Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ludzie podzielą się na giganty i gnomy


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#16

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też zauważyłem różnice we wzroście ludzi biednych i zamożnych... Ale wydaje mi się, że to ma cos wspólnego z dietą, niż ewolucją...
  • 0



#17

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim wegetarianie i ludzie jedzący mało mięsa są niscy. A że mięso jest drogie, to rzeczywiście, biedota jest niższa... Niestety...
  • 0

#18

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A my mamy taki rząd... Wysoki Giertych, niskie Kaczki...


No rzeczywiście o tym nie pomyślałem, co do tych gnomów to by sie zgadzało :-D
No ale "atrakcyjni fizycznie, inteligentni i twórczy" - Giertych? Coś ta teoria kuleje.
  • 0

#19

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Giertych głupi nie jest. Ma tylko dziwne poglądy. Atrakcyjny? Każdy postrzega to inaczej.
Twórczy jest niesamowicie. Pomyslcie, ile to już poysłow sobie obmyślił...
  • 0

#20

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Giertych głupi nie jest.


No coś takiego, inteligent pewnie. :mad:

PS.
Aż mi się ciepło zrobiło jak to przeczytałem.
  • 0

#21

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

:topic: To nie temat o Giertychu i Kaczyńskich...
  • 0



#22

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież rozmawiamy. Porównujemy cechy osobników do tego, co zostało napisane w arytkule.


Powtarzam! On nie jest głupi! Ma tylko dziwne poglądy! Ja też uważam, że wyrabia niesamowite rzeczy, ale źli ludzie też mogą być inteligentni!
  • 0

#23

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A CZYM teraz jesteś, jeśli można wiedzieć? :-D

Napewno nie tobą :D To jest nieistotne ;-) kim jestem... :> Jest dużo za i przeciw które podkreślają. Napewno fizycznie jestem człowiekiem :D
  • 0

#24

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja sam mam 187 cm wzrostu i czesto to mi przeszkadza w różnych czynnościach ale przyznam że lepiej być wyższym niż niskim ( ponoć kobiety wolą wysokich ;-) ) a tak na marginesie jakoś rok temu w radiu słyszałem, że nawet nasi mali przyjaciele z Azji stają się coraz wyżsi niedługo nas dogonia :P ... peace
  • 0

#25

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powtarzam! On nie jest głupi! Ma tylko dziwne poglądy! Ja też uważam, że wyrabia niesamowite rzeczy, ale źli ludzie też mogą być inteligentni!


Nie wiem czy na forum można w taki sposób przedstawiać swoje poglądy, ale jak dla mnie ten człowiek jest bardzo głupi, koło inteligenta to on może stał bądź przechodził.
Poza tym inteligencja człowieka objawia się też w jego kulturze osobistej, a w przypadku tego osobnika, pozwole sobie to przemilczeć.
  • 0

#26 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja mam 166 cm wzrostu o w moim otoczeniu jest wiele takich osób...ze skrajnościami rzadko się spotykam i nie sądzę żeby było to już tak bardzo zauważalne...No ale oczywiste jest że gdybym żyłą w przyszłości to należałabym do tej wyższej rasy :D

Poza tym istnieją teorie że nadal istnieją potomkowie neandertalczyków co jest bardzo możliwe...
  • 0

#27

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem co mają neandertalczycy do wzrostu, ale ok.
A jeśli chodzi o te teorie, to popatrz sobie na zapaśników, bokserów, dresy i na Giertycha. Ciekaw jestem do jakich konkluzji dojdziesz :P
  • 0



#28 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Hmmmmmmmmmm..................dojdę do takich wniosków, że wysoki niekoniecznie musi być inteligentny..zaznaczyć muszę bowiem że nie każdy dres jest niski :P Natomiast niski nie znaczy głupi, co wiem z doświadczenia...Giertych z kolei jest przypadkiem trudnym do konkretnego określenia..trudno jest u niego bowiem stwierdzić jednoznacznie czy jego pomysły to przejaw skrajnej głupoty czy wysokiego IQ- nad tym trzeba się sporo zastanowić :D

Tak więc tych dziwnych przejawów działania ewolucji na stan dzisiejszy nie widzę.....może kiedyś coś się zdarzy, że ten fakt się zauważy :mrgreen:
  • 0

#29

(-XeX-).
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak może całkiem na 3? Jeszcze będą ćwierćmózgowcy - już nawet jest 1! - Dr Curry :P

[attachment=222:attachment][attachment=222:attachment][attachment=222:attachment
]

:lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych