Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam Użytkowników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Genituram.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaglądam na to forum już od dawna, ale jakoś nie złożyło się wcześniej zarejestrować. Ostatnio pomyślałem jednak, że warto się tutaj od czasu do czasu odezwać. Nie tylko po to, by poznać nowych ludzi, ale też przedstawić swoje opinie. Nie ukrywam, że nie jestem z natury zbyt aktywnym użytkownikiem - zazwyczaj loguję się na fora czy do społecznościówek raz dziennie. Zdaarza się, że rzadziej. Niemniej warto nawiązywać nowe kontakty, co niniejszym pragnę uczynić.
 
Nie ukrywam, że chciałbym również podrzucić wam informację o moim blogu ([...]), ale nie będę nikogo nagabywał, tudzież spamował po to tylko, żeby nabić sobie kilka kolejnych wejść. Nie o to mi chodzi. Po prostu u siebie piszę o rzeczach z tej samej tematyki, co paranormalnie i korzystam z okazji, by poinformować o tym zaiteresowane osoby. Mój blog powstał stosunkowo niedawno, więc nadal nie ma na nim wszystkiego, co sobie zaplanowałem. Tak naprawdę baza artykułów dopiero powstaje. Z czasem mam nadzieję stworzyć zbiór wartościowych informacji ezoterycznych. Przy tworzeniu których, liczę, że mi pomożecie :)
 
Tymczasem pozostaje mi zanurzyć się w odmętech forum i szukać kolejnych soczystych informacji, które napędzają moje życie i inspirują mnie do dalszej pracy.



#2

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witaj 

Uważaj na wszystkich łącznie z kotami i czuj się jak u siebie;)





#3 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Cześć :) Czuj się jak u siebie.



#4

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj, czuj się jak w domu. Poczekaj na Staniqa, bo częstuje nowych kotami, palce lizać.



#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miło, że do nas dołączyłeś.

Chlebem i kotem witamy. Jak wszystkich.





#6

szakal81.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj  :papapa:



#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj,

 

nie przejmuj się za bardzo smakoszami oni tak mają ... są wygłodniali ^^, więc im w oczy nie patrz.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych