Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc, poradę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Skambha.
  • Postów: 99
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie dziwię jej się, że opuściła forum, jak wszyscy próbują wmówić, że jej się "wydawało"... A co do zdarzenia - osobiście uważam, że lepiej odpuścić. Niezależnie od tego, czy mieszkanie jest nawiedzone, czy nie - po co skazywać się na życie w miejscu, które ma nieprzyjemną, męczącą i dziwną atmosferę? 


Użytkownik Skhamba edytował ten post 16.01.2016 - 18:52

  • 1

#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No przecież sama twierdziła że tam gdzie kumpela widziała manekina to nic takiego nie było więc jak się nie wydawało jak tak.

 

Zakładając że historia jest prawdziwa. Bo jak dla mnie, na pewno jest zmyślona. Tak jak pisałem, że reakcja osób i to co się stało po te nie jest realna, wygląda na teoretyczną. Gdyby rzeczywiście jedna z nich coś zobaczyła, nie ważne czy się jej przewidziało, to dalszy przebieg zdarzeń byłby inny. Oraz opis tej historii na forum też byłby inny.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 16.01.2016 - 21:06

  • 0



#18 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Przecież na tej stronie właśnie tak to wygląda. Nie tylko w tematach ale już nawet kiedy osoby się witają na stronie. Wystarczy powiedzieć, że się interesujesz demonologią albo czymś w tym stylu i już w temacie powitalnym masz jechankę. Są gamonie którzy na dzień dobry zaczynają swoje głupie gadki. Dlatego ludzie się witają  i już na stronkę nie wracają.

 

A potem ludzie zamiast zakładać temat pytają się na PW z kim mogą pogadać bo boją się że za każdym razem ktoś będzie miał z nich bekę.  


  • 2

#19

Koneslaw.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu nie chodzi o "jechankę", tylko zasadnym jest chyba przyjęcie za punkt wyjścia racjonalnych wyjaśnień. Jakiś czas temu woda mi ciekła spod pralki. Wierz mi że łatwiej było rozwiązać problem opierając się na założeniu, że wężyk się przetarł niż że szatany śmieszkują w łazience. Przypadków trollingu i inklinacji literackich mieliście tutaj na pęczki, jasne jest więc, że nieścisłości w opowieści zostaną zauważone. Nie musi wynikać to od razu ze złych intencji.


Użytkownik Koneslaw edytował ten post 17.01.2016 - 08:46

  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są ludzie, którzy potrafią odróżnić fałszywą historię od prawdziwej. To tak jak jubiler potrafi powiedzieć czy pierścionek jest ze złota czy nie.
To wynika z doświadczenia, którego nabiera się z czasem.
  • 0



#21

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zamykam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych