Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niewyjaśnione zjawisko w mojej wsi.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

VanHelsing.
  • Postów: 19
  • Tematów: 9
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam bardzo serdecznie. 

 

Nie mam jakiś specjalnych dowodów by potwierdzić to, że to zjawisko paranormalne, aczkolwiek sądzę, że trudno to inaczej wytłumaczyć. Więc mamy taki opuszczony dom gdzie często przesiaduję ze znajomymi, tam rzeczy zmieniają położenie, firanki które były w szafie zaczynają wisieć itd.  ok. to mogło nam sie wydawać.

Ale kiedyś wracam i widzę kogoś podobnego do mnie co idzie z 20 metrów przede mną, może więcej i znika za zakrętem w końcu. ale od tyłu widziałem to pewności nie mam.

Wczoraj widzieliśmy z kolegami naszych kolegów,  jeden powinien być kilkadziesiąt kilometrów stąd, a drugi siedzieć w domu, myślałem, że że ten przyjechał i poszli razem gdzieś, później się okazało, ze tamten jest w tam, gdzie powinien być a tamten w domu, ale widzieliśmy ich od tylu i tylko budowała ciała się zgadzała i ubrania..

Ale dzisiaj się z nim (tym co był w domu) natknałem na koleżanke.. była 10 metrów ode mnie, nic nie powiedziała i w ogóle co mnie zdziwiło, rozmawiała przez telefon..Później z nią mówiłem i mi mówi, ze była w mieście 10 km od naszej wsi, daje dowody w postacie rozmów itd. w tym czasie z koleżanka na która czekała, godziny się zgadzają itd. zresztą na **** by miała fabrykować... a była IDENTYCZNA, wiem jak wygląda ta koleżanka i tu odległość wynosiła 10 metrów no to...

 

Tak sobie teraz myślę, jak to możliwe? Jeśli wykluczymy to, że koleżanka kłamała, to, że jesteśmy ślepi, to, że jesteśmy głupi to wychodzi na to, że to jakieś duchy czy przebicie z innego wymiaru albo niewiadomo co. Słyszał ktoś kiedyś o takich zjawiskach?

 

wulgaryzmy.gif

 

Kronikarz


  • -3

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może to byli kosmici http://www.paranorma...zkaja-na-ziemi/


  • 0



#3

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Słyszałem o podobnych zjawiskach, nazywają się ściema lub nowocześniej troling.


  • 2



#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale kiedyś wracam i widzę kogoś podobnego do mnie (...) ale od tyłu widziałem to pewności nie mam.

 

 

Wczoraj widzieliśmy z kolegami naszych kolegów (...) ale widzieliśmy ich od tylu i tylko budowała ciała się zgadzała i ubrania..

 

 

Ale dzisiaj się z nim (tym co był w domu) natknałem na koleżanke.. była 10 metrów ode mnie, nic nie powiedziała (...) a była IDENTYCZNA, wiem jak wygląda ta koleżanka i tu odległość wynosiła 10 metrów no to...

 

 

No, to w tej sytuacji nie sposób nie zadać podstawowego pytania - koleżankę też widziałeś od tyłu?

Bo jeśli tak, to byłby to logiczny ciąg zdarzeń, który mógłby wyjaśnić całą sprawę. A mianowicie, jak się widzi kogoś od tyłu, to łatwo o pomyłkę.

 

Ale tego

i w ogóle co mnie zdziwiło, rozmawiała przez telefon.

 

nie podejmę się wyjaśnić. Może ktoś inny się skusi.


  • 0



#5

VanHelsing.
  • Postów: 19
  • Tematów: 9
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

 

Ale kiedyś wracam i widzę kogoś podobnego do mnie (...) ale od tyłu widziałem to pewności nie mam.

 

 

Wczoraj widzieliśmy z kolegami naszych kolegów (...) ale widzieliśmy ich od tylu i tylko budowała ciała się zgadzała i ubrania..

 

 

Ale dzisiaj się z nim (tym co był w domu) natknałem na koleżanke.. była 10 metrów ode mnie, nic nie powiedziała (...) a była IDENTYCZNA, wiem jak wygląda ta koleżanka i tu odległość wynosiła 10 metrów no to...

 

 

No, to w tej sytuacji nie sposób nie zadać podstawowego pytania - koleżankę też widziałeś od tyłu?

Bo jeśli tak, to byłby to logiczny ciąg zdarzeń, który mógłby wyjaśnić całą sprawę. A mianowicie, jak się widzi kogoś od tyłu, to łatwo o pomyłkę.

 

Ale tego

i w ogóle co mnie zdziwiło, rozmawiała przez telefon.

 

nie podejmę się wyjaśnić. Może ktoś inny się skusi.

 

 

Abstrahując od tego, że ją poznałbym nawet od tyłu, to nie, widziałem jej twarz, nie założyłbym tego tematu gdybym ją widział od tyłu bo ew. mógłby być tutaj przejazdem ktoś z podobnymi włosami, kurtką i w ogóle.

 

Wyjaśnienie ostatniego jest bardzo proste, wcześniej pisałem to do jednego kolegi i lekko zmodyfikowałem zanim wkleiłem i coś pokręciłem. 


Słyszałem o podobnych zjawiskach, nazywają się ściema lub nowocześniej troling.

Nie trolluje i nie ściemniam, nie chciało by mi się trollować tutaj, średnio interesują mnie zjawiska paranormalne i w ogóle. 


Użytkownik VanHelsing edytował ten post 10.01.2016 - 12:19

  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No a co myslisz o tym że to jednak mogli być kosmici?


  • 0



#7

VanHelsing.
  • Postów: 19
  • Tematów: 9
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

No a co myslisz o tym że to jednak mogli być kosmici?

Myśle, że robisz sobie ze mnie jaja bo uważasz mnie za debila.


  • 0

#8

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

No a co myslisz o tym że to jednak mogli być kosmici?

Myśle, że robisz sobie ze mnie jaja bo uważasz mnie za debila.

Pierwsza mądra rzecz, którą napisałeś w tym temacie. sądząc po innych Twoich postach i tematach jesteś znudzonym nastolatkiem, który myśli, że jak napisze setną historyjkę o tajemniczej zjawie, to będziemy go brać na poważnie.



Zaleciłbym wizytę na forum literackim, ale nawet oni mają jakieś standardy...

Użytkownik Urgon edytował ten post 10.01.2016 - 12:45

  • 1



#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzieliście po prostu innych ludzi, kogoś podobnego i wydawało wam się, że to znajomi. Zamykam, bo zaraz będzie wylęgarnia spamu.


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych