Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stephen Hawking i liczby.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

zulwik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam czy ktoś z was o tym słyszał?
http://www.sadistic....re-vt396081.htm


  • 0

#2

Zaussine.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi o sam artykuł, pewnie jakaś prowokacja ze strony obsługi tych reklam lub nie upoważniony dostęp przez osoby trzecie, jeśli na biletomacie mogą puścić film 18+ jest to bardzo prawdopodobne. Co do samego tematu za wykonanie 0/10 to i tak za duża ocena, bardziej w link wszedłem ze swojej ciekawości niż Ty mnie zachęciłeś więc proszę rozwiń jakoś temat.

Wysłane z mojego Xperia E przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3

Sh@dowly.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jak u gory. Mogles cos wiecej o tym napisac, nawet przekopiowac z lenistwa, bo w takiej sytuacji dyskusja powinna przeniesc sie na fora z linka, ktory podales. Poza tym ktos tam juz wspomnial, ze to moze miec jakis zwiazek z tajna organizacja Cicada 3301, ktora wykorzystuje swoje informatyczne zdolnosci do szyfryzacji pewnych zagadek, wskazowek majacych na celu rzekomo coroczny nabor nowych czlonkow bedacych w stanie dobrnac do punktu kulminacyjnego tej przygody.

 

A zreszta: 

ec9ff197b9ce.jpg

"11 stycznia około godziny 9 rano na Time Square czyli w jednym z najbardziej znanych miejsc na świecie na bilbordach reklamowych pojawiło się zdjęcie Stephena Hawkinga oraz liczby "48 16 11" co widać na poniższym zdjęciu.

 

Co oznaczają te liczby? Na razie rozwiązanie nie jest znane chociaż pojawiło się kilka teorii. Najciekawszą pozostawię na koniec.

Jeden z użytkowników Reddita napisał że jest to odliczanie do 29 lutego czyli do dnia przestępnego - 48 dni 16 godzin i 11 minut. ta teoria została jednak obalona bo biorąc pod uwagę godzinę wykonania zdjęcia czas się nie zgadza.

Druga teoria mówi że liczby mając coś wspólnego z pracą naukową która Stephen Hawking opublikował dzień wcześniej. Praca odnosi się do czarnych dziur a jej tytuł to " black hole information paradox,". Nie znaleziono jednak żadnych powiązań między tą pracą a liczbami.

Trzecia teoria znaleziona już nie na Reddicie a w komentarzach pod artykułem o tym wydarzeniu mówi o tym że coś wydarzy się 11 dni od tego wydarzenia czyli 22 stycznia. Liczba 16 to godzina rozpoczęcia (czasu obowiązującego w Nowym Jorku czyli UTC/GMT -5) a liczba 48 to długość wydarzenia czy 48 godzin.

Jednak najciekawsze wydają mi się spekulacje grupy osób pod tym samym artykułem (link do artykułu podam na dole). Miejsce zdjęcia to Time Square liczby to 48 16 11 a zatem łącząc obie te rzeczy otrzymamy 48 times 16 square 11 co oznacza to samo co 48 razy 16 do potęgi 11. Rozwiązując to równanie otrzymujemy liczbę 844424930131968. Wpisując w google tę liczbę otrzymujemy kilkanaście wyników. Przypadkiem lub nie może być to że pojawia się również praca naukowa o tytule "Free Energy – The Divine Oneness by David Wilcock”. w której pojawia się wzmianka o Stevenie Hawkingu oraz liczba 844424930131968. Nawiązując do tej pracy, liczba ta przedstawia "Frequency of Ultra Violet with a G notation", dalsze zagłębienie się w sprawę doprowadziło do ciekawego znaleziska, a mianowicie posta opublikowanego na tweeterze przez kobietę "Violet G" która napisała "Stephen Hawking  :) ". Czyżby to jakaś tajna wiadomość dla wielbicielki? Sam również pozwoliłem sobie przejrzeć pracę Davida Wilcock'a i znajduje się tam jeszcze wzmianka o tym że notacja G w odcieniach światła to kolor niebieski zaś kolor fioletowy to notacja B, cokolwiek to oznacza.

W komentarzach pod artykułem do dyskusji włączyła się też osoba o nicku Violeta która z całkiem dużym przekonaniem pisze że odpowiedź może znajdować się w książce "George and the unbreakable Code" która została napisana przez Stephena Hawkinga i jego córkę Lucy."

 

Zrodlo: http://www.sadistic....vt396081,30.htm


Użytkownik n3cro edytował ten post 16.01.2016 - 18:18

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych