Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złote Szaraki 2015 - komentarze, gratulacje, podziękowania.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat do dyskusji, komentarzy, zgłaszania uwag, pytań odnośnie regulaminu itp.


  • 0



#2

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już nie mogę się doczekać!


  • 0



#3

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty Sebastian czasami nie byłeś po przeciwnej stronie barykady w temacie o kręgach właśnie? :P


  • 0



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No jasne że byłem :) Ciężkie boje byly w tym temacie, nie?

Użytkownik Sebastian. edytował ten post 27.12.2015 - 21:53

  • 1



#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciężkie, ale na poziomie i z argumentami, a to najważniejsze, bo niezależnie od stanowiska dana osoba mogła znaleźć coś dla siebie. Zresztą to jeden z niewielu tematów, w których jestem zwolennikiem. Tak na szybko to potrafię jeszcze wymienić przypadek tego faceta co miał dziury w ciele wypalone co do milimetra, tam też stałem po stronie zwolenników.

Tak swoją drogą to właśnie w kwestii "zwolenników" mam naprawdę problem kogo wytypować. Kompletna pustka, może Universe24 jedynie mi chodzi po głowie.


  • 0



#6

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ze zwolennikami zawsze był problem. Łatwiej wytypować po jednostkowych przypadkach. Nie znam nikogo, kto byłby zawsze po tej samej stronie. 


  • 1



#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quintus Maximus, Muhad, Radosław. Taki potrójny przykład niezmienności poglądów. Pomijam fakt, czy były słuszne, czy nie.





#8

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po mojemu to plebiscyt osobistych sympatii, jak na Eurowizji.


  • 2

#9 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Critter

Bez dwóch zdań, najbardziej zaangażowany spośród "świeżaków" w wyszukiwanie newsów. Wrzuca dużo, wrzuca ciekawie i traktuje to bardzo osobiście (czasem nawet za bardzo, powiedziałbym ale to świadczy o tym, że nie robi tego na odpierdziel).

 

Wierz mi, przestałem się starać już jakiś czas temu. Wtedy były konkretne zródła; Space, UM, NASA itd. 99% wrzutek to były tłumaczenia. Ale niektórzy przegrańcy woleli się przywalać do literówek i innych dupereli bo są brzydcy i nie mają życia. Teraz po prostu wrzucam wklejki i tyle.

 

Niemniej dzięki za głos.


  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przydała by się kategoria "najlepszy temat w roku" też by można coś wybierać wtedy. Może na następny rok warto o tym pomyśleć.


  • 3



#11

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dodałbym też "Złotą Malinę" - to była fajna koncepcja. Szkoda, że poszła do kosza.


  • 1



#12 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Dodałbym też "Złotą Malinę" - to była fajna koncepcja. Szkoda, że poszła do kosza.

 

 

Za czasów Eury ludzie starali się być kreatywni. Teraz to marne prowokacje.


  • 0

#13

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dodałbym też "Złotą Malinę" - to była fajna koncepcja. Szkoda, że poszła do kosza.

 

 

Za czasów Eury ludzie starali się być kreatywni. Teraz to marne prowokacje.

 

Facet ze znikającymi rockendrollowcami jako dowód na działalność Illuminati był niezły przecież.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 26.01.2016 - 22:13

  • 0



#14

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przydała by się kategoria "najlepszy temat w roku" też by można coś wybierać wtedy. Może na następny rok warto o tym pomyśleć.

 Sądzisz, że ktoś by pamiętał w grudniu tematy ze stycznia, jak dziennie przybywa tu z 5 albo i więcej tematów?

 

Ale Twój pomysł całkiem niezły, zmodyfikowałabym go jedynie na "Temat miesiąca" :D


  • 3



#15

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Przydała by się kategoria "najlepszy temat w roku" też by można coś wybierać wtedy. Może na następny rok warto o tym pomyśleć.

 Sądzisz, że ktoś by pamiętał w grudniu tematy ze stycznia, jak dziennie przybywa tu z 5 albo i więcej tematów?

 

Ale Twój pomysł całkiem niezły, zmodyfikowałabym go jedynie na "Temat miesiąca" :D

 

Ciekawy temat ma to do siebie, że dyskusja w nim ciągnie się dłuuuugo. Jak jakiś temat założony np w styczniu wciąż byłby omawiany np za pół roku, tzn że był ciekawy, warty uwagi i można na niego zagłosować. Jak jakiś temat padnie po trzech dniach to nie ma znaczenia, że się o nim zapomni, bo nie był widocznie ciekawy.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych