Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe i dające do myślenia przesłania i hipnozy regresyjne

hipnoza

  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#16 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

W linku jaki podałeś mamy nazwę kanału czyli jednocześnie link do jej personalnej strony. http://hellseher.es/

Bardzo łatwo dojść do napisu SHOP oraz jakiegoś gówna nie wartego 0,5 grosza a ceny są po 30 euro za syf co Ci wisi na szyi oraz jakieś książki czy wideo.

 

Ta Pani działa w głównych językach ludzi, którzy oddają zdrowie dzieci obcym czarodziejom bo stwierdzili, że urodzeni są oni by stąpać po ziemi siejąc energią wokół by dać Ci lepsze jutro. Polski, Hiszpański, Niemiecki.

 

Generalnie taka osoba tworzy kult, działa w odpowiedniej niszy, tworzy jakiś olejek czy inne gówno na rękę, może jakaś książka, może jakaś lampka. No i tworzy wokół tego ideologie no żebyś jej wysłał te 10 euro, no i jak już to kupisz to jesteś zwykłym głupkiem, który potwierdza sukces pieprzenia głupot w czasach przekonań, że jeżeli ktoś umarł to znaczy, że system go zabił a cudowni czarodzieje otwierają się w internecie by bezinteresownie Cię uratować.

 

Taka osoba 24/7 żyje w systemie swoich wierzeń. Jest ona stabilna i wiarygodna. Wątpliwość czy jakakolwiek zdrada linii wiary jaką się głosi dyskwalifikuje się z tego biznesu obłudy i kłamstwa. Ataki głównie na ludzi powiązanych z wiarą, chorobami, samotnych, nieszczęśliwych bo pojawiła się Gracjana, która chcę znaleźć odpowiednią ilość zwolenników na poziomie to co Gracjana kupi, pokaże, opisze ja też muszę to mieć.

 

Marketing w prawdziwej odsłonie. Złapiesz ją za rękę ona powie, że to nie jej ręka.

Wiele ludzi tego typu zostało milionerami, na wciskaniu szajsu, medalików Św. Krzysztofa bo wtedy Bóg siedzi u Ciebie w aucie. A to wszystko za 5zł listem poleconym.


  • 0

#17

kirsty16.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przywiedziona tutaj po obejrzeniu podobnych regresji hipnotycznych, mogę stwierdzić autentyczność takich filmików tylko w 20%.

Znając swoją ciekawość i fascynację paranormalnymi zjawiskami, oraz zawiedziona niespójnością informacyjną takich przekazów, gdzie jedno źródło przeczy drugiemu, mając świadomość istnienia osób, lubujących się w szerzeniu dezinformacji, trzymam się jednej żelaznej zasady, że wierzę tylko w to, co sama zobaczyłam na własne oczy i doświadczyłam na własnej skórze.

Jak wyżej zauważył "Wszystko", razi mnie w w takich hipnozach próba pokierowania osobą w transie przez hipnotyzera, czyli wyprzedzanie odpowiedzi, lub narzucanie tego co ma obejrzeć. Co do samych wizji, mogę się zgodzić, że są to głównie pomieszania zlepków posiadanych informacji z fantazjami hipnotyzowanego.

Co do teorii, którą przedstawia "Urgon", że regresja hipnotyczna nie wywołuje prawdziwych wspomnień, a tylko zmusza mózg do konfabulacji, nie byłabym taka zgodna, bo np. pierwsza taka regresja w przypadku dr Michaela Newton, która dała przyszłość słynnej serii "Wędrówki dusz", była przypadkiem i absolutnym brakiem sugestii z jego strony.

 

Sama bawiłam się w autohipnozę i nic za bardzo z tego nie wyszło. Jedynie raz po całonocnym katowaniu się takim nagraniem udało mi się zobaczyć migające światło przed oczami, a potem dwa krótkie statyczne obrazy. Potrafię zauważyć różnicę między tym co widziałam, a działaniem wyobraźni.


Użytkownik kirsty16 edytował ten post 10.02.2016 - 18:47

  • 0


 


Also tagged with one or more of these keywords: hipnoza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych