Skocz do zawartości


Walka z upierdliwcem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Nietypowa sprawa. Znacie może strony ala subskrypcja sms, że po wpisaniu numeru telefonu zostają na ten numer wysłane płatne wiadomości z reklamami jakimiś ? W Polsce to działa. Potrzebuję takiej strony dla rejonu angli, Wielkiej Brytanii. Jakiś pseudo stalker polak mieszkający tam męczy moją mamę smsami od ponad roku. Chcę mu odpłacić. Jak macie jakieś pomysły jeszcze to podrzucajcie.



#2

Pionier.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie możecie po prostu zablokować numeru telefonu z którego wysyłane sa te wiadomości ?, Wiem ze istnieją takie programy na androida i  w niektórych modelach telefonu takie opcje blokowania numeru również są



#3

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę kreatywności człowieku,Ogłoś nr telefonu wroga rodziny na forach dla jakiś gejów , czy coś w ten deseń  z dopiskiem "lubie domincje" i "dzwonić po 23 00".Dawaj darmowe ogłoszenia na ten telefon na sprzedaż np samochodu za połowe ceny rynkowej. W każdym coś co wygeneruje mu upierdliwy ruch i dzwonienie o  wkurzajcych porach dnia. KUP MAMIE TELEFON Z CZARNA LISTĄ I dodaj do tej listy numer nękający.





#4 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

heh z gejami to już też wymyśliłem i zrealizowałem :D. im więcej spamy tym lepiej, a mi się już pomysły kończą. Blokowanie numeru nic nie da bo będzie się nakręcał. Chce mu odpłacić pięknym za nadobne



#5

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zmień numer telefony po prostu :)



#6

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zmień numer telefony po prostu :)

 

Dobre...a wiesz kim jest jego mama, że takimi perełkami rzucasz? :D

 

Ciekawe co by było jakbym ja teraz numer zmienił albo mój ojciec. 10 lat pracy w zawodzie idzie się kochać. Wszyscy klienci go mają, jest w reklamach, na stronach...

Świetny pomysł!!





#7

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a ty wiesz kim jest, ze wykluczasz taką możliwość?

 

przestań więc ironizować bo ciebie ten temat nie dotyczy ;)



#8

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może zamiast tego zastosować rozwiązanie pod tytułem "święty spokój"? Jeśli Twoja mama korzysta z jakiegoś w miarę współczesnego smartfona* , to wystarczy ściągnąć i zainstalować program do blokowania połączeń lub SMSów z wybranego numeru. Dla iOSa będzie to na przykład iBlacklist, dla Androida Blacklist Plus, w Windows Phone takie coś jest zdaje się już wbudowane w system i zwie się Call + SMS Filter.

 

Szybko i sprawnie, problem z głowy.

 

* (ha, ciekawostka -- smartfona, czy smartfonu? Kryterium semantyczne jest sprzeczne z morfologicznym... :) )





#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dajesz złote rady, więc ja daję swoje - czy mi zabronisz?

Jak czytam taką głupotę to muszę zripostować, bo chłopak gotów to mamie zaproponować.

A nie każdy ma tylko 10 psiapsiółek w telefonie i rodziców :)





#10

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a skąd wiesz, ze ona tak nie ma? nie każdy jest biznesmenem.

skoro ripostujesz głupoty, to zripostuj swoje wszechwiedzące podejście ;)



#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a skąd wiesz, ze ona tak nie ma? nie każdy jest biznesmenem.

skoro ripostujesz głupoty, to zripostuj swoje wszechwiedzące podejście ;)

 

Są różni ludzie i różnie podchodzą do problemów. Są tacy jak ty - szare myszki, które wolą unikać realnej konfrontacji i zamiast gościa pogonić na siedem stron świata, to wolą zmienić numer. Właśnie dlatego, m.in. takie cwaniaki egzystują i zbijają kasę na niewinnych ludziach, oszukując ich. 

Są też ludzie, którzy wolą pomyśleć i spróbować gościa namierzyć i spowodować, żeby odpowiedział za swoje czyny - Convers.

 

Skoro ty zaproponowałaś zmianę numeru, ja zaproponowałem żeby tego nie robić, bo nawet jak ktoś nie jest biznesmenem, to na pewno na tym straci, bo w telefonie ma się różne kontakty i różni ludzie mają twój numer. Więc w każdej opcji, czy mama ma wpisaną tylko rodzinę czy pół miasta - traci na takim ruchu. A dlaczego ona ma tracić a nie gość, który wyłudza kasę? Rozumiesz teraz - bo już jaśniej się nie da - chyba, że sobie w monitor latarką poświecisz dodatkowo :)

 

A wracając do tematu - Convers - pierwszy krok, to ten do salonu firmowego sieci i naświetlenie problemu, powinni coś doradzić. Dobrze byłoby też podpytać w serwisach telefonów, nawet takich w marketach - zdziwiłbyś się jaką wiedzę tam goście mają :)





#12

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dla mnie to strata czasu, a cytuję, że powodem tego postu jest "chcę mu odpłacić'.... jesli ktoś się chce bawić w takie rzeczy, oczywiscie, proszę bardzo, jesli tak ceni sobie swój czas :)



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zablokuj ten numer jakimś programem i po kłopocie.





#14 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Zmiana numeru nic nie da. Z reszta po co. To samo blokowanie numeru. Pewnie sobie prepaida kupi i znowu dzwonil bedzie i smsowal. Najlepsze jest to ze wcale sie nie kryje z tym kim jest. Bezczelność ludzka nie zna granic. No trudno temat mozna zamknac bo bardziej liczylem na pomysly jak ztrollowac goscia a wywiazuje sie jakas awantura pomiędzy wami

Wysłane z mojego Vertis 5010 Expi przy użyciu Tapatalka

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

postrasz go ruską mafią. Jeśli dzwoni z widocznego numeru to lepiej bo są tacy co dzwonią z prywatnego i takich to się nawet zablokować nie da.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych