Skocz do zawartości


Zdjęcie

W poszukiwaniu dawnych użytkowników.

smutek praużytkownicy szukajcieaznajdziecie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 Jak już zdążyłam wyżalić się na sb, tak też pożale się tutaj gdyż dopada mnie nostalgia. Nie jesienna, ale forumowa. Jeśli ktoś mnie kojarzy zapewnie wie że milion lat (ewntualnie 29) nie było mnie na forum. Kontakt miałam z kilkoma użytkownikami, którzy konta pousuwali albo nie byli tutaj równie długo jak livcia.

Postanowiłam więc działać, może ktoś z Was będzie miał namiary, a może ktoś z Was też kogoś szuka.

Ok więc zaczynam wymienianie - Aton, Bayakus, Judas666, Muhad,, mag-21(??), D.B wiem, że na forum czasem zaglądasz, ale też możesz się odezwać :)

Powspominajmy razem, stare, dobre czasy. Kiedy byliśmy młodzi i piękni i chciało nam się pisać na forum.

 





#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kilka z wymienionych osób po prostu wypięło się na forum, wcześniej robiąc gorzkie żale. Szczerze mówiąc, nigdy nie zrozumiem ludzi, którym coś nie odpowiada a nie potrafią o tym rozmawiać. Zawsze czyjaś opinia nie będzie zbieżna z naszą i odwrotnie. Źródłem konfliktów są: światopogląd, religia, przekonania, wiedza lub jej brak itp.

   Na forum wypięli się głównie ci userzy, którym nie podobało się, że modowie nie pozwalają wyzywać całej "reszty" o innych poglądach. Taaak, "nasza prawda jest najlepsza i najważniejsza"...

Tak to się zaczęło, a później to sama chyba pamiętasz. Szkoda tamtej całej ekipy, bo była twórcza.

DiBi się pojawia dość często, Atona całe wieki nie widziałem, Muhad się wypiął, Bayakusa też nie widać od bardzo dawna, a mag - 21nie mogła pogodzić się z tym, że ktoś nie daje wiary w to co opisuje. W tym akurat wypadku przesadziła z inwektywami, a później pożegnała się w stylu, który damie nie przystoi.





#3

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O mnie zapomniałaś. :<





#4

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aton jakiś czas temu założył nowe konto, a Bayakus (jeśli się nie mylę) to teraz Tout Est.





#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze przy tej okazji trzeba wspomnieć o McNuggat, też było smutne odejście :(

A tak serio, znacznie bardziej brakuje takich użytkowników jak Mariush, pdjakow czy użytkownik, który zawsze wrzucał informacje o kometach, już nawet nick mi umknął. Było jeszcze kilka osób. Swoją drogą ciekawe czy Ci nieaktywni już od dawna, czasami tu zaglądają.





#6

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O mnie zapomniałaś. :<

O właśnie miałam pisac o tym kolesiu z mojego miasta, z którym kiedyś na pw miałam wymiane zdań :D, nazwy użytkownika zapominałam, widzę Mylo, że postanowiłeś zostac Córą Koryntu, mignij do mnie na pw, bo jestem ciekawa co u Ciebie :D. Pamiętam, pamiętam, starość nie radość, ale pamięć jeszcze dobra, ale nie do nazw.

McNuggat nie kojarze, Mariush stanowczo, wielki wkład w forum, tak jak Aquilla, czy pan imieniem Marian (jeśli źle napisałam jakiś login to przepraszam).

Jak się teraz Aton zwie? Nie odzywał się do mnie w huk czasu, zawsze jak wracał to coś pisał.


Użytkownik livin edytował ten post 27.10.2015 - 20:54




#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A Janusza Cebulę pamiętasz?





#8

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Eeee....Janusza Cebulę? Niee....





#9

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jeszcze nie umarłem ;)

Choć prawdą jest, że od jakiegoś czasu wypowiadam się na forum z przerwami. Ostatnio zasiedziałem się tu bardziej chyba jakies pół roku temu.

Ale zaglądam tu regularnie. Od niedawna przymierzam się do tego, aby wrócić do częstszego udzielania się w dyskusjach, bo dostrzegam, że tu i ówdzie istnieje konieczność wtrącenia moich trzech groszy. Ale raczej do aktywności sprzed lat nie uda mi się już wrócić.

 

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie tych, którzy o mnie jeszcze nie zapomnieli :)





#10

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak na marginesie, to ja jeszcze pamiętam użytkowników sprzed kilku epok wstecz. ;) W sumie nie przebywam tutaj za często, nawet nie wiem czy ktoś przejął pałeczkę z nowszych użytkowników. 





#11

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Część z dawnych Userów można spotkać na forum davidicke.pl. I to nawet pod tymi samymi nickami co funkcjonowały tutaj. Ba, nawet avatary są te same. Po stylu wypowiedzi czuć, że to te same osoby :)





#12 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

No na tamtym forum można odlecieć na kraniec kosmosu. Za mało dobrych sceptyków tam jest i teorie spiskowe osiągają apogeum możliwości.



#13

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mag-21 usunęła chyba konto jakieś rok temu bo cóż....uznała że za dużo sceptyków na forum i nikt jej nie słuchał/czytał.



#14 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Szkoda mi jej. Ja lubiłem czytać stare dyskusję tamtych użytkowników. Można powiedzieć, że lwia część czytelników zwyczajnie się nie wcinała w tok rozmów. Ja ją pamiętam z wielu tematów szkoda, że wymiękła publiczny poklask to żadne paliwo gdy samemu się wierzy w swoje przekonania.



#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każde forum żeby żyć- funkcjonować powinno mieć lidera, to powinno mieć przynajmniej dwóch. Bolączką tego (moim zdaniem) jest jedno kierunkowa wizja profilu i dziwny pociąg do powstawania grup wsparcia. Ale to nie o tym wspominki @@  chyba to omen omen nie pośmiertne wypominki @@






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych