Skocz do zawartości


Zdjęcie

USA: Mężczyzna gwałcił własnego psa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

26 letni Michael Patrick McPhail uprawiał seks w własnym psem. Zoofila na gorącym uczynku nakryła żona - podaje internetowe wydanie waszyngtońskiego dziennika "The News Tribune".

Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Jest oskarżony o znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Proces rozpocznie się 11 grudnia.

Zwierzę przebywa obecnie w klinice weterynaryjnej i jest pod obserwacją. Mężczyzna został wypuszczony z aresztu po wpłaceniu 20 tys. dolarów kaucji.

McPhaila na gorącym uczynku złapała żona. Usłyszała skomlenie i wycie ich 4-letnej suki rasy pit bull terrier. Gdy poszła na tył domu sprawdzić co się dzieje, zobaczyła męża gwałcącego psa na werandzie. Kobieta zrobiła z ukrycia zdjęcia swoim telefonem komórkowym i wezwała policję.

- McPhail to pierwsza osoba w historii hrabstwa Pierce oskarżona o tego typu bestialskie zachowanie wobec zwierzęcia - powiedziała prasie asystentka prokuratora Karen Watson.

Do czerwca tego roku Waszyngton był wśród czternastu stanów, których prawo w żaden sposób nie karało za znęcanie się nad zwierzętami. Nowelizację stanowego prawa spowodował kazus mieszkańca Seattle, który umarł po tym, jak uprawiał seks z koniem.
http://wiadomosci.o2...?s=258&t=285457
  • 0



#2

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no świat się kończy. A z drugiej strony po co takie tematy.
  • 0

#3

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sodoma i Gomora, chyba wszyscy wiemy jak to się w Bibli skończyło :argue:
  • 0

#4

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łeee... cóż, w końcu jesteście rasą podrzędną w stosunku do Irkenów, więc co to się dziwić... :wow:





_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:
  • 0

#5

LysinkaMat.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myśle że jakikolwiek komentarz jest zbędny... :surprised:
  • 0

#6

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powinni tez pokazać zdjcie :lol : :rotfl:
  • 0

#7

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myśle że jakikolwiek komentarz jest zbędny...

Przepiękny przykład postu nic nie wnoszącego do tematu... Brawo!
Coś mi się wydaje, że biblijna apokalipsa jest coraz bliżej, a tą bestią jest USA...
  • 0



#8

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że zapewne nie tylko w USA takie przypadki mają miejsce. Na całym świecie mogą trafić się takie... hm... sami-wiecie-co :surprised:





_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:
  • 0

#9

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że zapewne nie tylko w USA takie przypadki mają miejsce. Na całym świecie mogą trafić się takie... hm... sami-wiecie-co

No własnie, to jest takie głupie gadanie, że USA to zło, takie rzeczy się dzieją wszędzie. Tak samo gadanie, że w Polsce jest głupie prawo itp. Trzeba patrzeć na wszystko z szerszej perspektytwy.
  • 0

#10

kyrys.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś nawet jakimś programie „krajo znawczym” była opisywana świątynia najprawdopodobniej w Indiach gdzie płaskorzeźby przedstawiały paru kolesi zadawalających się z koniem…. :crazy:

Widocznie żona mu się znudziła : :lol : albo sie pomylił :wow: hehe
  • 0

#11

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biedna żona (ale musiala miec mine jak to zobaczyla). Pieska tez szkoda.
  • 0

#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem czy ten facet jest psychiczny, czy żona mu nie wystarczała po prostu ??

Jestem przeciwny znęcaniu się nad zwierzętami w ten sposób. To obrzydliwe, to po prostu gwałt na niewinnym stworzeniu, bo nawet nie wiadomo czy ta suka nie chciała z nim :lol :
  • 0



#13

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to ten koleś powinien dostać krzesło elektryczne, chociaż nie, większa karą byłoby dożywocie, tam lubia takich xD dostał by ładnie w toalecie jakby się schylał po mydło :)
  • 0

#14

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dla mnie to ten koleś powinien dostać krzesło elektryczne,


Pamiętajcie śmierć to nie kara, to wybawienie z tego świata... Najlepszą karą jest męka na tym świecie, ale taka męka, żeby żyć jak najdłużej i jak najbardziej się męczyć. Przykład który opisuje Szefo jest tego bardzo dobrym przykładem ;-)
  • 0



#15

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL, dlatego po chwili namysłu stwierdziłem że krzesło to bedize nagroda :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych