nie patrzeć, są dość odważne i rewolucyjne, więc tym bardziej kłuje w oczy różnica między jakością dowodów a siłą i niekiedy pewnością głoszonych tez. 

 

No i też nie do końca tak, że trzeba współczuć - osobiście jestem przekonany, że w naszej galaktyce mogą być nawet setki czy tysiące cywilizacji - ale nie znalazłem do tej pory niczego co by mnie przekonało, że kiedykolwiek nas odwiedzili. Nie przekonują mnie w tej kwestii ani te rzeźby, ani malowidła ani światełka na niebie. I w sumie szkoda, bo chciałbym aby doszło do pokojowego kontaktu - ale jeśli nie ma przekonujących dowodów - to nie ma i tyle, nie mogę pozwolić aby moje prywatne marzenia zniekształciły mi obraz rzeczywistości. 

No ale to też kwestia subiektywnej interpretacji, co dla jednych będzie przekonującym dowodem dla innych będzie niewystarczającym argumentem. Ja też rozważam inne opcje niż to co sobie przyjąłem. Aczkolwiek średnio mnie one przekonują.

 

Np. od dłuższego czasu nachodzą mnie dwie myśli. Pierwsza, co jeśli my jesteśmy PIERWSZĄ cywilizacją, która ewoluowała i każda inna ewoluuje dopiero za jakiś czas. Być może to my kiedyś będziemy tym czego ze strony obcych się boimy, zaawansowaną cywilizacją, do której innym rasom brakuje tysiące lat rozwoju, która po prostu bada inne cywilizacje pozwalając sobie na wiele. Może to my jesteśmy pionierami.

 

Druga - mogły istnieć cywilizacje przed nami natomiast wyginęły. Z takich czy innych przyczyn nie ma już innych cywilizacji poza naszą.

 

Jednak problem pojawia się kiedy patrzymy na to przez pryzmat całego wszechświata (albo kilku wszechświatów). O ile tylko w naszej galaktyce to może i było by możliwe choć wielce nieprawdopodobne patrząc na ilość planet i gwiazd, o tyle nie potrafię sobie wyobrazić że jesteśmy sami w całym wszechświecie gdzie są setki miliardów galaktyk. Dla mnie to niedorzeczne. Nie potrafię przyjąć takiego punktu widzenia. W ogóle samo twierdzenie, że jesteśmy sami jest dla mnie irytujące.


  • 1

#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te obiekty na tych świętych obrazach to nie ufo. Dobrze tą sprawę wyjaśnił autor bloga
http://sceptycznie.p...o_w_sztuce.html
Niestety zdjęcia się nie wyświetlają.
  • 0



#20 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Te obiekty na tych świętych obrazach to nie ufo. Dobrze tą sprawę wyjaśnił autor bloga
http://sceptycznie.p...o_w_sztuce.html
Niestety zdjęcia się nie wyświetlają

W porządku, aczkolwiek przypadków tego typu jest wiele. Czy to w sztuce czy to w pismach. W dzisiejszych czasach dochodzą jeszcze filmiki, zdjęcia itd. I choć jasne jest, że wiarygodność 99% z nich jest dyskusyjna  to jednak część z nich może stanowić jakiś dowód. Także jak widzicie znaków na niebie i ziemi jest wiele i nie jest możliwe zdyskredytowanie wszystkich.


  • 0

#21

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co innego uważać, że gdzieś w kosmosie istnieją inne planety z rozwiniętym życiem bo umożliwiają to prawa natury, a co innego sądzić, że przylatują do nas ciągle w tajemniczych celach przy pomocy nigdy nie określonej "rozwiniętej technologii".


  • 0



#22 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Co innego uważać, że gdzieś w kosmosie istnieją inne planety z rozwiniętym życiem bo umożliwiają to prawa natury, a co innego sądzić, że przylatują do nas ciągle w tajemniczych celach przy pomocy nigdy nie określonej "rozwiniętej technologii".

Ale to naturalny wniosek, że jeśli są bardziej rozwinięci od nas to podróżują na inne planety, konkluzja czy rozmyślania na temat tego czy odwiedzili naszą planetę jest naturalną koleją rzeczy. Skoro my w ciągu 100 lat przeszliśmy od wozów parowych do lotów na Marsa to nie jest to nic nadzwyczajnego jeśli przemyślimy co mogą potencjalne rasy, znacznie starsze i mądrzejsze od naszej.


  • 0

#23

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie z tą technologią jest ten problem, że niektórzy traktują ją jak magię. Jeśli nie można wyjaśnić jakiegoś szczegółu albo budzi on wątpliwości, to mówi się "to przez tą superrozwiniętą technologię". W ten sposób zapaleni ufolodzy nie odrzucają niczego w relacjach które do nich dochodzą. Świadek twierdzi że porwano go z zamkniętego mieszkania tak, że inni domownicy nie zauważyli? - zrobiono to przy pomocy rozwiniętej technologii. Twierdzi, że zabrano go na piętnastomilową bazę w okolicy Wenus? - to możliwe, w końcu mają rozwiniętą technologię. Bazy tej nie zaobserwowano? - mają tak rozwiniętą technologię że jest niewykrywalna... Idąc tym tropem żadnej dziwacznej relacji nie można zweryfikować, bo zawsze można wyjaśnić jej osobliwości rozwiniętą technologią.


  • 1



#24

kurado.
  • Postów: 130
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie z tą technologią jest ten problem, że niektórzy traktują ją jak magię. Jeśli nie można wyjaśnić jakiegoś szczegółu albo budzi on wątpliwości, to mówi się "to przez tą superrozwiniętą technologię". W ten sposób zapaleni ufolodzy nie odrzucają niczego w relacjach które do nich dochodzą. Świadek twierdzi że porwano go z zamkniętego mieszkania tak, że inni domownicy nie zauważyli? - zrobiono to przy pomocy rozwiniętej technologii. Twierdzi, że zabrano go na piętnastomilową bazę w okolicy Wenus? - to możliwe, w końcu mają rozwiniętą technologię. Bazy tej nie zaobserwowano? - mają tak rozwiniętą technologię że jest niewykrywalna... Idąc tym tropem żadnej dziwacznej relacji nie można zweryfikować, bo zawsze można wyjaśnić jej osobliwości rozwiniętą technologią.

Strzał w 10 !
Prawda jest taką że wielu ludzi woli te magie i coś co jest dalece odbiegające od realiów. Łatwiej powiedzieć wtedy tu są dowody itd. , a gdzie są twoje!

Dobrym przykładem są te stare opowieści o kontaktach.
Nawet przyznam że były one bardziej realne niż te które teraz uprowadzeni nam serwują.

kosmici istnieją ale wątpię by opuścili swoją planetę na taki trip do ziemi

@down
Prawda ale chyba nie sądzisz że takie tępo będzie cały czas.
Równie dobrze można przyjąć że kosmici są tak zaawansowani że eksploracja kosmosu ich nie interesuje
Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik kurado edytował ten post 05.05.2016 - 13:04

  • 0

#25 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Abstrahuję od uprowadzeń i tego typu rzeczy, wiadomo, że w dzisiejszych czasach wymyślonych historii także na temat uprowadzeń będzie wiele, do tego również z dystansem trzeba podchodzić. Patrząc na rozwój technologii na Ziemi mamy mały przykład tego jak szybko można rozwijać technologię. Więc zakładanie, że inne rasy mogą dysponować technologią, o której my na razie nawet nie myślimy nie jest niczym dziwnym ani irracjonalnym. 

 

Wracając do uprowadzeń to powiem tylko tyle, że każdy ciągnie w swoją stronę. Jedni fejkują historię, drudzy zdjęcia jeszcze inni wideo. A cel jest jeden, podkopać tematykę UFO. Zdyskredytować ją. Ale nie można wszystkich do jednego worka wrzucać. Podobnie było z NWO gdzie jedni dorobili sobie absurdalną teorię o reptilianach, inni dodali szatana czy inne molochy i inne tego typu rzeczy a tak się składa, że NWO jest całkiem proste i miało miejsce już niejednokrotnie. Ludzie przez swoją głupotę niszczą tematykę. Mniejsza o to bo offtopic. 


  • 1

#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem temat na forum który jest o ufo w sztuce i foty tam widać

http://www.paranorma...m-ufo-w-sztuce/

Po prostu Daniken, Sitchin i inni wykorzystali takie zdjęcia, wzięli te na których mniej widać i dorobili do tego teorie że kosmici nam pomagali w przeszłości. Oczywíście zaczeli nieźle zarabiać na propagowaniu takich teorii. Potem dopiero w międzyczasie inni autorzy w tym z Polski napisali swoje książki gdzie obalali ich twierdzenia pokazując że kosmita na jakimś zdjęciu to wcale nie obcy a ufo to może być co innego.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.05.2016 - 17:00

  • 2



#27

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby obalić lub potwierdzić wiarę w UFO trzeba odpowiedzieć sobie na parę pytań:

Skąd pochodzili pierwsi porwani lub świadkowie?

Może mieszkali po przeciwnych stronach globu a może byli mieszkańcami tego samego miasta?

Byli ateistami czy wierzącymi?

Jeśli wierzącymi to czy ich religie różniły się między sobą czy należeli może do tej samej nacji religijnej?

Czy wykazywali jakieś dziwne stany? Omamy, mitomania, paraliże senne, problemy ze wzrokiem?

Czy jeśli pochodzili z różnych odległych rejonów czy opisy obcych były takie same?

Czy się czymś różniły? Jeśli czymś to czym

( by wyciągnąć czy przypadkiem nie były tak samo odbierane tylko w obrębie jednej kultury a inaczej w różnych kulturach).

Jaka część mózgu wykazuje swą aktywność w czasie zeznawania?

Czy opisy widzianych obiektów nie koligowały się z próbowaniem jakis nowych wojskowych maszyn?.

Czy opisy nie pokrywają się ze zjawiskami atmosferycznymi?

Czy większa aktywność UFO nie pojawiła się wówczas gdy w TV zaczęto mówić o kosmitach?

Czy w czasach Sumerów i Egipcjan na Ziemi nie istniała jeszcze jakaś wysokorozwinięta Cywilizacja,

która z jakiegoś powodu się skończyła?

Dlaczego Sumeryjskie mity mówią, iż człowiek miał wydobywać złoto? A miedzi przypadkiem też nie?

Jeśli tak to po co? Może do stworzenia metamateriału, który dawałby możliwość ukrycia się, stania się niewidocznym dla ludzkich oczu.?

Czy jakaś cywilizacja  nie istniała już dużo wcześniej niż nam się wydaje i nie opuściła ona planety?

Czy w tamtych czasach ludzie mieli świadomość tego , że im większy mózg tym większa mądrość?

Duże oczka, maleńkie noski, większa głowa? Czy patrzac na ten opis ewolucyjnie do tego nie zmierzamy?

Nosków już nie używamy. Bardziej polegamy na patrzeniu, to nasz najważniejszy zmysł , zwłaszcza w dobie komputerów :D

Jemy coraz mniejsze kęsy i nie rozszarpujemy swoich ofiar jak kiedyś, dlatego zanikają nam niektóre zęby,

Nasze twarze robią się płaskie , niektórzy już nie posiadają ósemek, a inni usuwają je w bólu bo w szczęce nie ma miejsca.

Ja jak patrzę na siebie w lustrze to co widzę niewielkie usta, zgrabny, niewielki nosek, duże oczy, wysokie czoło nieco wypukłe.

Wystarczy wejść na photoshopa i jeszcze bardziej powiększyć oczy, zwęzić do minimum usta i odrobinkę zmniejszyć nosek i

wyglądam jak szarak. Każdy może z siebie zrobić szaraka wystarczy niewiele :D

Pochodzimy od małp a jesteśmy niczym  pieski rasy nagi meksykańczyk albo jak te szaraczki a to znaczy ,

że jeśli nie są wymysłem to mamy tę samą mutację w swoich DNA.

Do tego muskulatura dzisiejszych mężczyzn widocznie dąży do wzorcowego szaraka hi hi :D

zwłaszcza tych co swoje całe życie spędzają za biurkiem zamiast uprawiać czynnie sport :)

A jak naukowcy postanowią uniknąc chorób genetycznych w celu likwidacji problemów  aborcji

i dojdzie do tego, iż bedzie można kreować dzieci wedle swoich wymysłów, sztucznie zapładniać,

a potem po trzech miesiącach wyjąć dziecko z ciała kobiety i prowadzić jego rozwój poza ciałem matki,

eliminując i lecząc szkodliwe  zmiany a tym samym wyzwalając matkę od cierpienia w czasie porodu.

Wiele kobiet na to pójdzie , zwłaszcza jak ta metoda będzie nieinwazyjna, albo  w jakimś stopniu mniej bolesna,

to zanikna nam również organy płciowe i staniemy sie naprwdę jak szaraki :D

Więc UFO? A może nie ufo tylko nasi kuzyni? Albo jeszcze lepiej ludzie z przyszłości :D

 

To sa tylko odważne hipotezy, ale żeby taka hipoteza urosła do rangi faktu,

musi być  potwierdzona solidnymi badaniami naukowymi.

Muszą być dowody i tro takie namacalne.

Masz chipa w mózgu a wcześniej  podobno porwali cię kosmici.

Idź na rezonans, weź zdjęcia, płytkę CD, nagraj to na filmie na którym oprócz wyników będzie lekarz i ty. 

Znajdź świadków i nie zgub tych dowodów, rozprowadź je gdzie trzeba.

Pierw wykonaj sobie badania psychiatryczne czy wszystko z tobą jest oki

by inni nie mieli żadnych podstaw obalenia tego co próbujesz udowodnić. bo za jakiś czas będziesz mieć  pecha.

Jeśli ktoś ci grozi , albo szantarzuje, nagraj to. To tylko bardziej urealni twoje zeznania.

Jak ukarają cię za nielegalne nagrywanie rozmowy , nie przejmuj się.

Masz dowody, a jednak ktoś próbuje to zatuszować, czyli masz dowód, że coś jest na rzeczy :D

 

 

.


  • 0



#28

kurado.
  • Postów: 130
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Zęby znikają od próchnicy albo cegły ;)

Co to za pomysł szukania dowodów mówiących że czegoś niema.
Równie dobrze powiem że słonie latają tylko się wstydzą.
Duże uszy pozwalają im latać !
Teraz tylko czekać na info w radiu że wszystkie odleciały te w cyrkach i zoo.

Dumbo to nie kreskówka (one chcą żebyś tak myślał) prawda jest taka że to film dokumentalny.

@down
Tak
Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik kurado edytował ten post 06.05.2016 - 15:27

  • 0

#29

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Zęby znikają od próchnicy albo cegły ;)

Co to za pomysł szukania dowodów mówiących że czegoś niema.
Równie dobrze powiem że słonie latają tylko się wstydzą.
Duże uszy pozwalają im latać !
Teraz tylko czekać na info w radiu że wszystkie odleciały te w cyrkach i zoo.

Dumbo to nie kreskówka (one chcą żebyś tak myślał) prawda jest taka że to film dokumentalny.
Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Wyrosły ci ósemki?


  • 0



#30

kurado.
  • Postów: 130
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.Czy w czasach Sumerów i Egipcjan na Ziemi nie istniała jeszcze jakaś wysokorozwinięta Cywilizacja,
która z jakiegoś powodu się skończyła?
2.Dlaczego Sumeryjskie mity mówią, iż człowiek miał wydobywać złoto? 3.A miedzi przypadkiem też nie?
4.Jeśli tak to po co? Może do stworzenia metamateriału, który dawałby możliwość ukrycia się, stania się niewidocznym dla ludzkich oczu.?
5.Czy jakaś cywilizacja  nie istniała już dużo wcześniej niż nam się wydaje i nie opuściła ona planety?
6.Czy w tamtych czasach ludzie mieli świadomość tego , że im większy mózg tym większa mądrość?
7.Duże oczka, maleńkie noski, większa głowa? Czy patrzac na ten opis ewolucyjnie do tego nie zmierzamy?
8.Nosków już nie używamy. Bardziej polegamy na patrzeniu, to nasz najważniejszy zmysł , zwłaszcza w dobie komputerów :D
9.Jemy coraz mniejsze kęsy i nie rozszarpujemy swoich ofiar jak kiedyś, dlatego zanikają nam niektóre zęby,
10.Nasze twarze robią się płaskie , niektórzy już nie posiadają ósemek, a inni usuwają je w bólu bo w szczęce nie ma miejsca.
11.Ja jak patrzę na siebie w lustrze to co widzę niewielkie usta, zgrabny, niewielki nosek, duże oczy, wysokie czoło nieco wypukłe.
Wystarczy wejść na photoshopa i jeszcze bardziej powiększyć oczy, zwęzić do minimum usta i odrobinkę zmniejszyć nosek i
wyglądam jak szarak. Każdy może z siebie zrobić szaraka wystarczy niewiele :D
12.Pochodzimy od małp a jesteśmy niczym  pieski rasy nagi meksykańczyk albo jak te szaraczki a to znaczy ,
że jeśli nie są wymysłem to mamy tę samą mutację w swoich DNA.
13.Do tego muskulatura dzisiejszych mężczyzn widocznie dąży do wzorcowego szaraka hi hi :D
zwłaszcza tych co swoje całe życie spędzają za biurkiem zamiast uprawiać czynnie sport :)
14.A jak naukowcy postanowią uniknąc chorób genetycznych w celu likwidacji problemów  aborcji
i dojdzie do tego, iż bedzie można kreować dzieci wedle swoich wymysłów, sztucznie zapładniać,
a potem po trzech miesiącach wyjąć dziecko z ciała kobiety i prowadzić jego rozwój poza ciałem matki,
eliminując i lecząc szkodliwe  zmiany a tym samym wyzwalając matkę od cierpienia w czasie porodu.
Wiele kobiet na to pójdzie , zwłaszcza jak ta metoda będzie nieinwazyjna, albo  w jakimś stopniu mniej bolesna,
to zanikna nam również organy płciowe i staniemy sie naprwdę jak szaraki :D
15.Więc UFO? A może nie ufo tylko nasi kuzyni? Albo jeszcze lepiej ludzie z przyszłości :D
 

.

Pozwoliłem sobie ponumerować.
1. Pominę nie ma dowodów.
2. Złota w kosmosie jest multum.
3. Całkiem możliwe
4. Bateria z bagdadu, biżuteria i ozdoba domu ?
5. To też pominę
6. Bzdura !!! "Przyjmuje się, że pojemniejsza mózgoczaszka czy większy mózg może (lub powinien) generalnie wskazywać na potencjalnie większą inteligencjęorganizmu. W rzeczywistości jednak pojemniejsza czaszka w oczywisty sposób często nie oznacza większej inteligencji. Wielkość czaszki/mózgu jest wysoko skorelowana z wielkością zwierzęcia. Np. porównaj wielkości mózgu słonia (5-6 kg) i człowieka (ok. 1,5 kg). Ponadto nawet u osobników tego samego gatunku o zbliżonej masie ciała istnieją nie wpływające na obserwowalną inteligencję znaczące różnice w wielkości mózgu. " ~ wikipedia
" człowiek współczesny: 1100–1700 cm³[potrzebny przypis] (średnia 1350 cm³[2])neandertalczyk: 1200–1700 cm³ (większy od człowieka współczesnego[4])" ~ wikipedia
Wniosek neandertalczyk miał większy mózg.
Dobrym przykładem jest komp z dyskiem 1 tb ale kiepskim procesorem.
7. Nie
8. Czy ty wiesz do czego człowiekowi nos ? Mniejszy nos nie znaczy kiepski zmysł powonienia.
9. To już było
10. Pominę bo to całkiem zabawne
11. Szaraki zostały wymyślone tak by nas przypominały.(zobacz jak wyglądali kosmici na przestrzeni kilkunastu lat)
12. A banany to w 50% człowiek
13. Pracę wymagają coraz mniej siły a więcej myślenia. Oznacza to nie ewolucję lecz pracę na innym stanowisku niż łopata
14. Tak masz racje w 100 % szkoda się rozpisywać.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik kurado edytował ten post 07.05.2016 - 09:19

  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: UFO, lądowanie, obce cywilizacje, obcy, kosmici, bliskie spotkania, Jacques Vallée, Jacques Vallee

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych