Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gardzę Samobójcami.

Muzyka samobójstwo rap samobójcy

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Myślę, że samobójcy mają gdzieś kto co o nich myśli :)



#17 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Każdy przypadek jest inny. Wrzucanie do jednego wora jest śmieszne. Jedni robią to z pobudek sercowych inni przez długi, z wyrzutów sumienia, przez odrzucenie, przez narkotyki/psychozy. Pan Eripe chociaż słucham rapu nie mogłem tego przełknąć dłużej niż 10 sekund, temat z powietrza i na siłę. To jest tak jak teraz bym nagrał kawałek o terrorystach z Islamu i też bym miał dużo wyświetleń. Zerowe pojęcie o temacie i hasła kluczę by bezmyślny tłum brał i wiwatował.

 

Jeżeli nasz naturalny mechanizm nie szwankuję czyli samobójca robi to z pełną świadomością to jego wybór i jak każdy inny powinno się szanować. Lepiej zabić siebie aniżeli jak niektórzy zabiją najpierw kogoś innego nie myśląc że może bardziej opłacalne dla ogółu by było gdyby zabił od razu siebie.



#18

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przedstawianie problemu samobójców na tle tej "piosenki" to jakaś kpina i żart D:





#19

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rynsztok. 

Ten typ "sztuki" zasługuje jedynie na spuszczenie w toalecie.

O "przekazie" już nawet nie ma co mówić. ŻENADA.



#20

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wyniki badań pokazują że 30% nastolatków ma mysli samobójcze. W USA odsetek ten jest jeszcze większy. Samobójstwa wynikaja z emocji a nie chłodnej kalkulacji. Mnóstwo ludzi po nieudanej próbie samobójczej wychodzi z depresji i żyje swoim życiem. Ktoś kto twierdzi że gardzi samobójcami wykazuje zupełną ignorancję problemu.



#21

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Najmocniejszy" jest tytuł tego utworu.

Reszta nie zasługuje nawet na komentarz - tak w warstwie tekstowej, jak i w jakości nagrania.
Kwestię stylu muzycznego pozostawiam otwartą. W sumie, nie moja bajka ale bez wpływu na ocenę całości.

Bo całość słaba jest po prostu.





#22

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobry kawałek Eripe i całkowicie się zgadzam, SELEKCJA NATURALNA!!!



#23

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zobaczymy czy będziesz mówił o selekcji naturalnej, gdy problem depresji dotknie Ciebie lub kogoś z rodziny (czego oczywiście nie życzę).


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 09.11.2015 - 12:16




#24

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"nie jeden tak miał i jakoś żyje, to twój wybór czy tragedia cię tu wzmocni czy zabije"

Ten wers dużo wyjaśnia, ale lepiej skupić się na przekleństwach. Oczywiście jak już pisałem kawałek pod względem technicznym jest świetny, wiele wersów też bardzo dobrych(jak np wspomniany). Może w swoim przekazie zbyt ostry i wulgarny, ale prawda jest taka, że większość z was nie raz pomyślała o samobójcy coś w stylu "żałosny facet, zostawił żonę i dziecko".

Zresztą sam kawałek też w pewnym stopniu jest uderzeniem w konkretną jednostkę, chodzi tutaj oczywiście o innego rapera, Magika, który wyskoczył z okna zostawiając właśnie na pastwę losu swoją żonę i dziecko. Ogólnie jak widać po "łapkach" kawałek został odebrany raczej pozytywnie i zgadza się z nim większość osób, która go przesłuchała. Życie to najpiękniejsze co spotkało człowieka i trzeba żyć, po prostu. Samobójstwo to nie jest rozwiązanie, szczególnie jeśli dookoła masz wielu wspaniałych ludzi, którzy kochają Cię całym sercem.





#25

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

"Dziwny jest świat, gdzie człowiek gardzi człowiekiem..."

Czesław Niemen



#26

ddaaffnnee.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W temacie samobójstw polecam przesłuchanie piosenki Onar "Ja bym oszalał" pokazującą problem samobójstwa od strony osób, które zostają i muszą żyć dalej. Mój mąż puścił mi ją zanim to zrobił...



#27

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tutaj już nic ciekawego nie będzie tylko same odkopy

 

closed.gif






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Muzyka, samobójstwo, rap, samobójcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych