Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne odczucia

odczucia Oczy odczytywanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ryonusuke.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,  

Chciałem się dowiedzieć czy to czego doświadczam może być postrzeganiem poza zmysłowym.

Około 2 lat temu zaczełem mieć takie odczucia np: Stojąc w jakimś miejscu czułem się nie swojo,Zawsze byłem osobą emaptyczną ale mam wrażenie że efekt się nasilił.Nie następuje to zawsze lecz patrząc na osobę, mam wrażenie drżenia , takiej fali , uderzenie pomiędzy mną a tą osobą.Jest to bardzo krótkie.Tak jakbym otrzymywał odczucia i emocje danej osoby.Miałem też sytuacje że wiedziałem co nie pasuje do reszty.NP: będąc w odwiedzinach u znajomej.Poznałem jej brata i chłopaka naraz od  razu wiedziałem który jest kim, gdy wszedł jej ojciec od razu wiedziałem kim jest.Odnajduje zagubione przedmioty, np kluczyki od samochodu , telefon,Nawet te nie należące do mnie.Po prostu ktoś mówi "pomóż mi znaleźć" a ja po prostu ide i podnoszę bez szukania.

 

Co myślicie? Rozmawiałem z koleżanką która mówi że to połączenie dużej spostrzegawczości i empati.Że podobnie działają psychoanalitycy obserwując osobę są w stanie wiele o niej powiedzieć.Że może mam talent, i wykorzystuje go podświadomie

.              


  • 0

#2

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najprawdopodobniej koleżanka ma rację, nie każdy ma coś takiego, ale też znowu nie są to jakieś nadludzkie zdolności. Może zostań detektywem policyjnym albo właśnie psychoanalitykiem/terapeutą, możesz mieć talent, a szkoda by go było nie wykorzystać. Postrzegania pozazmysłowego na razie bym się tu nie doszukiwał.

Użytkownik Legendarny. edytował ten post 07.11.2015 - 00:15

  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brat był podobny do siostry a ten drugi facet był starszy, więc logiczny wniosek, że to ojciec.
  • 0



#4

Ryonusuke.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie to rozumiem, ale chodzi mi o odczucia dotyczące miejsc.


  • 0

#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż, jest proste wyjaśnienie odczuć co do miejsc - albo podświadomie czymś się w nich sugerujesz albo okresowo masz gorsze samopoczucie i zrzucasz winę na miejsca.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 07.11.2015 - 13:15

  • 0



#6

Rigiel97.
  • Postów: 26
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim osobistym zdaniem, masz w sobie po prostu tyle empatii że bardzo często pojawia się u Ciebie doznanie melancholii i nostalgii. Jeżeli chodzi o kwestie znajdywania przedmiotów, mógłbym Cię prosić o przybliżenie paru sytuacji tzn. opisanie bardziej szczegółowe? 


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: odczucia, Oczy, odczytywanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych