Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spaceman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tyle, że to musieliby być jacyś niedorozwinięci obcy, wciąż w fazie III gęstości, których jakimś cudem nie zauważyliśmy tak jak oni nas :) A potem gdzieś w przestrzeni na forum Paraanormalne ufok napisze, że oto zdjęcie małej dziewczynki która niewiadomo jakim cudem znalazła się w kadrze, podczas gdy nie było jej w momencie robienia zdjęcia.
  • 0



#17 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

A może jakiś ufol który ma wgląd na to forum czyta nasze posty i wali zielonym łbem w ścianę mówiąc: zostawiamy im znaki w zbożu, wszczepiamy im implanty, porywamy ich, a oni się dziwią głupki, jak to możliwe, że udało im się zrobić zdjęcie któremuś z nas. Przecież musiało to kiedyś nastąpić, nawet jako wypadek przy pracy. ;-) :-D ;-) :-D
  • 1

#18

DarkMan.
  • Postów: 17
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam male spostrzezenie, chodzi o to jak ten "gosc" stoi w porownaniu z robiacym
zdjecie, czy to nie jest troche dziwne ze stoi troche pod "katem" do ziemskiej grawitacji. :shock:
Albo powiem inaczej moze ma za nic nasza grawitacje i stoi tak jak teren "idzie" :wow:
  • 0

#19

slider.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trochę ponad dwa lata temu przed pokazem przedpremierowym filmu "Wojna Światów" zrobili w kinie wykład z udziałem jakiegoś faceta z FN i to zdjęcie również było omawiane:) Istnieje kilka opcji:
1) Są to dwa nałożone na siebie zdjęcia (coś jakby efekt wykorzystania częściowo prześwietlonej kliszy).
2) Jest to zdjęcie przybysza z kosmosu (np. często nie widzimy orbów, a na zdjęciach wychodzą jak na dłoni).
3) Jest to człowiek z przyszłości, który akurat załapał się na zdjęcie:)

Szczerze mówiąc nie mam zdania:)
  • 0

#20

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lucjan Znicz w jednej z książek z serii "Goście z kosmosu?" pisze, że to zdjęcie to fake. Facet najpierw sfotografował swoją córkę, a później domalował za nią na zdjęciu gościa w skafandrze.
  • 0



#21

AntyVirus.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podejrzane.... pespektywa nie jest zachowana jak dla mnie fake
  • 0

#22

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na balon w kształcie astronauty.
  • 0

#23

rkulp.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponoć dobrym sposobem na odkrycie mistyfikacji jest porównanie podejrzanego zdjęcia z panująca w momencie jego zrobienia "modą" wśród obcych w filmach, telewizji i komiksach. Zauważcie, że inaczej wygladają "latające spodki" w latach 50-tych i 80-tych. Ten gość na zdjęciu wygląda jak kosmita z tanich amerykańskich filmów z lat 50-tych - Ed Wood się kłania...
Gdyby facet robił zdjęcie w 1984, to pewnie na zdjęciu wyszedłby alien z Nostromo :mrgreen:
  • 0

#24

BlaZe.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to przypomina kolesia w takim ubraniu w ktorym chodza pszczelarze :P
  • 0

#25

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcie wygląda dość 'nierealistycznie'. Jest spore, cokolwiek to ma być za głową dziewczynki. Wygląda jak jakaś kukiełka lub lalka, która umieszczona jest nogami za kołnierzykiem sukienki.
Najbardziej zaskakujące jest stwierdzenie:

Kilka tygodniu po tym incydencie Jim Templeton został odwiedzony przez dziwnych gości. Nigdy wcześniej nie zetknął się z terminem MiB (z ang. Faceci w Czerni)

Po czymś takim od razu odechciewa mi się dalszego rozmyślania o zdjęciu, no ale cóż... wszystko jest możliwe.
  • 0



#26

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Klik

według mnie ten koleś na fotce stoi tyłem . Ale co w tym dziwnego ??

nie przypomina tego typa ?

Klik
  • 0

#27

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Max. powiększenie głowy tego kosmity jakie udało się z tego uzyskać.

Wygląda jak zepsuta kukiełka kosmonauty :(

Dołączona grafika
  • 0



#28

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to złudzenie optyczne, albo moja chora wyobraźnia ale w środku tego hełmu widzę twarz, strasznie koścista...
  • 0

#29

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KOścistą twarz to widzę i ja .... Jak dla mnie on stoi tyłem patrzac na łokcie i odwraca głowe ale nie zdązył tego zrobić i mu fote cykli jak sie odwracał
  • 0

#30

camonoka.
  • Postów: 26
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg mnie ten "ktoś" stoi tyłem , twarz ma zwróconą w lewą stronę i patrzy w niebo . wygląda jakby miał kask budowlany na głowie a te czarne wyglądające jak okular? ( nie wiem jak to nazwać ) w kasku astronauty to po prostu włosy .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych