Skocz do zawartości


Niezwykły "portal" nad CERN w Genewie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

temat do usunięcia


  • 2

#2

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oglądnij sobie resztę filmów na tym kanale... 


  • 0



#3

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Oglądnij sobie resztę filmów na tym kanale...

 

Najlepsza jest piramida wyrastająca pośrodku oceanu i ufo sfilmowane z samolotu :szczerb: Ah i jeszcze flota statków kosmicznych nad japonią.

 

Pozostaje pytanie - którą z tych tajemnic przyrody usiłowano rozwikłać gdy nad Genewą pojawiła się ta dziwaczna anomalia.

 

Myślę, że to bez znaczenia cóż za tajemnicze badania prowadzili naukowcy w LHC położonym kilkadziesiąt metrów pod ziemią, bo to zgrabny, ale jednak, fejk. Świadczą o tym przynajmniej 2 rzeczy:

 

1. Zupełny brak innych relacji. Biorąc pod uwagę wielkość "portalu" i wysokość, na której rzekomo się znajduje (prawdopodobnie kilkaset metrów, skoro wciąga chmury) można śmiało założyć, że byłby widoczny w dosyć dużym promieniu. Tymczasem okolica CERNU wygląda tak:

CERN-aerial.jpg

 

I mamy uwierzyć, że w biały dzień zupełnie nikt z tysięcy okolicznych mieszkańców niczego takiego nie zauważył?

 

2. Fragment w 0:42. Widać nagle, z klatki na klatkę, znikającą chmurę. No niestety, niedopatrzenie grafika.

 

A najbardziej rozbawił mnie ten komentarz pod filmem:

 

reading some of these comments entertain me, it's crazy how lost most of you are when it comes to this stuff.. cgi?? really? not even the best or most powerful computers could generate a visual like that!

 

O ile ten ktoś nie robi sobie jaj, to chyba nie był w kinie od co najmniej 40 lat ;)


Użytkownik skittles edytował ten post 30.12.2015 - 10:48

  • 4



#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Początek to animacja poklatkowa co widać po chmurach, potem nagle płynnie przechodzimy do filmowania normalną prędkością. Całość nieźle zmontowana ale to tylko hoax.


  • 0



#5 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja jestem zielony w kwestii tego typu podróbek. Moglibyście mi przedstawić w jaki sposób można podrobić tego typu filmik z telefonu? Osoby które nie znają się na tego typu rzeczach musiałby wam wierzyć na słowo.


  • 1

#6

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bierze się filmik z telefonu i przerabia w odpowiednim programie. Najczęściej używany jest After Effects, choć są oczywiście lepsze.

 

Tutaj tutorial jak wklejać efekty i ruchome obiekty na nagranie:


  • 0



#7 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Wasze subiektywne opinie zawsze są mile widziane.


  • 0

#8

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Każde nagranie da się obalić tym, że jest przerobione. nagrywanie straciło sens, robienie zdjęć tymbardziej. Naoczni świadkowie nie są wiarygodni. NIC NIE ISTNIEJE.


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 30.12.2015 - 23:08

  • 1

#9 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak wśród kilku osób na tej stronie ten kompleks jest nader widoczny. Przyzwyczaiłem sie już. Tylko dlaczego zostawiają swoje durnowate komentarze akurat w moich tematach?

 

To de facto te same osoby, które kiedyś płakały, że nowi ludzie za szybko zdobywają reputacje i dostają rangi :P Ci panowie mają realne kompleksy i problemy ze wzwodem jeśli nie dowartościowują się w necie. 

 

Ale na tej stronie to już chyba nikogo nie dziwi.

 

obraza2.gif

 

Kronikarz


  • 0

#10

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

 

Tylko dlaczego zostawiają swoje durnowate komentarze akurat w moich tematach?

 

 

Wasze subiektywne opinie zawsze są mile widziane.

 

To chyba jednak nie tak mile widziane...Widzę kolega ma alergię na jakikolwiek głos rozsądku pojawiający się w jego tematach. No ale cóż, jeżeli ktoś uważa tego typu filmik za dowód na cokolwiek, a nie dziwi go fakt, że tysiące mieszkańców z okolic CERNU niczego nie widziało, to jego sprawa. Ale rozumiem, że resztę filmików z tego kanału też uważasz za wiarygodne? ;)

 

 

Naoczni świadkowie nie są wiarygodni.

 

Największym problemem tego filmiku jest to, że pomimo tysięcy sąsiadów CERNU, jakimś dziwnym sposobem naocznych świadków właśnie brak.


Użytkownik skittles edytował ten post 31.12.2015 - 01:00

  • 6



#11 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

 

Tylko dlaczego zostawiają swoje durnowate komentarze akurat w moich tematach?

 

 

Wasze subiektywne opinie zawsze są mile widziane.

 

To chyba jednak nie tak mile widziane...Widzę kolega ma alergię na jakikolwiek głos rozsądku pojawiający się w jego tematach. No ale cóż, jeżeli ktoś uważa tego typu filmik za dowód na cokolwiek, a nie dziwi go fakt, że tysiące mieszkańców z okolic CERNU niczego nie widziało, to jego sprawa. Ale rozumiem, że resztę filmików z tego kanału też uważasz za wiarygodne? ;)

 

 

Naoczni świadkowie nie są wiarygodni.

 

Największym problemem tego filmiku jest to, że pomimo tysięcy sąsiadów CERNU, jakimś dziwnym sposobem naocznych świadków właśnie brak.

 

To, że nie było 12412412412 świadków tylko akurat 1 bądź tylko 1 coś nagrał nic nie znaczy. W innym przypadku innego zjawiska może być 500 świadków i 100 filmików to wtedy stwierdzicie że 500 po prostu powieliło jeden sfatygowany filmik. Get a life fag.

 

 

 

To chyba jednak nie tak mile widziane...

 

To był sarkazm. Ale tacy jak wy tego nie rozumieją. Już nawet nie mam do was pretensji patrząc na to kim jesteście.


  • -2

#12

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

To, że nie było 12412412412 świadków tylko akurat 1 bądź tylko 1 coś nagrał nic nie znaczy [...] Get a life fag

 

Jasne, jak zwykle ;) I nie denerwuj się tak, to nie twój blog tylko forum dyskusyjne - nie musisz od razu ujeżdżać po każdym, kto nie podchodzi bezkrytycznie do wrzucanych przez ciebie materiałów. Tutaj się dyskutuje, nie przyklaskuje.

 

 

To był sarkazm. Ale tacy jak wy tego nie rozumieją. Już nawet nie mam do was pretensji patrząc na to kim jesteście.

Woah, czyżby jakaś reinkarnacja quintusa maximusa? ;)

 

No ale jak tam sobie chcesz. Wierzysz w takie rzeczy jak filmik z tematu - zdrowia życzę, będzie ci potrzebne. W internecie są takich "relacji" miliony i każda następna pokazuje coś bardziej niezwykłego od poprzedniej. Ja nie mam ambicji by kogokolwiek do czegokolwiek przekonywać - wytknąłem kilka problemów, w żaden sposób się do tego nie odniosłeś, więc z mojej strony EOT.


Użytkownik skittles edytował ten post 31.12.2015 - 13:20

  • 2



#13 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Innych świadków zabito lub wciągnęło ich do innego wymiaru. 


  • 2

#14

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też nie rozumiem, po co ta dyskusja.

 

Filmik wygląda jak fragment wycięty z jakiejś amatorskiej krótkometrażówki Sci-Fi. Przeróbka tak oczywista, że nawet specjalnie przyglądać się nagraniu z bliska nie trzeba.

 

Reszta filmików z kanału też przesądza sprawę, jak napisali poprzednicy.


  • 0



#15

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo powinniście pisać "moim zdaniem to ściema" a nie "to ściema". Tak jest bardziej asertywnie, moim zdaniem ;]


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych