Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz na zdjęciu.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niejednemu facetowi ciśnienie by skoczyło, widząc obcego faceta obok dziewczyny. Ale skoro to tylko przyjaciółka, jak napisałeś, to nie rozumiem twojego niepokoju.
Teraz do zdjęcia: mimo, że zaznaczyłeś tam elegancko niczym mistrz Picasso oko, barki a nawet i kołnierz, to  ja perfidnie widzę gigantyczne ucho. Poważnie. Bez żadnej złośliwości - po prostu chcę normalnie rozkminić fotografię - choć wydaje mi się, że już wiele zostało tu wyjaśnione bez żadnego dodawania zabobonów.

Wyglada to jak odbicie swiatla z ekranu komorki.Ps Laseczka Ci wysyla slodkie selfiki a Ciebie interesuje palma na scianie....

Palma? Gdzie? Czyżby jakiś nowy szczegół w sprawie?


Użytkownik Profesor Proton edytował ten post 23.10.2015 - 16:46

  • 1

#17

Narax.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 



Wyglada to jak odbicie swiatla z ekranu komorki.Ps Laseczka Ci wysyla slodkie selfiki a Ciebie interesuje palma na scianie....

To, że mi wysyła takie zdjęcie to inna sprawa hahaha xDD

Sama mnie poprosiła o znalezienie wytłumaczenia w tej sprawie xD

 

 

pishor

 

Proszę:

 

66439334276375936571.jpg

 

 

 

 

buzię widzę!! :D ... a tak na poważnie Tak jak wcześniej pisali, albo jest to odbicie kurtki, która powyginała się w ten sposób, że można dostrzec w niej twarz, lub jest to zabrudzenie na lustrze, co do barków i kołnierza masz naprawdę bogatą wyobraźnie heh jeszcze powiedz, że widzisz jego nogi a na nich klapki kubota :D


Użytkownik Narax edytował ten post 23.10.2015 - 16:37

  • 0

#18

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

pishor

 

Proszę:

 

66439334276375936571.jpg

 

Dziekuję.
Wiesz co - nikt cię nie przekona, więc szkoda naszego czasu.

Na temat barku i kołnierza, to nawet się nie wypowiadam, bo trzeba mieć na prawdę kawał wyobraźni żeby je tam dostrzec.

A co do oka...

Skoro to, co zaznaczyłeś jest okiem, to czym jest to, co ja zaznaczyłem na fotce poniżej, a co rzeczywiście może oko przypominać - dziurą w czole?

Załączone grafiki

  • twarz.jpg

  • 1



#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poza tym, wystarczy zrobić tak jak pisał proton, niech się ubierze tak samo ponownie i ustawi podobnie jak na tym zdjęciu i strzeli fotę i zobaczy co wyjdzie. jak będzie to samo to wystarczy przysłonić tu czy tam ręką i zobaczyć co się odbija. No ja bym tak zrobił jakby mi zależało.
  • 0



#20

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chcę być nietaktowny, ale ja się zastanawiam jak to możliwe, że kilka osób na dwóch już stronach takiego wątku urządza burzę mózgów i analizy nad zdjęciem na którym widać jakąś smugę na czarnej framudze, która nie przypomina niczego poza smugą. Zwłaszcza, że niektóre z tych osób to rozsądni userzy. Smuga to jakieś zanieczyszczenie, albo świetlne na zdjęciu, albo na samej framudze i przypuszczam, że koleżanka która zdjęcie zrobiła żartowała z tą twarzą lub nawet sam autor wątku sobie żartuje. Ale załóżmy, że to rzeczywiście twarz i koleżanka ma ducha w domu - jeśli jedynym objawem tego ducha są twarze na zdjęciach, które nawet nie wyglądają jak twarze tylko jak smugi, to nie ma się czym martwić. I kogo taki duch-smugacz obchodzi kiedy na zdjęciu są dużo ciekawsze rzeczy niż jakieś smugi ;) . A jeśli są jakieś inne objawy, to porozmawiajmy o tych objawach i najlepiej już z samą zainteresowaną, a nie jej kolegą, ale ludzie - są rzeczy ważne i nieważne i smuga na zdjęciu na pewno nie należy do tych pierwszych. Nie traćcie czasu na takie głupoty.
  • 3



#21

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Legendarny - to po prostu chęć doświadczenia czegoś paranormalnego na Paranormalnym i oderwania się od bieżących wydarzeń.

Dlatego - nie ma takiej smugi na zdjęciu, nad którą nie pochylilibyśmy się z pełną troską i całą uwagą.

Jeżeli tego nie czujesz, to powinieneś...coś z tym zrobić :D

 

edit:

No, dobra. Nudzi nam się :D


Użytkownik pishor edytował ten post 23.10.2015 - 20:37

  • 2



#22

CarpeDiem.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co jest na framudze to jest ręka dziewczyny. Widać bark, i ramie. Ona ma zgiętą ręke w stawie łokciowym, bo widać że trzyma dłonią kurtke, i w takim momencie kurtka się marszczy. Co jest powodem że widać niby twarz, nawet na ścianie po lewej strony tej framugi widać odbicie reszte tej kurtki. Wzory z ściany pasują, z niby tą twarzą.


  • 0

#23

Quenzo.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro tak to..

Close :D


  • 0

#24

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgodnie z prośbą autora. Zamykam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych