Skocz do zawartości


Zdjęcie

Absolutnie nie żartuje w sprawie tematu http://www.paranormalne.pl/topic/41349-czy-bogu-sie-to-naprawde-podoba/#entry656134


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
No replies to this topic

#1

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Egzorcyzmowanie sal Sejmowych nie jest żartem i informują o tym wszystkie portale informacyjne. Ciekawa jestem co o tym sądzą forumowicze z Paranormalne i jestem zdziwiona, że moderator potraktował ten temat jako żart. To co się stało w Sejmie jest to ciekawym zjawiskiem kulturalno religijnym i naprawdę wartym dyskusji. Na dowód zainteresowania i rozgłosu tej sprawy przytaczam kolejne linki z portali informacyjnych.

 

kasacja.gif

 

Naprawdę nie rozumiesz dlaczego poprzedni temat został zamknięty? Nic śmiesznego w nim nie było. Była natomiast polityka. A idąc za Regulaminem:

 

7.14 Zabronione jest poruszanie jakiejkolwiek tematyki związanej z polityka, a w szczególności prowadzenie agitacji politycznej na  forum, czyli zamieszczanie wypowiedzi mającej na celu wyłącznie zaprezentowanie własnych i/lub ośmieszenie innych poglądów politycznych. Zakaz obejmuje cały obszar Forum, czyli również Shoutbox, Prywatne Wiadomości oraz Sygnaturę.

 

Czy nie uważasz, że wzywanie księdza żeby po Palikocie posprzątał nie jest deprecjonowaniem tegoż?

Czy nie uważasz, że za 5 postów zacznie się debatowanie i wyśmiewanie, że Palikot to a Pis tamto, a PO to już w ogóle!

Bo ja tak uważam. Niejednokrotnie się przekonaliśmy, że tematy polityczne się tu nie sprawdzają i ich tu nie będzie.

 

Proszę więcej nie zakładać tego ani podobnych tematów, bo wszystkie wylądują w koszu.

 

Są portale polityczne i tam możesz zamieścić ten temat i podyskutować.

 

Kronikarz






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych