Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manik muzyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam!

 

Chciałem podzielić się z Wami ciekawostką i jednocześnie przekleństwem: czyli maniakalne zainteresowanie muzyką.

Znam już nie setki a prawie tysiące zespołów które słucham i boję się, że nim umrę nie zdążę przesłuchać każdego utworu który mi się podoba. Sam również tworzę i czasami martwię się, że pójdzie to w zapomnienie. 

Można to nazwać chorobą, ale codziennie muszę wyszukać w internecie nowe zespoły i utwory. To dla Was tylko ciekawostka, ponieważ szczerze nie wiem czy istnieje takie zaburzenie ;)





#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jezeli do tego masz dobra pamiec to drzwi do mistrzostwa w Jaka to Melodia stoja przed Toba otworem :D
A tak na powaznie to sprobuj obrocic to w cos co da Ci zysk np. producent muzyczny, zakrec sie kolo jakiegos radia. Ludzie o takiej wiedzy i wyrobionym guscie muzycznym na pewno sa mile widziani w wytworniach i radiostacjach :)



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A to znasz?





#4

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko, to prawie jakby wrzucić tu "black or white" i pytać, czy ktoś zna ;)

 

 

Można to nazwać chorobą, ale codziennie muszę wyszukać w internecie nowe zespoły i utwory. To dla Was tylko ciekawostka, ponieważ szczerze nie wiem czy istnieje takie zaburzenie ;)

 

Nie popadajmy w przesadę, nie jest to znowu taki skrajny przypadek ;) Wystarczy przelecieć po profilach ludzi na last.fm czy innych popularnych serwisach by zobaczyć, że spora część z nich ma w bibliotekach dosłownie tysiące wykonawców. Sam może nie jestem jakimś maniakiem muzycznym, ale swoje też znam, ok tysiąca zespołów na pewno. Z tym że w moim przypadku rodzi się inny problem - coraz trudniej znaleźć coś, co by mi się naprawdę podobało, a czego bym jeszcze nie znał. Tym bardziej to frustrujące, że wiem iż gdzieś w odmętach muzycznego świata czają się takie utwory, które bym bezwarunkowo pokochał, niestety może mi nigdy nie być dane do nich dotrzeć.





#5

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli korzystałeś z prawej zakładki YT (polecane) to wiesz, że można dotrzeć do upragnionego utworu (nie zawsze, ale warto) ;)

 

@Wszystko

Znam i pogrywam sobie czasami na gitarze, miło się gra :)





#6

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wiktor jeśli tworzysz cosik tam, to pochwal się tutaj :P

 

jak wróżbitka Lili będę mogła przepowiedzieć czy czeka cię zawrotna kariera :D 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych