Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paranormalne a tematyka tego forum.


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#16

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Być może kiedyś jeszcze wrócę do tej kwestii w przyszłości a teraz tak na gorąco.  
Na forum nie prowadzi się dyskusji tylko przegania żartownisiów własnych i tych z zewnątrz. Panujące obecnie podejście tylko ich zachęca.  

 

Kiedy przed laty pojawiło się to zjawisko (moim zdaniem było do przewidzenia) proponowałam rozwiązanie. Nie twierdze że miałoby być wdrożone ale nie było nawet wzięte pod uwagę. Osobiście tak bym postąpiła. Dotychczasowa polityka nie zdaje egzaminu.  





#17

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To znaczy jaka polityka? Kasowania równo z trawą żartownisiów? Mamy debatować o każdej głupocie na forum wrzucanej? Chyba żartujesz. 

Na forum nie prowadzi się dyskusji? :D Aidil, skasuj tego posta - bo blamaż.

Już pomijam fakt, że Ty w ogóle się nie angażujesz w forum, piszesz żeby narzekać. Kiedy założyłaś ostatnio paranormalny temat? Więc zamiast narzekać na wszystkich wokół - zacznij od siebie.

 

Edit:

 

dla zainteresowanych, co by nie szukali, przejrzałem sobie z ciekawości tematy Aidil. Wiecie kiedy ostatnio założyła temat paranormalny? 

 

Nigdy.

 

Macie tu pokaz czystej hipokryzji.

Źdźbło w cudzym oku dojrzy, a belki w swoim nie widzi.

 

Jeszcze żeby to napisał Staniq czy Pishor, Kpiarz - to moglibyśmy się nad tym pochylić, bo im na sercu leży dobro forum. Ale Aidil - jesteś ostatnią osobą, która może narzekać, nie dając nic od siebie. Pomyśl nad tym przed następnym postem.





#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie powinno się mylić oceny z jak to określiłeś narzekaniem. To o czym napisałeś jest zgodne z obecnie obowiązującą  polityką forum.
A ja nie o tym kiedyś pisałam i nie o tym teraz wspomniałam. Nie angażuję się z powyższego powodu zresztą pewnie nie tylko ja.   
 

Masz racje ale to że tak długo tutaj jestem daje mi możliwość wglądu w panujące na forum profuzję nad formą.  


Nie powinno się mylić oceny z jak to określiłeś narzekaniem. To o czym napisałeś jest zgodne z obecnie obowiązującą  polityką forum.
A ja nie o tym kiedyś pisałam i nie o tym teraz wspomniałam. Nie angażuję się z powyższego powodu zresztą pewnie nie tylko ja.   
 

Masz racje ale to że tak długo tutaj jestem daje mi możliwość wglądu w panujące na forum profuzję nad formą.  

 

To znaczy jaka polityka? Kasowania równo z trawą żartownisiów? Mamy debatować o każdej głupocie na forum wrzucanej? Chyba żartujesz. 

Na forum nie prowadzi się dyskusji? :D Aidil, skasuj tego posta - bo blamaż.

Już pomijam fakt, że Ty w ogóle się nie angażujesz w forum, piszesz żeby narzekać. Kiedy założyłaś ostatnio paranormalny temat? Więc zamiast narzekać na wszystkich wokół - zacznij od siebie.

 

Edit:

 

dla zainteresowanych, co by nie szukali, przejrzałem sobie z ciekawości tematy Aidil. Wiecie kiedy ostatnio założyła temat paranormalny? 

 

Nigdy.

 

Macie tu pokaz czystej hipokryzji.

Źdźbło w cudzym oku dojrzy, a belki w swoim nie widzi.

 

Jeszcze żeby to napisał Staniq czy Pishor, Kpiarz - to moglibyśmy się nad tym pochylić, bo im na sercu leży dobro forum. Ale Aidil - jesteś ostatnią osobą, która może narzekać, nie dając nic od siebie. Pomyśl nad tym przed następnym postem.

 

 

Twoja odpowiedź należy do preferowanego sposobu prowadzenia forum.   Nie widzisz innych możliwości prowadzenia forum?  Formuła jest z kamienia?

a przecież i z niego można wyczarować wspaniała formę.

 

Ale kończę i przestaję wcinać się w prowadzenie forum które przecież jest czyjaś działalnością. 





#19

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zwykle jedna osoba ma problem :v

Co  do tematu nie da się przez całe życie gadać o rzeczach paranormalnych dlatego tematyka forum się rozmyła na wszelakie inne tematy.





#20

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... hehe Lidka pełna zgoda :P, a nam tak nie po drodze ;].





#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tematów para na forum jest mnóstwo, dziesiątki psi ballach, egzorcyzmach itp. Jedne są ciekawe i warte zainteresowania a inne to szukanie na siłę zjawiska paranormalnego tam gdzie go nie ma, czyli widzę twarz w plamie i czy wy też to widzicie.

Dla przykładu
http://www.paranorma...tac-ze-zdjecia/

A są tematy zakładane gdzie ktoś pisze "widziałem ducha, kosmitę, ufo" dostaje parę normalnych pytań i potem słuch po nim ginie, więcej nie odpisuje. Więc narzekania mają słabe uzasadnienie. Zresztą jak zwykle w przypadku tej osoby.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 24.11.2015 - 19:10




#22

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko dobry przykład podałeś, patrzcie na tę hipokryzję:

 

Jezu, przecież to zwykła plama, przesadziłeś z wyobraźnią. Duchy nie istnieją.

Wiecie czyj to komentarz? Autora tego tematu, w którym tu piszemy.

Czyli co, ten temat to prowokacja, co równa się z banem, czy rozdwojenie jaźni?

 





#23

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 

Bany przeważnie idą za multikontami, my na prawdę weryfikujemy te tematy, nie macie pojęcia ile śmieci tu trafia, co dziennie kilkanaście tematów ląduje w koszu! Nie widzicie tego, ponieważ to praca w tle, chciałbym doczekać dnia, w którym ktoś w końcu nas doceni :)

 

PS.

Twój kawałek mam cały czas na playliście w samochodzie - minęło sporo czasu od zamieszczenia, dowodzi to tylko temu, że utożsamiamy się z naszymi userami :)





#24

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spokojnie - Wasza praca jest zawsze dOceniana, a raz do roku nobilitowana. :].





#25 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Dodając jeszcze trzy grosze są jeszcze fora ściśle o tematyce para, ale jak się posiedzi tam 24 godziny to można odlecieć w kosmos. Sceptycy się tam nie zapuszczają bo każde NIE na duchy, kosmitów, życie we wnętrzu ziemi, atlantyde, nibiru i w ogóle, że rządzą nami jaszczury spotykasz się z falą krytyki, że jesteś jednym z tych ciemnych na których działa NWO. Do tego sprowadziły się wszystkie tego typu miejsca tylko paranormalne.pl przetrwało to w zdrowym rozsądku.


Użytkownik .Uzurpator. edytował ten post 16.12.2015 - 07:32



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych