Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z przeszłości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Jeshka79.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie,

Przy okazji oglądania Unsolved Mysteries UFOs przypomniałem sobie dwie sprawy. Mając kilkanaście lat zbierałem magazyny UFO i namiętnie czytałem książki o tej tematyce z lokalnej biblioteki i od dawna jedna relacja (chyba właśnie z magazynu UFO) nie daje mi spokoju - pamiętam, że rzecz działa się w USA w latach 50 lub 60tych XX w., szczegół (jeden z niewielu), który zapadł mi mocno w głowie, to fakt, iż czarnoskóry mężczyzna szedł późnym wieczorem opuszczoną drogą wiejską tocząc przez sobą oponę (opony) z reklamowym banerem w miejscu felgi, jak wynikało z opisu, takie opony były bardzo popularnym medium reklamy przydrożnej w tamtych czasach, człowiek ten został uprowadzony. Wiem, że to brzmi może dziwnie, nawet komicznie, ale bardzo chciałbym wrócić do tej historii i odnaleźć więcej szczegółów na jej temat w sieci, nie daje mi to od wielu lat spokoju. Czy ktoś coś może ?

 

Druga sprawa sprawiła, że dostałem gęsiej skórki. Również na Unsolved Mysteries jest fragment o Hudson Valley UFO, zdarzeniach, które miały miejsce w latach 80 w Hudson Valley w USA, w pewnym momencie zaprezentowany jest fragment amatorskiego nagrania VHS świateł na niebie z 1984 r. - przysięgam, że kiedy byłem mały (pierwsza połowa lat 80) przebudziłem się pewnej nocy, moi rodzice jeszcze nie spali oglądając w telewizji jakiś film w sąsiednim pokoju. Wstałem z łóżka, podszedłem do okna (5 piętro) a tam wysoko sunął bezszelestnie pojazd, który o ile dobrze pamiętam wyglądał dokładnie tak, jak ten w materiale z Unsolved Mysteries - jedna większa, bardzo licznie oświetlona jednostka z przodu i jakby "przyczepka" (tak to wówczas nazwałem) przypięta do statku-matki. Wystraszony zszedłem z łóżka, pobiegłem do pokoju rodziców, którzy słysząc to rzecz jasna wszystko zbagatelizowali. Zapamiętałem jeszcze jeden szczegół - w telewizji leciał jakiś film sensacyjny produkcji ZSSR lub itp. akurat była scena pościgu, w którym brały udział Wolgi - (GAZ-24). Ktoś miał podobne zdarzenia z obiektami na niebie w latach 80 ?

Dzięki z góry,
Maciej

 

 


  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych