Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest na zdjęciu za mną... ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

kikunia123.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, piszę z prośbą o opinie osób trzecich, co jest za mną w prawym dolnym rogu na zdjęciu ? robiłam z nudów selfie w kuchni, czekałam na kogoś noi coś mnie już po pierwszym zdj zaniepokoiło, zdjęć zrobiłam o wiele więcej bo stałam tam jak głupia i na każdym jest ta sama głowa ale patrząca się w innym kierunku albo poprostu różniąca się od poprzednich... Dodam, że nic nie stało w oknie bo nawet patrząc na telefon podczas robienia zdj widzialam cos tam w tym rogu a obróciłam się to nic nie było. page.jpg Pomożecie?


  • 0

#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Prawym dolnym? Może ślepy jestem czy coś, ale tam nic nie widzę. Robiłaś zdjęcia kotletem, czy po prostu zmniejszyłaś rozmiar niepotrzebnie?
  • 0



#3

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba chodzi o prawy dolny róg okna a nie zdjęcia. 


  • 0



#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to przecież jest jakiś wazon / pojemnik czy co tam jeszcze w tej kuchni masz, stojący na blacie i odbijający sie w szybie okna.

 

 

robiłam z nudów selfie w kuchni,

 

Coś kiepsko wycelowałaś z tym selfie. To polega na tym, żeby swoją twarz sfotografować - przynajmniej na ile się orientuję.


Użytkownik pishor edytował ten post 14.01.2016 - 10:59

  • 0



#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może to selfie wazonu? Patrząc na szafkę, jest tam tyle przedmiotów, że na pewno coś się odbiło w oknie. Zresztą po zdjęciu to wygląda jakbyś właśnie fotografowała "to coś", a nie siebie.


  • 0



#6

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to przecież jest jakiś wazon / pojemnik czy co tam jeszcze w tej kuchni masz, stojący na blacie i odbijający sie w szybie okna.

 

 

robiłam z nudów selfie w kuchni,

 

Coś kiepsko wycelowałaś z tym selfie. To polega na tym, żeby swoją twarz sfotografować - przynajmniej na ile się orientuję.

 

przecież ucięłą to zdjęcie..


  • 0



#7

kikunia123.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obciełam zdj , fakt bardziej chciałam uchwycić tel prawy dolny róg okna bo jak wspomniałam zrobiłam dużo tych zdjęć, a wybrałam takie na których widać najbardziej. Nie chce żadnych pocisków tylko pytam poprostu, a tu co wchodzę na jakiś post to widzę same nie miłe komentarze..a jeśli chodzi to co stoi na parapecie to na prawdę nic takiego przypominającego twarz nie mogło się odbić.


  • -1

#8

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to wygląda jakby w oknie odbił się ten słoik i ten wazon. Przyjrzyjcie się dokładnie, za tą "twarzą" jest coś jeszcze(w tym odbiciu), tym czymś jest prawdopodobnie słoik - jak widać jest wyższy, a przed tym jest ten biały wazon - czyli ta twarz.


Ewidentnie to w tle w odbiciu to ten słoik.


  • 0



#9

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

post-33089-0-03063200-1452765382.jpg

 

czyli chcesz nam powiedzieć, że na tym blacie/białej powierzchni która odbija się w oknie nie stoi nic, czy "nic takiego przypominającego twarz" ? Bo to różnica...

 

 


  • 0



#10 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

W lustrze widzimy odbicie tego co stoi przed nim. Czyż nie zasze tak to działa? :)

A na serio to ta rzeczy w lustrze nieco przypomina twarz natomiast z pewnością nią nie jest. To mi bardziej przypomina coś  rodzaju jakiegoś wazonu albo coś w tym stylu.


  • 0

#11

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a tu co wchodzę na jakiś post to widzę same nie miłe komentarze.

Niemiły komentarz, to byłby wtedy, gdyby ktoś napisał, że sobie jaja z nudów robisz. A mógłby tak napisać.

Wrzucasz jakieś pocięte zdjęcie, o jakości... żadnej, na którym w szybie okna odbija ci się jakiś pojemnik stanowiący wyposażenie kuchni, w którym (głównie z powodu marnej jakości zdjęcia), dopatrujesz się cudów niewidów i oczekujesz, że ktoś będzie je analizował pod kątem - no właśnie czego? Jeżeli to nie jest marna prowokacja, to przynajmniej szukanie na siłę dziwności w czymś, co jest zupełnie naturalne.


  • 4



#12

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak coś, to ja chętnie znalazłbym się z Tobą na zdjęciu :szczerb:

P.S mam nadzieję że mój komentarz uznasz za miły :P


Użytkownik Ebola edytował ten post 14.01.2016 - 12:50

  • 0



#13

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na mój rozum również wygląda to jak odbicie wazonu. A za nim jeszcze jakiegoś ciemniejszego naczynia. To coś co twierdzisz, że jest twarzą jest symetrycznie zaokrąglone z obu stron po mniej więcej regularnym łuku a na górze płaskie, nie widać żadnego wystającego nosa, kości policzkowej, podbródka, uszu, włosów. Twarze z reguły nie mają tak regularnych kształtów, za to mają je wazony. Jedyne co pozwala przypuszczać, że mogłaby być to twarz to trzy/cztery plamy na tym czymś ułożone jak oczy, nos i na drugim zdjęciu jeszcze usta. A to się nazywa pareidolia - naturalna skłonność ludzkiego mózgu do wyłapywania znanych kształtów. Podobnie jest z tą całą twarzą na Marsie.

Jeśli jednak jesteś wciąż przekonana, że nie było to odbicie wazonu, to możesz poprosić kogoś żeby stanął wieczorem (bo widzę że za oknem ciemno) za tym oknem w tym samym miejscu i tym samym telefonem zrób zdjęcie i porównaj, przekonasz się czy to mogła być twarz. O ile to było na parterze.

Użytkownik Legendarny. edytował ten post 14.01.2016 - 13:47

  • 0



#14

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"A za nim jeszcze jakiegoś ciemniejszego naczynia"

myślę że to ten słoik co stoi obok.

t1FIRY8.jpg


Użytkownik jako_taki edytował ten post 14.01.2016 - 13:59

  • 1

#15

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up Bez przesady, nie chodzi o te naczynia. Z naszej perspektywy światło od nich odbite pada pod kątem, ich odbicie byłoby widoczne z pozycji paru metrów w prawo (w stosunku do tej z której zrobiono zdjęcie). Za to właśnie tam musiał stać na jakimś blacie/parapecie widoczny w oknie wazon, odbity od okna pod kątem. Na zdjęciu widzimy go tylko w odbiciu.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych