Skocz do zawartości


Eskadra UFO przestraszyła mieszkańców Bakersfield w Kalifornii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

temat do usunięcia


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie będzie to nic odkrywczego, ale to mi wygląda na lampiony.
  • 0



#3 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Zdjęcia. Wideo nie zrobili bo by było widać, że to grupa lampionów puszczona gdzieś z imprezy w inaczej części miasta. Tyle mieszkańców to widziało, telewizja, twarz na ekranie, opowieści i zrobili trzy zdjęcia. Szkoda, że ktoś ze sztalugą nie wyszedł i nie namalował zjawiska.


  • 4

#4

Chasm.
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lampiony na 100%.

Gdyby nie różne stopnie jasności, wszystkie wyglądają jakby były zrobione CTRL+C, CTRL+V. Oczywiście nagranie video wiele by wyjaśniło.


  • 0

#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chcę mi się wierzyć, żeby ludzie byli aż tak tępi, żeby nie odróżnić lampionów i wychodzić z domów i aut z tego powodu. Nie raz widziałem lampiony i po 3 sekundach już wiadomo co i jak, nawet człowiek nie zdąży się zafascynować i już wie, że to lampion. To chyba Ci ludzie też by rozpoznali stojąc na ulicy.


  • 0



#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tsTYn6g.jpg

 

Daniel, większość ludzi nie potrafi odróżnić gwiazdy od innych obiektów, widzą syriusza i mówią że to ufo. Niektórzy ludzie biorą helikoptery za ufo. 40% ludzi myśli że tylko organizmy modyfikowane genetycznie mają geny.

Poza tym te relacje mogą być trochę przesadzone, jeden gapił się jak wryty i reszcie przypisał to samo, mimo że tamci nie podzielali takiego zachwytu.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 01.11.2015 - 20:57

  • 3



#7 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Ja widziałem kiedyś podobną grupę lampionów z główki molo puszczoną z plaży, ale lecącą już daleko w morze. Taki sam widok.

 

Lampiony mogą mieć różne kolory.

lampiony3.jpg

 

Taki widok mieli ludzie, którzy puszczali lampiony:

Lampiony_f4_big.jpg

 

A trzy zdjęcia powyżej z autora postu pokazuje co oni widzieli z boku z pewnej odległości.

 

Daniel. po prostu ludzie są głupi albo sprzedadzą własną matkę na rzecz kamery telewizyjnej. Ja pracując zagranicą jako fizyczny pracownik podczas uszkodzenia taśmy na produkcji ze łzami w oczach oglądałem jak trzech "wykwalifikowanych" menago hali oglądali i szukali powodu, który jak dostrzegłem z kilku metrów. Podszedłem i pokazuje palcem przyczynę a oni udają, że mnie nie widzą bo jak głupi polaczek może coś wiedzieć. Więcej nigdy nic już mnie po tej akcji nie interesowało. Także wiem co mówię, szkoła, dyplomy nie czynią nikogo mądrym czy bystrym. A to, że całe osiedle rodzin w domach na kredyt coś widziało to żaden dowód w czasach wiecznej bujdy w telewizji.


  • 0

#8 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Przynajmniej się wyjaśniło czym są te tajemnicze obiekty :P


  • 0

#9

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja widziałem kiedyś podobną grupę lampionów z główki molo puszczoną z plaży, ale lecącą już daleko w morze. Taki sam widok.

 

Lampiony mogą mieć różne kolory.

lampiony3.jpg

 

Taki widok mieli ludzie, którzy puszczali lampiony:

Lampiony_f4_big.jpg

 

A trzy zdjęcia powyżej z autora postu pokazuje co oni widzieli z boku z pewnej odległości.

 

Daniel. po prostu ludzie są głupi albo sprzedadzą własną matkę na rzecz kamery telewizyjnej. Ja pracując zagranicą jako fizyczny pracownik podczas uszkodzenia taśmy na produkcji ze łzami w oczach oglądałem jak trzech "wykwalifikowanych" menago hali oglądali i szukali powodu, który jak dostrzegłem z kilku metrów. Podszedłem i pokazuje palcem przyczynę a oni udają, że mnie nie widzą bo jak głupi polaczek może coś wiedzieć. Więcej nigdy nic już mnie po tej akcji nie interesowało. Także wiem co mówię, szkoła, dyplomy nie czynią nikogo mądrym czy bystrym. A to, że całe osiedle rodzin w domach na kredyt coś widziało to żaden dowód w czasach wiecznej bujdy w telewizji.

Zgadzam się z tobą, też mi to na lampiony wyglądało przynajmniej na zdjęciu, dziwne że nikt z bliższej odległości nie zrobił zdjęć.


  • 0

#10

Simson.
  • Postów: 172
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Kalifornii i innych stanach zakazane jest puszczanie lampionów. A szczególnie w zachodnich stanach ze względu na susze... I zakazy te są przestrzegane


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych