Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia budzące grozę i prowokujące do myślenia (+18)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

dance_macabre.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, a zarazem straszne - mnie niektóre zaintrygowały, a niektóre przeraziły, jak na przykład mina żołnierza w okopach, albo spojrzenie dziewczynki rysującej swój dom...życie jest ciekawe, ale szybkie, i musimy o tym pamiętać.


  • 0

#32

Skambha.
  • Postów: 99
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może jestem nieczuła, ale żadne z tych zdjęć na mnie nie wpłynęło...


  • 0

#33

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może jestem nieczuła, ale żadne z tych zdjęć na mnie nie wpłynęło...

Niedawno był taki temat na forum. Nie. Nie jestes nieczula po prostu masz inną wrazliwość. Na jednych ludzi cos wpłynie bardziej jesli zdjęcie pokazuje ,mniej' na innych działają tylko dosadne obrazy. Jednych bardziej rusza cierpienie dzieci lub zwierząt niz dorosłych. Każdy jest inny i nigdy nie nalezy wyrzucać sobie braku wrazliwości. Zwłaszcza że to fotografie. Nie było Cie tam, nie przezyłaś tego. Na wiele osob nie działa przemoc i cierpienie ukazane przez media ale zobaczyc coś na filmie czy fotografii to nie to samo co przezyć taką rzecz...


Użytkownik Cadavera edytował ten post 17.01.2016 - 01:30

  • 0

#34

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nikogo nie zastanawia zdjęcie nr 8?

Zachodzę w głowę w jaki sposób ten gość katapultował się na słup.

 

Zobaczcie sobie kilka filmów na YT w których pokazane jest, co dzieje się podczas dachowania "bocznego" z kierowcami/pasażerami pojazdu którzy nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa, lub uległy one uszkodzeniu w trakcie wypadku (uwaga niektóre zawierają drastyczne sceny). Zobaczycie ludzi wystrzelonych wysoko w powietrze z koziołkującego samochodu za sprawą siły odśrodkowej. To nie jest nic niezwykłego i przypuszczam, że tak to mogło wtedy wyglądać. Samochód mógł dachować kilka razy, przez co ten nieszczęsny człowiek został katapultowany przez pozbawione szyby okno i zakończył swój pechowy lot na słupie, na którym ostatecznie zatrzymał się również koziołkujący samochód. Oczywiście to tylko taka moja osobista teoria na temat tamtego zdarzenia, "opracowana" na na podstawie tego co miałem możliwość zobaczyć na opublikowanych w sieci filmach z kamer samochodowych i monitoringu drogowego ;)


Użytkownik Gargamel edytował ten post 25.01.2016 - 02:09

  • 0

#35

Masterjo.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe zdjęcia. Ale to 5 zdjęcie jest dziwne, żeby spadająca kobieta rozwaliła samochód? Przecież to nie był jakiś meteoryt tylko lekka (sądząc po budowie) osoba.
A zdjęcie 9 to zdecydowany fake

Przykro mi ale nie masz racji. Człowiek upadający z tej wysokości, ma wystarczającą siłę by zgnieść dach samochodu. Były osoby skaczące z 10 piętra które masakrowały dachy samochodów... przypominam że Empire State Building ma ich 102.


  • 0

#36

neurotoksyna.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjecia dajace do myslenia.. A najgorsze jest to, ze na naszym parszywym swiecie, zarowno sytuacje i historie ludzi, ktorzy sa na tych zdjeciach maja miejsce nie tylko w przyszlosci, ale i na co dzien-,-

G4c
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych